İmamdan 7 çocuğa cinsel istismar. Kuran Kursu’nda iğrenç olay

Genel & Güncel Konular

İmamdan 7 çocuğa cinsel istismar. Kuran Kursu’nda iğrenç olay

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Tem 16, 2022 14:22

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde mahalle imamı, Kuran kursunda 3'ü kız, 4'ü erkek 7 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Resim
Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde iddiaya göre, mahalle imamı, yaklaşık iki ay önce köy cami içindeki Kur’an kursunda, yaşları 8 ile 12 yaşlarındaki 3’ü kız, 4’ü erkek 7 çocuğa cinsel istismarda bulundu.

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde mahalle imamı, Kuran kursunda 3’ü kız, 4’ü erkek 7 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çocukların olayı ailelerine anlatmaları üzerine imam hakkında 7 Temmuz’da Dursunbey Cumhuriyet Savcısının talimatıyla soruşturma açıldı.
Resim
Çocukların pedagog eşliğinde ifadesi alınılmasının ardından imam tutuklama talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi. İmam tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan, tutuklanan imamın Balıkesir İl Müftülüğünce yaklaşık 3 ay önce Kepsut ilçesinden Dursunbey Ericek Köyüne atandığı öğrenildi.

“BU OLAYIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
Balıkesir Sokak Çocukları Derneği Başkanı Muhammet Karakoyun ise olayın son derece vahim ve endişe verici olduğunu söyledi. Karakoyun, “Bu imamın en ağır şekilde cezalandırılmasının yanı sıra Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, il ve ilçe müftülüğü bünyesindeki bu görevlilerin böyle eğilimlerinin olup olmadığı ne derece araştırılıp inceleniyor? Bu kişiliksizleri şiddetle kınıyoruz. Kur'an-ı Kerim öğrenmeleri ve dini, ahlaki eğitim almaları için gönderildikleri camide böyle sapkınların cinsel tacizine, tecavüzüne uğrayan yavruların psikolojileri ne olacak? Bu olayın takipçisi olacağız” diye konuştu.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1508
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: İmamdan 7 çocuğa cinsel istismar. Kuran Kursu’nda iğrenç olay

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Sal Tem 26, 2022 21:19

Çocuklara tacize ve tecavüze 'bir kereden bir şey olmaz' demiş olan o cadı bakana ve hamilerine gönderilerek teşhir ve tel'in edilmesi gereken en iğrenç bir dinbazlıkla, en kalleşce bir alçaklıkla ve en azılı bir barbarlıkla yapılmış bu tecavüzü yapmış olan sapıklar ve kaçıklar ve bunların açık ve gizli hamileri er veya geç ama mutlaka yakalanacak, sorgulanacak, yargılanacak ve layık oldukları deliğe tıkılacaklardır. Sağol varol sevgili İlteriş.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 1224
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x