Şimdilerde Elazığlı Sait'ten mutlusu yoktur

IRI'nın Arıları

Şimdilerde Elazığlı Sait'ten mutlusu yoktur

İletigönderen Ram » Cum Nis 24, 2009 17:01

Elazığ Üyemiz Sait Ali Bayrak'ın 1 aylık Washington Ziyareti

Resim

Bir aylık ABD ve Washington ziyaretim,

Başta mensubu olduğum ailenin özel konuğu olarak ağırlandım ve çok önemli görüşmelerim oldu ailemizin babası tarafından ağırlanıp başkanlar konut evinde kaldım. Başkanımızı tanımanız için aşağıdaki link’i açarak 4 dakika izlemenizi isterim.
İm (Kod): Tümünü seç
http://deepbackground.msnbc.msn.com/archive/2008/04/03/857959.aspx

Resim

Dış işleri Bakanlığında misafir edildim. Oradaki yetkililerle görüştüm ayrıca Hillary hanımla tanıştım makamında fotoğraf çekmek yasak olduğu için çekemedim. Kongrede milletvekililer ile senatörler ile görüştüm.

Kongrede ki milletvekilileri ile senatörlerin birçoğu mensubu olduğum aileden gelirler.

Konut evinde onuruma verilen sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde tanınmış birçok önemli şahsiyetler eşlik etti
Ayrıca baba tarafından Norveçli AB Parlamenteri Sayın Lars Rise ye emanet edildim. Avrupa’daki konularımda kendisi ilgilenecek ve bundan önceki Norveç eski Başbakanı ile beraber başkanlar konut evinde üniversite öğrencilerine barış konferansı verdim.

Kaldığım konutta bu güne kadar hiç bir Türk Başbakan kalmamış sadece Gazi Erçel in ricası ile Tansu Hanım başbakan iken bir öğlen yemeğine katılmış.

Kaldığım odada kalan başkanların ismi yazıyordu tanıdıklardan
Benazir Butto ve Yaser Arafat ismi vardı yaşayanların ismini yazmıyorlardı.

Yani anlayacağınız bizim bu büyük ailemiz dünyanın en makul insanların olduğu bir ailedir.

Resim

Ayrıca beni George Soros Bey ile tanıştırmak istediler bunlardan biri Washington’daki ailesinden sn Mike Amitay ile görüştüm.
Kartvizitimdeki ARI Hareketi logosunu görünce hemen sordu, daha sonra New York’ ta görüşmelerim devam etti.

Ayrıca Vicky Habif hanımın kızı ve ARI Hareketi üyesi olan Yola hanımı ziyaret ettim sizlere çok selam söylememi iletti.

Söyleyecek çok şey var ama inşallah bir araya geldiğimizde konuşuruz.

Sait Ali BAYRAK,
Elazığ ARI Hareketi Üyesi

Kaynak:
İm (Kod): Tümünü seç
http://www.ari.org.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=0

Not: Mükemmel Türkçesiyle göz kamaştıran ve hatta diş gıcırdatan Sait'ten mutlusu yoktur artık.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Şu dizine dön: ARI

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x