Görüntüler

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Görüntüler

İletigönderen cavres » Çrş Kas 04, 2009 23:46

Kayıt edilen gösterimlerin hepsinin bir başlık altında toplanması takipçiler için daha kolay olur sanıyorum. Yani, yeni kayıtların hepsi program farkı gözetmeksizin bir başlık altında toplanırsa, ziyaretçiler yeni kayıtlara daha kolay ulaşır. Çünkü bu haliyle her programın olduğu başlığa tek tek girmek gerekiyor yeni kayıt varmı diye.

Şu anki hali eski programlara ulaşmak için güzel bir arşiv niteliğinde, ancak güncel gösterimlere ulaşmak çok zahmetli. Bu hali arşiv için devam ettirilip, yeni görüntülerin hepsi tek başlık altında yayınlanırsa daha rahat ulaşılabilir.
Kullanıcı küçük betizi
cavres
Üye
Üye
 
İletiler: 4
Kayıt: Çrş Ağu 13, 2008 0:53

Re: Görüntüler

İletigönderen Türk-Kan » Prş Kas 05, 2009 0:29

Türkiye ve Dünya Gündemi basligi su an 9 sayfadan ibaret turkiye-ve-dunya-gundemi.html
Gerekli gördügümüz alt basliklar olmasa sayfa sayisini tahmin edebiliyor musunuz? Yeni kayitlari nasil ayiracagiz? Haftada bir yeni eski ayiklamasi mi yapacagiz? Yeni gönderileri buradan takip edebilirsiniz, tek tek her basliga girmenize gerek yoktur: search.php?search_id=newposts
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56


Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x