İnsanlar avlandıkları zaman adı spor olur.

Genel & Güncel Konular

İnsanlar avlandıkları zaman adı spor olur.

İletigönderen İlteriş Kağan » Prş Kas 24, 2022 13:43

İnsanlar avlandıkları zaman adı spor olur.Avlandıkları hayvan onları öldürdüğünde vahşet derler.Cinayetle adalet arasındaki farkı siz bulun.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1637
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: İnsanlar avlandıkları zaman adı spor olur.

İletigönderen MİLLİ KURT ATILIMI ! » Prş Kas 24, 2022 14:20

Amerikalılar avlandıkları zaman adı spor olur, demokrasi olur, insan hakları olur, insani müdahale olur. Dünyaya bir iyilik yapmaktadırlar, müslüman vahşi dünya taş devrine gönderilirse bu insanlığa iyilik olur, adalet olur. Müslüman dünya taş devrine gönderilir, Rusya'nın boğazına bıçak dayanır ve kontrol edilir, Çin ağ ile kuşatılır, çevrelenir ve dünya Washington'dan kontrol edilirse bu adalet olur, insanlığa iyilik olur. Dünya'ya adalet böyle gelecektir.

Rus ayısı saldırır, Çin ejderhası uçar, Türk kurdu ısırır ise bu vahşettir. Medeni Amerikalı avlanırken, estetiği, demokrasiyi ve adaleti temsil eder. Diğer milletler ise vahşi dünyayı temsil eder. VAhşiler ya öldürülmeli, ya da kafeslerde tutulmalı ve kontrol edilmelidirler.

Amerikan imparatorluğunun merkezinde ırkçı ve faşist bir yapı var. Uzun boylu beyaz adamlar var, azınlıkların ekonomik ve politik gücü azalmaktadır. Köleleşmiş olanlara mevki makam verilmektedir.

Türkiyeyi çok büyük bir tehlike beklemektedir. Avlayana medeni denilecektir, anlanan ise vahşi olacaktır. Adalet yerini bulacaktır.

Bilgiyi güç belirler, bilgi güçtür, güç bilgidir.

Adalet İran'ın bombalanmasıdır, vahşi kapitalizm adalettir.

Sen bile Amerikalı efendilerine inanıp Suriyeye saldırmadın mı? Müslüman dünya yıkılırken Amerikalı efendilerinin NATOsunda değilmiydin? Libya İzmir'den bombalanmadı mı?

Adaletsiz dünyada bilgi güçtür. Ak parti ne derse o olur.

Aslanlar yönetseydi, insanlara vahşi diyeceklerdi. İnsanlar kafeslerde olacaktı, ve adalet yerini bulacaktı.

Allah ilahi adaleti gösterdiğinde herkes çok şaşıracak.
Kullanıcı küçük betizi
MİLLİ KURT ATILIMI !
Üye
Üye
 
İletiler: 66
Kayıt: Çrş Kas 03, 2021 12:10


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x