Küçük Simay'a sahte baba (kayyum) rezaleti.Landshut igmg milli görüş

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

Küçük Simay'a sahte baba (kayyum) rezaleti.Landshut igmg milli görüş

İletigönderen landshut » Çrş Nis 03, 2024 6:40

Adı Simay. Kendisine Türkiye'den babalık davası açıldı.Çocuk masum ve günahsız.Henüz 4 yaşında.Ama vicdansızlığın olmadığı bir ortamda doğmuş.Doğduğu gün hayatta bir sıfır mağlup başlamış.Ona gerçek babasını bilme şansı hâlâ doğmadan elinden alınmış.Bu zavallı çocuk belki ömür boyu korkunç bir yalanla büyüyecek.Ona bunu layık görenlerin kendi vicdanlarını sorgulamaları lazım.Biz beşeriz ve bu dünyaya iyi bir iz bırakmak ve iyi bir kul olmak için gelmedik mi?Allah ademi topraktan yarattı ve sonra ondan Hava'yı yarattı.İnsanlık bir kadın ve erkekten halk olundu.Allah insanı yeryüzüne halife yaptı ki,ona adaletle hukmetnesini emretti.Bizim vazifemiz kulluk görevini en iyi şekilde yapmak.Münafıklığın en büyük alâmeti konuşunca yalan söylemeleri.Gelelim asıl meseleye.Bu zavallı çocuk evlilik dışı bir yasak aşkın meyvesi.Ama her ne olduysa oldu bundan sonra ki süreçte çocuğun hukuğunun gizetlemesi lazım.Bu çocuk Landshut ıslamische gemeinschaft (İslam toplumu milli görüş igmg Landshut cami başkanı torunu.Biyolojik baba hatasını kabul ediyor ve sadece bu çocuğun öz babasını tanıması gerektiğini söylüyor.19 ocakta çocuğun dedesi olan igmg Landshut milli görüş cami başkanı A.A. dan ricacı oluyor.Bu şahıs şok oluyor.Çünkü kızının evliyken başka bir erkekten çocuk yapması onun için kabul edilir bir durum değil.Baba olarak O da haklı.Bu olayda hiç bir suçu yokken kızı yüzünden onuru ve şerefi kırılmış.2 gün sonra bayanın abisi M.A. çocuğun babası olduğunu söyleyen A.A. yı tehdit etmiş ve susmasını yoksa ona aklına gelmeyecek iftiralar atılacağı şekilde tehdit etmiş.6 ay boyunca susan A.A önce Landshut jugendamt'ta çocuğu korunmaya almaları için bilgi vermiş 24 ağustosta babalık davası açmış.Bu süreç boyunca kendisi ,ailesi ve küçük Simay ölüm tehditleri almış.A.A çocuğun hayatı tehlikesi ile ilgili Landshut polis merkezi, savcılık gibi ilgili kurumlara şikayette bulunmuş.Babalık davası açmasıyla başına gelmeyen kendisine kurulan kumpaslar,tehditler, santajlar , hakaretler.Biyilojik baba diyor ki,DNA testi yapalım ve ben yalan soyluyorsam ve iftira atıyorsam bunun hukuki cezanı çekmeye hazırım.Bu arada çocuğun yasal babası da babalık reddi davası açmış ama çocuğun annesi çeşitli bahanelerle çocuğu DNA randevusuna götürmemiş.Bu bayanın ailesi dindar bir aile olup Landshut bölgesinde insanlara dini hizmet veriyor.Babası bu günlerde eski cami yerine yeni bir cami yapan derneğin başkanı.Bu cami bağışlarla inşa ediliyor.Bu yasak aşk skandalının ortaya çıkması camiayı derinden etkilemiş ve hatta bu şahıs camilere bile gidemez olmuş.Elbette kızının yaptığı yanlıştan sorumlu tutulamaz.Bu yüzden onuru kırılmıştır.Bu bir baba için korkunç bir acı.Bir evladın babasına yaşatacağı büyük bir dram.Ama ortada başka masum insanlar var.Başka baba.Bugüne kadar bu çocuğu öz kızı bilmiş ve onu öyle sevmiştir.Çocuk 3 yaşındayken bunun kızı olmadığını öğrenince öfkesine yenik düşüyor ve hem işini hem de cezaevine düşüyor.Çünkü karısı bu fırsatı kaçırmıyor şikayetçi oluyor.Aynı tuzağı Biyolojik babaya da kuruyor ve o da 6 ay ceza alıyor.Bayanın iki tane kızı var.Ve çocuklarının babaları farklı.Igmg başkanının kızı her iki babaya da çocukları göstermediği gibi yeni sevgilisi ile çocukların resimlerini sosyal medyada paylaşarak onların yüreğini daha da incitmeye devam ediyor.Dernek başkanı olan babası ise bu durumu onaylar gibi sessiz.Bu skandal Landshut'ta o kadar büyümüş ki cami cemaati içinde büyük rahatsızlık bayanın yeni nişanlısı hem yasal babayı hem de Biyolojik babayı tahrik ve tehdit etmeye devam ediyor.Biyolijik babadan çocuktan vazgeçmesini