Ne Var Ne Yok? 11.01.08

Serdar Akinan sunuyor, Nihat Genç anlatıyor.

Ne Var Ne Yok? 11.01.08

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Oca 14, 2008 21:10

Skytürk Genel Yayın Yönetmeni Serdar Akinan soruyor, Nihat Genç gündemi yorumluyor…

30 yıldır kullanılan dil; "özgürlük, demokrasi, demoktratik açılım" ve gelinen nokta

"30 bin değil 30 milyon insan da ölse toprak alınamaz"

Tek parça video

Görüntü: DivX 29.00fps
Süre: 1 saat 17 dakika
Dosya Boyutu: 543 MB
Çözünürlük: 512x384

indirmek icin tikla:
:arrow:

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (Bölüm 1)

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (Bölüm 2)

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (Bölüm 3)

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (Bölüm 4)

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (Bölüm 5)

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (Bölüm 6)

Ne Var Ne Yok? 11.01.08 (mp3)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen orhunefe » Pzt Oca 14, 2008 21:34

Teşekkürler Türk-Kan...
Kullanıcı küçük betizi
orhunefe
Üye
Üye

İletiler: 452

İletigönderen Ram » Pzt Oca 14, 2008 23:40

Türk-Kan, eline sağlık mirim. Geçen gün bilgisayarı SkyTürk'te açık bırakmışım, kaydetmiş, izledim yarısını. Eline sağlık.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen HakanAKSAN » Sal Oca 15, 2008 2:54

Allah razı olsun gardaşım.
Kullanıcı küçük betizi
HakanAKSAN
Üye
Üye

İletiler: 15

İletigönderen paul_sahilleri » Sal Oca 15, 2008 8:22

süpersiniz yahu ZÜPPERRRR
Kullanıcı küçük betizi
paul_sahilleri
Üye
Üye

İletiler: 8

İletigönderen Türk-Kan » Prş Oca 17, 2008 23:45

rica ederim arkadaslar :D
Arkadaşlar Yalçın Hoca ve İdris Hoca'nın SkyTürk'teki programı yeni bir hal alacak. Artık ayda bir kez uzun bir yayın programı yapacaklar ve konuk alacaklar telefon bağlantıları da olacak bu programda. Duyduğum kadarıyla ilk konuklar birkaç Cumhuriyet yazarı Nihat Genç ve Bergüzar Korel olacakmış ve eski programda devam edecek

Böyle bir not okudum bugün.. Insallah dogrudur, Nihat Genc - Yalcin Kücük ikilisini merakla bekliyorum :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Ram » Cum Oca 18, 2008 0:07

Bu program oldukça sürükleyiciydi. İzlerken hiç sıkılmadım açıkçası. Yalçın KÜÇÜK, Nihat GENÇ, Program YAŞLI (uzun ömürlü). :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Nodex » Cum Oca 18, 2008 19:17

@Türk-Kan öncelikle teşekkürler.Bu program gerçekten ayrı bir güzeldi.
Kullanıcı küçük betizi
Nodex
Üye
Üye

İletiler: 26

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Oca 21, 2008 14:24

rica ederim :)

18.01.08'de yine yoktu Ne Var Ne Yok... :?

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen ysenq » Cmt Oca 26, 2008 2:58

cok sagolun bu bolumu kacırmıstım
Kullanıcı küçük betizi
ysenq
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen altinkopru » Cmt May 24, 2008 21:49

Teşekkürler.
...Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır.
Genç, �Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir� diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Onu hapse atacaklar. Diyecek ki, �Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.�
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği.
Kullanıcı küçük betizi
altinkopru
Üye
Üye

İletiler: 77

Şu dizine dön: Ne var, ne yok¿?

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x