Gülen Hareketi'nin perde arkası ve Ergenekon gerçeği

(Basın Açıklaması-Röportaj-Konferans-Panel)

Mühim basın açıklamalarının, çeşitli röportajların, Türkiye ve dünya gündemi ile ilgili konferanslar ve paneller (açık oturum) bu bölümdedir.

Re: Gülen Hareketi'nin perde arkası ve Ergenekon gerçeği

İletigönderen 10101 » Sal Eyl 01, 2009 10:11

O cemaat okullarında eğitim dilinin İngilizce olması da çok mânidar. Türkçe, seçmeli ders olarak varmış. Irak'taki okullarda ise Kürtler'e Kürtçe eğitim, Türkler'e ise İngilizce eğitim veriliyormuş.
Yıllarca milleti kandırdırlar. Neymiş o okullar Türkiye'yi tanıtıyormuş; devletin yapamadığını cemaat yapıyormuş vs... Herkes de buna dikkatli düşünmeden inanıyor.
Fethullah Gülen, "Limana ulaşana kadar, dünyanın kaptanı olan ABD'ye dost olmalıyız" demiş. Sonuçta birçok insan ABD ile cemaat arasındaki yakınlığı ve işbirliğini görüyor. Gülen Bey, bunu da bu liman felsefesi ile açıklıyor. Galiba limana ulaşıldığında herkes cemaatçi olacak... Artık Wall Street'in ismini de Gülen Street olarak değiştirirler o günler geldiğinde.

Gülen'den Papa'ya mektup:
"Vatikan'ın Dinler Arası Diyalog Misyonu'nda görev almaya talibiz."
Kullanıcı küçük betizi
10101
Üye
Üye

İletiler: 78

Re: Gülen Hareketi'nin perde arkası ve Ergenekon gerçeği

İletigönderen yigitler » Sal Eyl 01, 2009 19:33

Paylasim icin tesekkur ederim. Merdan Yanardag yerden goge kadar hakli, ve bu video ibret verici, Fethullah'in ne mal oldugunu herkes gormeli, ama akli basinda insanlar bunu biliyor. Allah askina, niye herkes bu Fethullah'a tapiyor? Bilen varsa bana soylesin yahu!
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletiler: 600

Önceki

Şu dizine dön: BARKOP

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x