söylüyor ki biyolojik baba A.A. bu şahsı hem Türkiye'de hem de Almanya'da dava etmiş.Biyolojik babanın zoruna giden yanı ise bu bayan evliyken hem ben hem de yeni sevgilisinin olması.Evli bir bayanla ilişkisini kabul ediyor ama onunla ilişkisi devam ederken üçüncü bir şahsın olmasını gururuna yediremiyor.Biyolijik babanın iddiasına göre 19 Ocak 2023 yılından beri çocuğun kendisinin olduğunu Landshut milli görüş başkanı biliyor ve yasal babanın bu çocuk için nafaka ödediğini ve hem çocuğun hem de yasal babasının haksızlığa uğradığını ve bu din adamının bu haksızlığa sessiz kalmasını eleştiriyor.Onun dediğine göre eğer kendisi bu duruma sessiz kalsaydı zavallı çocuk ömür boyu başkasını babası bilecek ti ve hatta zavallı adam kendisinin olmayan çocuk için yıllarca nafaka ödeyecekti.Ve babalık davası açan şahıs diyor ki,ben bu haksızlığı önledim.Landshut milli görüş başkanının kızının nişanlısı bir daha babalık davasını açan şahsı tehdit etmiş ve kendi ifadesi çocuğun babasının kim olduğu seni ilgilendirmez ve babasının sen olmadığını bil yeter.Bu noktada olay daha iğrenç bir hal almış.Çaresiz baba çocuğun korunmaya alınması için Almanya'da bütün kurumları ayağa kaldırmış ve aile bakanlığı konuya müdahil olmuş.Olayda en büyük düğüm yasal babanın DNA testi sonucunun negatif olması.Zaten Biyolojik babanın iddiasına göre, Ebeveyn kan gurupları A pozitif, çocuk ise AB pozitif ve bu durumda çocuğun babası başkasıdır.Çünkü tıbbi açıdan 2 A pozitiften AB pozitif imkansız.Babanın iddiasına göre cami cemaatine ricada bulunmasına rağmen hakarete uğramış.Elinde kanıtları var ama baba Türkiye'de ve 16 aydır çocuktan hiç haber alamadığını söylüyor.Hatta Biyolojik baba çocuğun öldürüleceğinden korkuyor ve bu konuda Alman polisine şikayete bulunmuş.Ortada çaresiz bir baba ve ona baba olarak atanacak bayanın yeni nişanlısı.Yakında yasal baba DNA testi yapacak ve cami cemaatinin doğru konuşmadığını ve yalanlarını ortaya çıkaracağını söylüyor.Bu DNA testi bayanın ne kadar büyük bir yalancı olduğunu ve kendilerine dindar diyen ve insanlara ahlak dersi veren ailesinin bu yalanları desteklediği kanitlanacak.Zaman daralıyor ve bu durumda kimin dürüst kimin yalancı olduğu tescillenenecek.Babanın korkusu şudur ki ,bana bu kadar tuzak kuran bir adamın bana olan kinini kızımdan çıkarmayacağını nerden bileceğim.Kaldı ki bu şahsın çocuğu istismar ederek kendisini defalarca tehdit ettiğini söylüyor ve bunları ilgili yasal kurumlara sunduğunu söylüyor.Bayan DNA testinde kocası yasal babası olmadığı ortaya çıksa bile nişanlısını çocuğa yasal baba yapmaya hazırlanıyor.Insanlık değerine sığmayan ve bir çocuğun hayatına atılacak bu büyük kazık elbette şeytan bile yerinden fırlatacak kadar korkunç bir durum.Belkk bu durum Almanya'da masum bütün cami cemaatleri etkileyecek kadar tehlikeli bir durum ve insanların bu kurumlara olan ilgisini bitirecek.Bu durumda başka cemaatler bile zan altına alınacak.Yapılması gereken bu yanlıştan bir an önce geri adım atmak ve sanki bu olay hiç olmamış gibi görmemezlikten gelmemek.Unutmayalım bu çocuğun annesi varsa babası da var Bu olay ortaya çıkmalı.Biyolojjk baba diyor ki,yasal baba bugüne kadar bunu bilmezken ben kan gruplarına kadar bunu nerden biliyorum.Zaten cami babası yalan söylemese ses kayıtlarına kadar bu durum kanıtlamış.Eğer çocuğun babasının kim olduğu bilinmiyorsa bu ayrı mesele.Bayanın nişanlısı biyolojik babanın peki çocuğun babası kim sorusuna sen değilsin bu kadarını bil yeter Sen misin dediğinde seni ilgilendirmez.Bunların hepsi kanıtlı.Annesi sen konuşursan kocam çocuğu öldürecek diyor.Bütün tehditler ortada.Olaylar insan beynini yerinden fırlatacak kadar vahim .Size söylüyorum Ey igmg milli görüş camiası,KÜÇÜK SIMAY'IN SUÇU NE ?
Kullanıcı küçük betizi
landshut
Üye
Üye

İletiler: 4

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x