Jeopolitik Analiz - 26 Nisan 08 / Prof. Dr. Aygün ATTAR

Yaşar Hacısalihoğlu ile Jeopolitik Analiz

Jeopolitik Analiz - 26 Nisan 08 / Prof. Dr. Aygün ATTAR

İletigönderen Ram » Cum May 02, 2008 17:29

Doç. Dr. Yaşar HACISALİHOĞLU tarafından hazırlanan Jeopolitik Analiz Türkiye ve dünya gündemini farklı bir boyut da inceliyor… Ülkelerin uzun vadede yapmış oldukları tüm stratejik çalışmaları değerlendiren program, her hafta farklı konu ve konuklarla uzun soluklu yayın saati ile tüm tartışılan konuları masaya yatırıyor… Gerçeklerin konuşulup; yarının cevabını arayan Jeopolitik Analiz programı ART'de.

Konuk: Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı - Prof. Dr. Aygün ATTAR

[img]http://img291.imageshack.us/img291/3240/jeorj2.jpg[/img]

İzle

Görüntünün tamamını izleyebilmeniz için, ücretsiz Veohtv programını indirmeniz yeterli olacaktır.

Programı İndir

Görüntü: DivX 5 25.00fps 264Kbps [Video 0]
Ses: MPEG Audio Layer 3 48000Hz mono 95Kbps [Audio 1]
Süre: 263 dk. 16 sn.
Boyut: 600 MB
Çözünürlük: 480x368

Şifre
guncelmeydan

İNDİR

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça III
Parça IV
Parça V
Parça VI
Parça VII
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen taironas » Cum May 02, 2008 19:32

RAM : taironas, 15 dakikaya paylaşılacaktır. Yalnız düzelteyim, Aktaş değil Attar olacak...
yazmış diğer başlığıma ...

Evet, sehven soyadını Aktaş yazmışım Attar yerine...RAM teşekkür ederim hatamı düzelttiğin için ... ve videoyu paylaştığın için indirme linklerini bekliyorum sabırsızlıkla

Selamlar,
Kullanıcı küçük betizi
taironas
Üye
Üye

İletiler: 142

İletigönderen Ram » Cum May 02, 2008 22:38

taironas, rica ederim.

İndirme adresleri eklenmiştir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen tuba » Cmt May 03, 2008 2:04

Sağ olun. Men çox teşekkür edirem...
Kullanıcı küçük betizi
tuba
Üye
Üye

İletiler: 1113

İletigönderen taironas » Cmt May 03, 2008 23:18

Ram yazdı:taironas, rica ederim.

İndirme adresleri eklenmiştir.

İndirdim ve İzliyorum cidden Bu Sayın Prof.'umuzun Cesaretinin, Türklük ve Vatan sevgisinin %10'u şu işbirlikçi AB ve ABD teslimiyetcisi Damat Ferit kılıklı adamlarda yada Ali Kemal kılıklı sözde Gazetici ve Aydinlarda olsa Bu ülkede bu sıkıntılar yaşanmaz ama durum ortada ülke çok acık işgal için zemine kayıyor bakalım bu halk bu sefer ne zaman uyanacak merak ediyorum....

Bu vesile ile Güncel Meydan Ailesine ve Ram arkadaşıma teşekkür ederim ki bukadar duyarlı bir ortam yaratıp bizlere sundukları için ...

Saygılarımla,
Kullanıcı küçük betizi
taironas
Üye
Üye

İletiler: 142

İletigönderen erenay » Prş May 08, 2008 23:26

Paylaşımınız için çok teşekkürler. A. ATTAR hocayı tekrar görebildiğime çok sevindim.
Sanırım programın son birkaç dakikası eksik kalmış ama önemli değil.
"...Mısır'da 11 yıl kaldım fakat 11 saat daha kalsaydım artık çıldırırdım. Sana halisane bir fikrimi söyleyeyim mi?
İnsanlık da Türkiye'de, milliyetçilik de Türkiye'de, müslümanlık da Türkiye'de, hürriyetçilik de Türkiye'de
Eğer varsa Allah benim ömrümden alıp Mustafa Kemal'e versin"
M. Akif Ersoy (Muhittin Nalbantoğlu'na yazılan bir mektuptan alıntı)
Kullanıcı küçük betizi
erenay
Üye
Üye

İletiler: 68

Şu dizine dön: Jeopolitik Analiz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x