Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan

Nuriye ATABEY ile Gündeme Dair

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Eki 14, 2007 17:41

Gündeme Dair programında Nuriye Atabey'in konuğu İsmail Türüt ve telefon konukları Ozan Arif, Banu Avar vs. ile yaygın medyanın olay şarkı diye lanse etmeye çalıştığı "Plan Yapmayın Plan" üzerine konuşuyorlar... programın başını ne yazık ki kaçırmışım, ama kaydedebildiğim 1 saat 38 dakikalik söyleşi izlemeye değer...

Google Video'dan tek parca izle:

Görüntü: DivX 25.00fps
Süre: 1 saat 38 dakika
Dosya Boyutu: 598 MB
Çözünürlük: 512x384

indirmek icin tikla:
:arrow:

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan (Bölüm 1)

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan (Bölüm 2)

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan (Bölüm 3)

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan (Bölüm 4)

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan (Bölüm 5)

Gündeme Dair - Konuk: İsmail Türüt | Plan Yapmayın Plan (Bölüm 6)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

video indirme

İletigönderen mustafakoc » Pzt Ara 03, 2007 5:45

Arkadaslar,

Ben bu siteye yeni katildim. Video indirmeye calistim, fakat rapidshare videonun 1. kismindan sonraki indirmelerden ucret istiyor. Bunu ucretsiz olarak indirmek mumkun mu? Diger bir soru bu videolarin tumunu neden you-tube'a bolum bolum koymuyorsunuz?

Tesekkurler.

Mustafa
Kullanıcı küçük betizi
mustafakoc
Üye
Üye

İletiler: 28

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ara 03, 2007 8:26

mustafakoc, öncelikle hos geldiniz.

Türk-Kan yazdı:hayir, kesinlikle para ödemeniz gerekmiyor. rapidshare'de premium üyeliginiz yoksa bir sonraki indirme icin zorunlu bir ara vermenizi istiyor rapid. fakat modeminizi resetlerseniz ip'niz degisir ve indirme islemlerine devam edebiirsiniz

ayrica asagidaki linkler sorununuzun cözümünde yardimci olacaktir:

1) :arrow: http://www.guncelmeydan.com/forum/rapidshare-hakknda-vt3094.htm

2) :arrow: http://www.guncelmeydan.com/forum/rapidden-art-arda-dosya-ndirmevideolu-anlatm-lk-bu-sitede-vt10639.html

sitemizde Türkiye ve Dünya gündemi üzerine bir cok program paylasiyoruz. Bunlarin hepsini bölüm bölüm youtube'a atmamiz zaman acisindan imkansiz. önemli gördügümüz programlari mümkün oldugunca google videoya tek parca olarak yüklüyoruz.

iyi forumlar dilerim.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

Cok tesekkurler

İletigönderen mustafakoc » Sal Ara 04, 2007 7:43

Turk-kan cok tesekkurler. Yardimci oldun.
Kullanıcı küçük betizi
mustafakoc
Üye
Üye

İletiler: 28

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ara 24, 2007 21:29

mustafakoc, rica ederim, görevimiz :)

Tek parca google video eklenmistir.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen receylan » Sal Haz 17, 2008 0:14

geç kalmanın cezası...bunun da linkler gitmiş dostlar...saygılar...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

Şu dizine dön: Gündeme Dair

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x