Neler oluyor¿? - 29 Nisan 08 / Erdal SARIZEYBEK

Elif AKÇINAR soruyor, birbirinden değerli konuklar gündemde nelerin olduğunu anlatıyor.

Neler oluyor¿? - 29 Nisan 08 / Erdal SARIZEYBEK

İletigönderen Ram » Cum May 09, 2008 4:24

TUSAM İç Güvenlik ve Terör Danışmanı / Emekli Jandarma Albay - Erdal SARIZEYBEK anlatıyor: "Neler oluyor¿?

Türkiye'nin gündeminin şekillendiği saatlerde 'neler oluyor' sorusunun yanıtı artık "Neler Oluyor¿?" programında ekrana geliyor. Olayları sıcağı sıcağına yorumlamak, gündemi oluşurken yakalamak "Neler Oluyor¿?"u izlemekle mümkün olacak.

Elif AKÇINAR soruyor, birbirinden değerli konuklar gündemi sorguluyor.

Kısım - I

Kısım - II

Kısım - III

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen erenay » Cum May 09, 2008 19:00

Çok önemli bir program, paylaştığınız için teşekkürler.

Bu gerçeklerin konuşulabildiği 2-3 kanal kaldı, onlara da terörist muamelesi yapılıyor.
"...Mısır'da 11 yıl kaldım fakat 11 saat daha kalsaydım artık çıldırırdım. Sana halisane bir fikrimi söyleyeyim mi?
İnsanlık da Türkiye'de, milliyetçilik de Türkiye'de, müslümanlık da Türkiye'de, hürriyetçilik de Türkiye'de
Eğer varsa Allah benim ömrümden alıp Mustafa Kemal'e versin"
M. Akif Ersoy (Muhittin Nalbantoğlu'na yazılan bir mektuptan alıntı)
Kullanıcı küçük betizi
erenay
Üye
Üye

İletiler: 68

İletigönderen ottomans38 » Pzt Ağu 11, 2008 10:12

bu halk herşeye mustaak paşam sizi ve sizin gibi insaları cok sevıyorum ugrunuzda canımı bıle feda ederım ama bu halka herşeye mustaaaakk nedemi tayibi hala başta tutuyorlar. Ben cocuklugumu hatırlamam bır tek sey hatırlarım cocukken şehitlere hep aglardım içim parcalanırdı hala parcalabıyor ama pasam artık vbu ülke ınsanı kople yok olsa dahı uzulmem cumku tayipi basta tutuyorlar herseye mustaaak bu halk
Kullanıcı küçük betizi
ottomans38
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen lozan 2005 » Pzr Kas 23, 2008 3:14

Tesekkürler
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye
Üye

İletiler: 716

ZULME KARSI ISYAN !

İletigönderen 1920denberi » Pzt Nis 13, 2009 1:08

Tesekurler ayni mucadele ayni irade ve azimle Vatan hainlerine verilecek ceza ibret olsun.NE MUTLU TURKUM DIYENE
Kullanıcı küçük betizi
1920denberi
Üye
Üye

İletiler: 47

Şu dizine dön: Neler Oluyor¿?

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x