Zaman: Pzt Haz 17, 2024 11:24

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Patron'dan Haber Var!!

Patron'dan Haber Var...

Erbakan Hoca 'nın fotoğrafını dün 'Milli Gazete' de gördüm..

Hoca bir ara hastaydı..

Toparlamış..

Allah sağlık versin!..

Çok badire atlattı Necmettin Hoca, yetiştirdiği yeniyetmelerinden büyük kazık yemesi de cabası...

Hele şu 'Üçlü' yok mu?..

"Tayyip-Gül-Arınç" üçlemesi, Hoca'yı satıp Amerika'ya bağlanınca iktidara tırmandı... Amerika "Yürü ya kulum" dedi mi işler değişir, kullar yürür...

Eski Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay 'ın lafı unutulmadı:

"- Donumuza kadar Amerika veriyor..."

Amerika bir "Büyük Ortadoğu Projesi" hazırlamıştı; ...
Read more : Patron'dan Haber Var!! | Görüntüleme : 879 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

ABDullah Gül: Üç mislini toplardik

Resim

Üç mislini toplardık!
TV'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan gündemdeki isim Abdullah Gül'den ilginç açıklamalar geldi...

Gül: ''Mitinglerdeki kaygıları anlıyorum''

Cumhurbaşkanı adayı, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Tandoğan ve Çağlayan'da yapılan Cumhuriyet mitingleri sonrasında AKP'nin de kendi lehinde bir miting toplamasının gündeme geldiğini belirterek, "Parti olarak 'arkadaşlar gelin biz de miting yapalım, o kalabalığın üç mislini toplayalım' desek ne kadar sorumsuzca iş olur. Konuştuk, 'yapmayalım' dedim" diye konuştu.

Yüksek mahkemenin kararını açıklamasının ardından TRT'de gazetecilerin ...
Read more : ABDullah Gül: Üç mislini toplardik | Görüntüleme : 921 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Bülent Arınç:'Sezer kalırım derse yapacak birşey yok'

'Vekalet benim, Sezer kalırım derse yapacak birşey yok'
TBMM Başkanı Bülent Arınç, "Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer 16 Mayıs'tan sonra görevde kalırım derse vekalet söz konusu olmaz." dedi.

Kanadoğlu: Arınç vekalet edebilir

Yekta Güngör Özden: Sezer'in görevi 16 Mayıs'ta biter

CNN Türk'te canlı yayına katılan Arınç, vekalet tartışmaları için 101. madde, 102'inci ve 106'ıncı maddelerin son fıkralarının dikkatli okunması gerektiğini söyledi.

Henüz görevli cumhurbaşkanı varken onun yerinin tartışılmaması gerektiği söyleyen Arınç, "Sayın sezerin göreve devam etmesi ...
Read more : Bülent Arınç:'Sezer kalırım derse yapacak birşey yok' | Görüntüleme : 873 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Ayrılık Dizisi Resimleri ( Yardım )

Arkadaşlar bana ayrılık dizisinin resmi sitesinde yayınlanan her bölüme ait kareler lazım..1.bölümden 5. bölüme kadar olan.Elinde olan varsa benimle paylaşabilir mi acaba.. :roll:
Read more : Ayrılık Dizisi Resimleri ( Yardım ) | Görüntüleme : 749 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Şimdi Sıra Manisa'da..

Resim Manisa'da hedef; 100 bin kişi

5 Mayıs'ta düzenlenecek olan 'Manisa Cumhuriyetimize Sahip Çıkıyor' mitingine 100 bin kişinin katılması bekleniyor

Manisa'da 5 Mayıs 2007 tarihinde düzenlenecek `Manisa Cumhuriyetimize Sahip Çıkıyor' mitingi için düzenleme komitesi açıklama yaptı. Komite adına açıklamayı yapan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Manisa Şube Başkanı Nalan Güner, mitinge 100 bin kişinin katılmasının beklendiğini söyledi. Güner, miting alanının TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın evine çok yakın olmasının ise tamamen tesadüf olduğunu belirtti.

