Mustafa Özbek - İddilara Cevap / 13 Ekim 08

(Basın Açıklaması-Röportaj-Konferans-Panel)

Mühim basın açıklamalarının, çeşitli röportajların, Türkiye ve dünya gündemi ile ilgili konferanslar ve paneller (açık oturum) bu bölümdedir.

Mustafa Özbek - İddilara Cevap / 13 Ekim 08

İletigönderen Ram » Prş Eki 16, 2008 11:56

Türk Metâl Sendikası Başkanı Mustafa ÖZBEK, hakkında çıkan iddialara cevap veriyor.

Kısım - I

Kısım - II

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Prş Eki 16, 2008 12:12

Ram, eline saglik. Tekrarina yarisindan itibaren yetisebilmistim.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen maydonos » Prş Eki 16, 2008 16:26

tesekkurler biraz moral oldu.kolay gelsin..
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen İlteriş » Prş Eki 16, 2008 21:31

Avrasya TV'nin internet sitesine giremiyorum, hacklenmis mi ne olmus bilen var mi? Alakasiz seyler cikiyor. Yoksa adresi mi degisti?
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen Ram » Prş Eki 16, 2008 21:33

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Projecteur » Prş Eki 16, 2008 23:48

Sagol Ram, ben de dun gece ART'nin net adresini cok aradim. Sonunda haberyonet.com'u buldum ama bu sefer de goruntu gelmedi. Gundeme Dair'de Mehmet Perincek olacakti. Yükleyeceğinizi umuyorum..

Saygilar.
Kullanıcı küçük betizi
Projecteur
Üye
Üye

İletiler: 60

İletigönderen AlpereN » Cum Eki 17, 2008 8:29

Hakikaten kafama takıldı Sayın Özbeğin veya Türk Metal Sendikasının ülkücülükle bir alakası varmı? :?
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

Şu dizine dön: BARKOP

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x