Katar'a söz verilen dolar kurunu açıkladı - 24 TL

Genel & Güncel Konular

Katar'a söz verilen dolar kurunu açıkladı - 24 TL

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzt Ara 13, 2021 19:43

Dünya Gazetesi yazarı Şeref Oğuz, Merkez Bankası'nın 4'ncü müdahalesini değerlendirdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Oğuz, Katar'la doların 24 TL'den olması yönünde söylenti olduğunu belirtti.
Resim
Haftanın ilk işlem gününde döviz kurlarında yaşanan yükseliş sonrası Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'ndan piyasaya satım yönünde müdahale geldi. Merkez Bankası müdahalesiyle kur gün içerinde en yüksek 14.75 seviyesini görmüştü. Kur saat 15.12 itibarıyla 14.14 seviyesinde bulunuyor.

Merkez Bankası daha önce de 3 defa piyasaya müdahale de bulunmuştu.

Ünlü ekonomist bu müdahale sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Oğuz, "Kurdaki tsunami rezervleri yer yutar Merkez Bankası, 4'ncü müdahalesini yapıyor. 4 milyar $ harcandı, dolar durmadı. Şimdi de Katar'la dolar 24 tl'den anlaşma söylentisi." ifadelerine yer verdi.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1354
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x