Karanlık Operasyonu Yazmak Günah mıydı? / Mustafa YILDIRIM

Çözücü: Mustafa YILDIRIM

Karanlık Operasyonu Yazmak Günah mıydı? / Mustafa YILDIRIM

İletigönderen Güncel Meydan » Prş May 16, 2013 11:45

Halkı korkutmak için masallar yazmışım!

Ahtapotun kollarında kıvranıyormuşum!

Siyasetsizmişim; örgütsüzmüşüm, çözüm önermiyormuşum!

Böyle yazmışlar gazetenin başyazısında ve bu önyargıyı internette dağıtmayı iş edinenler çıkmış!

92 ülkeyi ve özellikle Türkiye’yi parçalamak, ulusal birliğini dağıtmak için sürdürülen operasyonu (Project democracy), kanıtlarıyla, örgütleriyle, operatörlerin adlarıyla, sanlarıyla, görevleriyle, Amerikan ve Avrupa hazinelerinden aldıkları paralarıyla ve amaçlarıyla sergilemiş; halkı uyandırmaya çabalamış ve savaşıma yönlendirmişim de çok ayıp etmişim öyle mi?!

CIA elemanlarının listesini, akademilerdeki devşirme elemanlarını, yeni sömürgeciliğin örgütü NATO’nun gençlik örgütlenmesini, devşirme programlarını belgelemişim de politikacıları, gençleri, yazarları, gazetecileri, sendikacıları uyandırmaya çalışırken siyasetsizleşmişim, öyle mi?

Meğer bir ömür boyu süren bağımsızlık-özgürlük savaşımımız, emeklerimiz boşunaymış, öyle mi?

Savaşım yöntemlerinin tarihsel örneklerini belge romanlarla anlatarak, güncel savaşıma kaynak önermişim de suç mu işlemişim?!

*

Kimden izin alacağız?

Araştırmadan, incelemeden, çözümlemeden ve yazmadan önce bir merkezden onay mı almalıydık?

Yazarak, anlatarak, bilgi ileterek ulusu uyandırmaya çalışanları kim izliyor ve izletiyor da yazanların örgütsüzlüğüne karar veriyor?

Hangi örgüt, örgütten sayılıyor ve örgüt seçerken kimden izin almalıyız?!

CIA uzantıları Sivil Örümceğin Ağında ve Ortağın Çocukları kitaplarını değersizleştirmek için çok uğraşmışlar; operasyonun parçaları davalar açmışlardı! Demek ki yetmemiş!

Her neyse; temel ilkemiz açıktır:

Düşmanımızın düşmanı her zaman dostumuz” değildir ve bağımsızlığın savaş yolunda yürürken yabancı devletlerden medet ummak, o devletlerin içimizdeki karanlık çalışmalarını, örgütlenmelerini, cumhuriyetimize karşı işledikleri cinayetleri görmezden gelmek, ecelimizi geciktirir; ama sonunda ölüm kesindir!

Daha yazacak çok şey var; ama Türkiye Cumhuriyetini kökten yıkarlarken, ulusal birliği korumak için duyarlı davranmak gerekirken hiç de zamanı değil!

Mustafa YILDIRIM / 15 Mayıs 2013
Kullanıcı küçük betizi
Güncel Meydan
Üye
Üye

İletiler: 584

Re: Karanlık Operasyonu Yazmak Günah mıydı? / Mustafa YILDIRIM

İletigönderen köken-asya » Prş May 16, 2013 14:11

''Sivil Örümceğin Ağında'' adlı kitabı ben okudum, tam bir başyapıt. Hayatımda o kitap kadar bilgi belge dolu kitap görmedim. Kitap her şeyi ayrıntısıyla anlatıyor.
Size saldıranların sizi örgütsüz siyasetsiz görenlerin kanalları hemen hemen ayda bir kez ÇYDD, ÇEV gibi dış güdümlü odakların temsilcileriyle televizyonda boy gösteriyor, onları kanallarına davet ediyorlar!!! Hani tam bağımsız Türkiye?

Ama bir şeyi unutmuşsunuz Mustafa Bey, o da kitabı yazdıktan hemen sonra gidip işçi partisine üye olmak!!!

Not: 'Sivil Örümceğin Ağında' gibi bir başyapıtı kaleme aldığınız için size çokça teşekkür ediyor, Allah'tan sağlıklı bir ömür diliyorum...
Kullanıcı küçük betizi
köken-asya
Üye
Üye

İletiler: 41

Re: Karanlık Operasyonu Yazmak Günah mıydı? / Mustafa YILDIRIM

İletigönderen köken-asya » Prş May 16, 2013 21:05

Kitabınızı ben okudum; tek kelimeyle başyapıt.

Doğruyu söylemek için kimsenin güdümünde olmaya ihtiyaç yok.

Perinçekler biraz da kendilerinde sorsunlar neden kimse onlara itibar etmiyor?!
Kullanıcı küçük betizi
köken-asya
Üye
Üye

İletiler: 41

Şu dizine dön: Mustafa YILDIRIM

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x