Murat Ağırel - SARMAL KİTABI OKUYUN

Genel & Güncel Konular

Murat Ağırel - SARMAL KİTABI OKUYUN

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzr May 02, 2021 1:48

1950’li yıllardan itibaren önce ABD destekli sonra
Suudi Arabistan sermayesinin katkılarıyla bir “siyasal
İslam” organizasyonu kuruldu.
Bu örgüt/organizasyon gelişti, büyüdü, çeşitli kollarıyla ağ gibi ülkemizi sarmaladı. Kadrolar yetiştirdi, kurumlara sızdı, bürokrasiye yerleşti, parça parça devleti ele geçirdi ve en sonunda “tam iktidar” oldu. Uzun yıllardır da Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetiyor.
Şimdi ise onların çocukları, tıpkı 1950’li ve 60’lı yıllarda babalarının dedelerinden devraldığı gibi, bu organizasyonu babalarından devralmaya hazırlanıyor.
Birinci kuşak oluşturdu, ikinci kuşak büyüttü, üçüncü kuşak ise günümüz Rabıta’sını kurarak hanedanlaşmaya hazırlanıyor.
Kısacası MTTB’den TÜRGEV’e uzanan bu “Sarmal”, cumhuriyetimizi dönüştürüyor.

Resim
Resim
Resim

Yurt dışına kaçırılmış gayrımeşru paralar geri getirilse;
ne kriz kalır, ne de yoksulluk !
O zaman elde bir tek yüzük kalır .

Daha da önemlisi, mal varlığı üzerinden esir alınmış bir yapı, söyleminin arkasında durabilir mi? Duramadığını çok defa gördük. Mal varlığı üzerinden esir alınan bir yapı, ülkemiz için büyük bir güvenlik sorunu.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 780
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

RABITA örgütünün ülkemizdeki operasyonları - ideolojilerle kimliksizleştirilerek özünden uzaklaştırılan Türklerdir.

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzr May 02, 2021 1:57

Stratejist Hüseyin Hakkı Kahveci “RABITA” dosyası 2017 - Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı KAHVECİ''den RABITA örgütünün ülkemizdeki operasyonlarına örnek; ideolojilerle kimliksizleştirilerek özünden uzaklaştırılan Türklerdir.
Resim
Çünkü İslami gözükerek Yahudi ve Hıristiyanlığa hizmet etmektedir.
Ortadoğu’da Amerikancı İslam’ın (ılımlı İslam’ın) sacayaklarından biri de, bölgedeki sosyalist ve milliyetçi hareketlere karşı İslamcı örgütleri desteklemek amacıyla, 19 Mayıs 1962 tarihinde Mekke’de kurulan RABITA, resmi adıyla Dünya İslam Birliği örgütüdür.

Rabıta’nın finansörü dünyanın en geniş petrol rezervlerine sahip Suud yönetimi, bir diğeri ise Arap-Amerikan petrol şirketi ARAMCO (Arabian-American Oil Company) idi. Yani Amerikan sermayesi de vardı. Bir başka kaynak ise Suudlu petrol şeyhlerinin zekatları...

El Kaide, IŞİD gibi örgütler gerçekte, daha İslam’ın ilk yüzyılından itibaren ortaya çıkmış bir sapkın yolun bugünkü uzantısıdır. Emevilerin dini ile Haricilerin terörizmini birleştirirseniz El Kaide, IŞİD anla­yışına uzanırsınız. Bu çizgide İslam, artık insanlara erdem kurallarını aşılayan ve barışa ulaştıran bir din olmaktan çıkar; muhterislerin, dar kafalı yobazların tatmin ideolojisi durumuna düşer, düşmüştür. İşte El Kaide, IŞİD çizgisinin arkasındaki anlam da budur.

Bugün Ortadoğu’daki çatışmaları, Suriye’yi, Irak’ı, hatta Türkiye’de olanları, gündemdeki Anayasa tartışmalarını anlamak için değerli basın şehidi Uğur Mumcu’nun açtığı pencereden bakarak Rabıta’yı anlamak gerekiyor.

Uğur Mumcu gazeteciliğinin günümüzdeki ender kişilerinden Hüseyin Hakkı Kahveci, bu kitapla Rabıta üzerinden yaşanan gerçeklere, sürüklenmekte olduğumuz tuzağa dikkat çekiyor.

1 Saatlik konuşma Mutlaka Dinleyin Türkiye'nin nasıl bir bataklığın içinde Kimler tarafından yönetildiğini Açık açık anlatmakta Adam.
https://acikistihbarat-bilgipaylasim.bl ... zdeki.html
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 780
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: Murat Ağırel - SARMAL KİTABI OKUYUN

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Pzr May 02, 2021 14:48

İki MUHTEŞEM yapıt ve iki HARİKA tanıtım. Üstün ve özgün yazarları sevgili Murat AĞIREL'i ve sevgili Hüseyin Hakkı KAHVECİ'yi en yürekten duygular ve en iyi dilekler sunarak kutlamak gerek. Çok değerli tanıtımcı sevgili İlteriş KAĞAN'a ise özel teşekkürler ve aynı dilekler.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 1039
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x