OTlara din iman diyerek böyle keklediler > Canikli Dosyası

Genel & Güncel Konular

OTlara din iman diyerek böyle keklediler > Canikli Dosyası

İletigönderen İlteriş Kağan » Cum Tem 15, 2022 9:23

TMSF eski yöneticisi: "Biz, TMSF'nin atadığı kayyumların kendi oğlu, damadı adına yaptığı sözleşmelerle şirketlerden milyonlarca lira kaçırdıklarını, Kaynak Holding'den 150 milyon dolar hortumladığını raporladık. #Giresun milletvekili Nurettin Canikli, raporu örtbas etti."

34 kc 532. kemal canikli adına kayıtlı. amcası nurettin canikli bu araç için tbmm dokunulmazlık kartı tahsis etmiş. 15 temmuz akşamı yunanistan’a çıkış yapıyor. 17 temmuz’da oradan fotoğrafı var. 20 temmuz’da dönüyor. sağda solda kahramanlık hikayeleri anlatıyor.
Resim
Resim

ak parti üsküdar ilçe başkanı @demir_erdem sağına kemal canikli ve fatih sarıoğlu’nu, soluna metin akar ve emin sarıoğlu’nu almış, il başkanı @osmannnurika
’ya selam çakıyor. bu şahısların tamamı canikli merkezli tmsf soygunlarında görev aldı. bunlar şebeke. bu şahıslar bu tarihlerde neler paylaşmışlar diye bakıyorum. “biz bize yeteriz”diyerek iban vermişler, vatandaştan fedakarlık istemişler. din iman diyerek kendilerine bambaşka bir yaşam inşa etmişler. motor, araba, tekne, ev.. haddi hesabı yok. şu fotolarla bu seriyi bitireyim.
Resim

Resim
Resim
Resim
Resim

canikli’nin tmsf hortumuna kanıt niteliğinde bir belge daha bilgi: koza holding’e yerleştirdiği şebeke, kendi şirketine (ıras yapı) iş veriyor. teminat mektubu kullanılıyor.)
Resim
Resim
nurettin canikli’nin soygun şebekesini ifşa etmeye devam. tmsf yönetimindeki koza holding’e takılan hortumlardan birinin diğer ucunda ıras yapı adlı firmayı görüyoruz. kim bu ıras yapı? her taşın altından nasıl canikli çıkıyor?
Resim

15 temmuz’dan sonra el koyulan şirketler tmsf’ye devredildi. sorumlu bakan @nurettincanikli
şirketlere (boydak, koza, akın, dumankaya, aydınlı vd.) yakınlarını yerleştirip çeşitli yöntemlerle zimmetine para geçirdi. fotolardaki tüm şahıslar bu soygunda görev aldı ve zenginleşti.
Resim
ak parti yöneticilerinin mal beyanı vermesi gerektiğini söyleyen bir ak partili gördüğüm için mutlu oldum, saygı duydum. (lütfen küçümsemeyin, hakaret etmeyin. tabandaki böyle insanların açıktan sorgulaması memleket yararına.)
Resim

Adam popoyu sağlama almış bronzlaşmış tatili yapıp onlarca insanın kan döktüğü gecenin iki gün sonrası gelip yetimin malına çökmeye başlamışlar.Büyük kahraman ben olsam buna gazilik maaşı da bağlatırdım yunanistana kaçan askerleri kovalamaya gitmiş bu kesin.

Kaynak : https://twitter.com/metcihan
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1790
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x