Sıkıysa İndirin !!!

Genel & Güncel Konular

Sıkıysa İndirin !!!

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Ağu 28, 2007 10:32

[img]http://www.yalniz-kurt.com/images/res/23isan.jpg[/img]

Türk'ün Bayrağı, Türk'ü rahatsız etti. O kadar rahatsız etti ki; polise şikayet ettiler.

Trabzonlu komando Asteğmen Mehmet Bölükbaşı, 1961’de Eğirdir Dağ Komando Okulu’ndan, düzenli ordunun kurulmasında görev yapmak üzere Kıbrıs’a gönderildi.

Direnişçilerden Necla Bölükbaşı’yla evlenip, askerliğini bitirdikten sonra Türkiye’ye döndü. Daha sonra İngiltere’ye yerleşen çift, 6 yıl önce İstanbul’a döndü.

Yurtdışında 35 yıl kalan çift, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın kendisi ve çocukları için satın aldığı villaların karşısındaki Çamlıca Köşkleri’nden tripleks villa aldı. Çift, villalarına yerleşince terasa direk dikip, Türk bayrağı astı.

Uzun süredir dalgalanan bayrak, kim olduğu belirlenemeyen bir komşuyu rahatsız etti. Doçent olduğunu ve adının Hasan İşcan olduğunu söyleyen bir kişi, Üsküdar Kaymakamlığı’na başvurarak, bayrağın kaldırılmasını istedi.

Kaymakamlık, bayrağın yırtık ya da soluk olduğunu düşünerek Bölükbaşı’nın evine iki polis memuru gönderdi. 23 Ağustos’ta polisler, bayrağı indirmesini isteyince Bölükbaşı’nın yanıtı "Kanımı rengine verdim, inmemesi için canımı da veririm. Şikáyet eden kimse gelsin. İndirebiliyorsa o indirsin. Ben indirmiyorum" oldu......

Polisler de bayrağın neden indirilmesi gerektiğini anlamadılar. Yırtık, soluk ya da şekilsiz değildi. "Biz emir kuluyuz" diyerek giden polisler, önceki gün de tebligatı hatırlattılar.

Savcıları göreve çağırdı

Mehmet Bölükbaşı, bayrağa muhalefet eden kişiye ağır ceza verilmesini isteyerek, "Olayı cumhuriyet savcılarının incelemelerini bekleyip, bana bildirimesini istiyorum. Bayrağımıza düşman vatan haini kimse ortaya çıkarılsın." ifadelerini kullandı.

Mülki amirlerin yapılan şikayeti nasıl bu şekilde değerlendirdiğini anlamadığını vurgulayan Bölükbaşı, bayrağa sarılarak, "Gel benim canım gel, sana göz dikenlerin gözü kör olsun" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Resim

Bayrağı indirmeyen Mehmet Bey, şikáyete ve tebligata inat bahçesine dikmek üzere bir direk ısmarladı. Şimdi daha büyük bir bayrağı göndere çekmek için direğin gelmesini bekliyor.

Kaynak
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Çetin Taş » Sal Ağu 28, 2007 14:39

Topbaş'la aynı aileden(aynı soyadına sahip)anlı şanlı tekstil fabrikalarından birine geçen hafta Cuma günü gittim(kumaşları dünyaca meşhur).Bu firmanın özelliği çalışanların neredeyse tamamının erkek olması ve neredeyse tamamının ŞERİATÇI dünya görüşüne sahip olmaları.
Kapıdan girerken kapıdaki bekçi her zaman arabamın ön tarafında,torpidonun üstünde yayılı bulunan dünyanın en güzel bayrağını göstererek sordu:
-Hayırdır?Asker mi uğurladınız?
Tersleyerek,
-Yoo,neden sordun(anlamazlıktan geliyorum)?
-Türk bayrağı koymuşsunuz da?
Bu sefer daha sinirli bir şekilde
-Yunan bayrağı mı koysaydım?
Lavuk anladı tabi o ve onun görüşteki insanların akılları sıra politik mesaj verebileceği tipte bir adam olmadığımı ve köpekleşerek
-Yok abi,onun için demedim.
diyebildi sadece.

Efsane kardeşin yapıştırdığı alıntıyı dün akşam haberlerde acı acı gülümseyerek izledim.
Bunlar iyi günlerimiz,bunu bilir,bunu söylerim.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen shadow39 » Sal Ağu 28, 2007 17:32

Yuh be Turkiyede Turk bayragina karsi cikiyorlar.DEFOLUN GIDIN BEGENMIYORSANIZ
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen Ram » Sal Ağu 28, 2007 17:46

shadow39, demokrasiye aykırı konuşuyorsun, olmaz böyle çok yanlış. :olmaz: :sigara:

İndireni, indirmeli.

Efsane_38, haber için teşekkürler.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Egeli » Sal Ağu 28, 2007 20:13

Ağzında cigarası,KKTC-GKRK sınırında,göndere asılmış Türk Bayrağını indirmeye çalışan bir zat vardı bilmem hatırlar mısınız?Kafasına delik açılmıştı,maksat hava almasını sağlamak :twisted:
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye

İletiler: 1724

İletigönderen Türk-Kan » Sal Ağu 28, 2007 20:23

Egeli, akibetini duymustum o zat'in :twisted: :twisted:

Sıkıyorsa İndirin !!!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen shadow39 » Sal Ağu 28, 2007 20:26

Bayragi indirenin cenazesi kalkar
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen Ram » Sal Ağu 28, 2007 21:55

Mario gibi zıplamış oraya, yer mi Türk askeri. :sigara:

[img]http://img101.imageshack.us/img101/2807/bayragimadokunma0elka5.gif[/img]
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Egeli » Sal Ağu 28, 2007 22:03

Vay Solomos Solomou vay :evil: :twisted:
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye

İletiler: 1724

İletigönderen |Kuralsız| » Prş Ağu 30, 2007 9:56

Daha önce de denemişlerdi :

Ram, rica 8)
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x