Gündeme Dair - 19 Kasım 08 / Yalçın KÜÇÜK

Nuriye ATABEY ile Gündeme Dair

İletigönderen maydonos » Çrş Kas 26, 2008 16:07

bakin arkadaslar, dediklerini dikkatli dinlerseniz evet ben bunlari yaptim diyor o gun ku kosullardaydi.simdi durum vahim bizi bolmek istiyorlar biz musulu alalim yoksa diyarbakir elimizden gidiyor diyor.soylemek istedigim eskiden ders cikarip yeni yanlislar yapmamamya kararli hoca.ne yapsaydi diger libos solcular gibi mi olsa idi.ozaman dinlerdiniz yada asagilar ipini cekerdiniz.satranc oynunu bilen arkadaslar bilir iki tip oyuncu vardir pozisyonel oynayan birde tamammi ile teknik oynayan.hoca pzisyonel oyuncu ve bu oynunu da iyi oynuyor.yanlis yapmamaya ozen gosteriyor ve kisilikli davraniyor..sonucta bir vatansever ...herkese kolay gelsin...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen ankarali06 » Prş Kas 27, 2008 1:36

1.) Prof. Yalcin Kücük yahudi meselesinde ilginc ilim kesfetmistir.
En azindan Orhan Pamugun "Benim adim kirmizi" kitabindaki, Yahudi-kabala sevgisini ve bagliligini desife etmistir. Bende o kitapdaki figüranlari arastirdim, tipa tip dogru.

2.) fakat kürt konusunda sayin Kücüke kesinlikle katilmiyorum. saglam bir öneri de vermiyor, vermek istemiyor belki!?
Ülkenin güvenlik ve beka meselesine stratejik yaklasmak gerek. Sen Türkiye'deki hizla cogalan kürt nüfusunu kontrol edemiyorsun, birak, birde Türk düsmani, Kerkükde Türklere soykirim yapan, barzaninin milyonlarini mi icimize sokacaksin??? Türklük simdiden her alanda sallanmakta.
Büyümek konu ise, ancak Azerbaycan üzerinden olabilir. Osmanli cok milletli sistem taaaa 100 sene önce iflas etmis, birde Türklügün bekasini zora sokmustu.
Fakat Yalcin Kücük profesördür ve konusabilir, hani birde yogun ilim sahibi oldugu icin hos bir Profesör karizmasi vardir.
Genede, hocamizi izlemek sevk veriyor.
Kullanıcı küçük betizi
ankarali06
Üye
Üye

İletiler: 24

Önceki

Şu dizine dön: Gündeme Dair

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x