Manisa'da düzenleneceği ...
Read more : Şimdi Sıra Manisa'da.. | Görüntüleme : 943 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

3 Mayıs Türkçülük Gününüz Kutlu Olsun

Resim

Resim

TÜRK BİRLİĞİ’nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ

Yüce ALLAH’ım, güzel ALLAH’ım, sen TÜRK’ü TÜRK yurtlarını koru!..
Düşman şerrinden sakla! TÜRK’ü yiğitlikle daim et! TÜRK’ü erlik davasıyla yaşat! TÜRK’ü gerçekçi yap! TÜRK’ün gönlüne her şeyden önce hatta kursağına ekmek koymadan evvel TÜRKLÜK sevgisini koy! TÜRK’ü ideal ile yaşat ve ideali hakikat yapmaya çalışsınlar! Törelerini canları gibi saklat! TÜRK’e zevk ve rahat verme! Bilakis zahmete alıştır! Zahmetle, ...
Read more : 3 Mayıs Türkçülük Gününüz Kutlu Olsun | Görüntüleme : 1280 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Okulun web sayfasında Said-i Kürdi propagandası!

Okulun web sayfasında tarikat propagandası

KONYA’da Ilgın İlçesi’nde İnönü İlköğretim Okulu’nun web sayfasındaki ‘Rehberlik Öyküleri’ bölümünde, Said-i Nursi ve talebeleri ile ilgili övgü dolu sözlerin yeraldığı bir söyleşi yayınlandı. ‘Uzun Bir Ayrılıktan Sonra’, başlıklı söyleşiyi kimin yaptığına dair sitede her hangi bir bilgi yer almıyor. Yazının bir bölümünde Said Nursi’den ‘Savaş kahramanı’, bir bölümünde ise ‘Hazret’ olarak bahsedilmesi dikkat çekti. Eğitim-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Veli Demir, “Cemaat propagandası artık ilköğretim okullarında bile açıktan yapılmaya ...
Read more : Okulun web sayfasında Said-i Kürdi propagandası! | Görüntüleme : 2765 | Yanıtlar : 28 | Dizin : Genel - Güncel Konular

CHP de Yüzler Gülüyor..

Birleşiyor gibi yapıp mevzilenmek istemiyoruz. Kalıcı bir bütünleşme istiyoruz. İyi günde kötü günde kucak kucağa olacağım bir bütünleşme istiyoruz.

Anlayışımız çok net. bunu dayatma olarak görmüyoruz. Birleşme kararını birlikte alırız. Bu birleşmenin gerektirdiği iş bölümünü yaparız.

İşbirliğimizin çerçevesini birlikte konuşuruz. Toplmumun önünde açık, ahlaklı, samimi birleştirici çalışmaya derhal gireriz.

Tarihine ve adına yakışan bir parditir. DSP'ye saygı duyuyoruz. DSP ve CHP kimliğinin bütünleşmesi konusunda hiçbir engel olmaması gerektiğne inanıyorum

Bu ayrışmayı haklı geösterecek bir ...
Read more : CHP de Yüzler Gülüyor.. | Görüntüleme : 849 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Vadinin yeni prensesi nefise:Hep iyi bir teklif bekledim

Hep iyi bir teklif bekledim

"Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin başrol oyuncularından Nefise Karatay: "Dizi teklifini arabamı tamir ettirirken aldım. Meğer tüm ekip başrolü benim oynayacağımı öğrenmiş ama benim haberim yok. Kostüm ekibi o kadar hızlı davrandı ki senaryo grubundan daha önce beni aradılar. Önce şaka sandım"

ELİF BERKÖZ
Resim

Nefise Karatay yaklaşık bir yıldır ortada yoktu. İsmi unutuldu derken karşısına yeni bir fırsat çıktı. Çok seyredilen "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi Ahu rolü ...
Read more : Vadinin yeni prensesi nefise:Hep iyi bir teklif bekledim | Görüntüleme : 942 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

RTE ve Abdullah Gül Resimleri..

Mouse’unuzu boşluklar dahil tüm resmin uzerinde dolaştırın :twisted:

:arrow: Tı K L a Y ı N
Read more : RTE ve Abdullah Gül Resimleri.. | Görüntüleme : 1660 | Yanıtlar : 10 | Dizin : Gülünç Görüntü & Ses & Resim

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 148001 ileti • Toplam 45599 başlık • Toplam 24836 üye

x