Gizlenen Atatürk - 1. Bölüm

Hakimiyet-i Milliye gazetesinde yer alan başyazıların rehberliğinde hazırlanan belgeselde, Türkiye'de bugüne kadar yayınlanmamış belge ve döneme ait görüntüler, Türkiye kamuoyuyla ilk defa buluşuyor...

İletigönderen mukanorkan » Cmt Şub 21, 2009 10:36

Güzel paylaşım olmuş ellerinize sağlık
Kullanıcı küçük betizi
mukanorkan
Üye
Üye

İletiler: 425

İletigönderen FİKRET » Cmt Şub 21, 2009 10:40

Ellerinize sağlık,teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
FİKRET
Üye
Üye

İletiler: 7

İletigönderen bozkurtlar diyari » Cmt Şub 21, 2009 11:03

Emek icin tesekkürler TÜK-KAN
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen ekera » Cmt Şub 21, 2009 13:31

Teşekkür ederim.
Kullanıcı küçük betizi
ekera
Üye
Üye

İletiler: 79

İletigönderen serhat81 » Pzr Şub 22, 2009 12:54

teşekkur ederim..bir sorum olacak sitede 1. ve 11. bölümler mi sadece yoksa ben beceriksizligimden dolayımı bulamıyorum.
Kullanıcı küçük betizi
serhat81
Üye
Üye

İletiler: 22

İletigönderen sosgezbir » Pzr Şub 22, 2009 12:56

"Evvela Sosyalist olmalı, maddeyi anlamalı." M.K. Atatürk
Kullanıcı küçük betizi
sosgezbir
Üye
Üye

İletiler: 29

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 22, 2009 13:14

serhat81 yazdı:teşekkur ederim..bir sorum olacak sitede 1. ve 11. bölümler mi sadece yoksa ben beceriksizligimden dolayımı bulamıyorum.

Hepsi burada: http://www.guncelmeydan.com/forum/image ... vf283.html
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen mukanorkan » Pzr Şub 22, 2009 16:20

Atatürk'ün açıklanmayan vasiyeti ile ilgi bilgisi olan var mı?
Kullanıcı küçük betizi
mukanorkan
Üye
Üye

İletiler: 425

İletigönderen PearL-GraiN » Pzr Şub 22, 2009 20:34

Türk-Kan, güzel paylaşım için emeğine sağlık
Kullanıcı küçük betizi
PearL-GraiN
Üye
Üye

İletiler: 174

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 22, 2009 20:41

Tesekkür eden arkadaslar umarim belgesel dizisini izliyorlardir. Bilgilenmeleri tesekkürden cok daha önemlidir.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen PearL-GraiN » Pzr Şub 22, 2009 21:11

Türk-Kan yazdı:Tesekkür eden arkadaslar umarim belgesel dizisini izliyorlardir. Bilgilenmeleri tesekkürden cok daha önemlidir.

dediğiniz çok doğru;

dowload linklerini indiriyorum, en kısa zamanda rapide üye olmam lazım arşivlik çok güzel paylaşımlar var
Kullanıcı küçük betizi
PearL-GraiN
Üye
Üye

İletiler: 174

İletigönderen serhat81 » Pzt Şub 23, 2009 0:09

Türk-Kan yazdı:Tesekkür eden arkadaslar umarim belgesel dizisini izliyorlardir. Bilgilenmeleri tesekkürden cok daha önemlidir.

soruma cevap verdiginiz için teşekkur edecektim tam,bu yazınızı gördüm,kendimi ögrenci gibi hissettim siz de ödevleri kontrol eden ögretmen gibisiniz.:)bu videoları paylaşarak da yaptıgınız bir nevi ögretmenlik zaten..İzlediğim ve izleyeceğim tüm paylaşımlar için emeği geçen herkese çok teşekkurler...
Kullanıcı küçük betizi
serhat81
Üye
Üye

İletiler: 22

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Şub 23, 2009 0:13

serhat81, estagfurullah, ögretmenlik cok yüce bir meslektir. Burada hep birlikte ögreniyoruz. :) Rica ederiz.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen benhurgs » Çrş Haz 17, 2009 2:27

Çok teşekkürler...
İnsan seyrederken hem hayret ediyor hem de eli kolu bağlı olmanın derin sıkıntısını duyuyor...
Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...
Kullanıcı küçük betizi
benhurgs
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Elveda » Çrş Haz 17, 2009 14:05

Napalım en azından bilmek gerektiğini bilelim. Teşekkürler.
Kullanıcı küçük betizi
Elveda
Uzaklaştırıldı

İletiler: 55

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Gizlenen ATATÜRK

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x