Jeopolitik Analiz - 22 Mart 08 / Zeki SEZER

Yaşar Hacısalihoğlu ile Jeopolitik Analiz

Jeopolitik Analiz - 22 Mart 08 / Zeki SEZER

İletigönderen Ram » Çrş Mar 26, 2008 14:43

Doç. Dr. Yaşar HACISALİHOĞLU tarafından hazırlanan Jeopolitik Analiz Türkiye ve dünya gündemini farklı bir boyut da inceliyor… Ülkelerin uzun vadede yapmış oldukları tüm stratejik çalışmaları değerlendiren program, her hafta farklı konu ve konuklarla uzun soluklu yayın saati ile tüm tartışılan konuları masaya yatırıyor… Gerçeklerin konuşulup; yarının cevabını arayan Jeopolitik Analiz programı ART'de.

Konuk: DSP Genel Başkanı - Zeki SEZER

[img]http://www.hizliresim.com/2008/3/26/813.jpg[/img]

İndir
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen kush » Çrş Mar 26, 2008 18:32

Paylasim icin tesekkürler.

Kush, Türkce'de sh, w gibi ilginclikler yoktur, yazilarinizda dikkat gösterin!!!
Kullanıcı küçük betizi
kush
Üye
Üye

İletiler: 905

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Mar 26, 2008 20:16

Ram, ellerine saglik mirim :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen ayikido » Cmt Nis 05, 2008 13:10

kardeş linkler yok... ben ındırmek ıstıyorum da...
Kullanıcı küçük betizi
ayikido
Üye
Üye

İletiler: 11

Şu dizine dön: Jeopolitik Analiz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x