Siyasal İhvancıların büyük anneleri, İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth ölmüş

Genel & Güncel Konular

Siyasal İhvancıların büyük anneleri, İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth ölmüş

İletigönderen İlteriş Kağan » Prş Eyl 08, 2022 21:33

Siyasal İhvancıların büyük anneleri, İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth ölmüş, yerine Prens Charles, İngiltere Kralı olmuş.
Prens Charles, siyasal ihvancıların sözde gizli müslüman kralları idi. Nakşibendi tarikatı şeyhi nazım kıbrisi basta olmak üzere bir cok Nakşibendi tarikatı. Türkiyede uzun yıllar prens Charlesin gizli müslüman olduğu propagandasını yaptı.

Üçyüz yıldır İngiliz derin devleti; Halidi Bağdadi ekolü (Türkiyede Siyasal ihvancılıgın tarikatı olan) Nakşibendi tarikatı üzerinden ülkemizde faaliyet yürütmektedir. Arapları ayaklandıran, birinci dünya savaşında ülkemizde savaşan, osmanlıyı yıkıp parcalatan, yunanları kışkırtıp Türkiyeye saldırtan, ülkemizi işgal eden hep İngiltere idi. Ancak Atatürk ve kurtuluş savaşı ile Türk ulusu bu oyunu bozdu düşmanı ülkemizden söküp attı. Ancak İngilizler hiç durmadı.

Atatürk döneminde Turkiye Cumhuriyeti, Musul Kerkük'ü alacakken; İngilizler ülkemizde Şeyh Said isyanı çıkarttı. Hatayı almamızı engellemek için dersim isyanına destek verdi. Cumhuriyetin kuruluş sürecindeki bölücü ve dinci ayaklanmaların tamamı İngiltere destekliydi.

İngilizlerin Türkiye üzerindeki emeli hiç bitmedi. Kuyruk acıları hiç geçmedi. Çanakkale ve kurtuluş savaşında ingikizleri yenmemizi hiç unutmadılar. 2012 yılında İngilizler emperyalist planlarını engelleyen Atatürk'ü en büyük düşmanları ilan ettiler.

İngilizlerin amacı Türkiyeyi Türksüzleştirmek Britanyaya bağlı kukla halifenin İslam Dünyasını yönetmesi idi. Hatta sevr pacavrasının 36. Maddesi bunu içermekteydi.
Atatürk, bu oyunu bozdu ve 100 yıl geciktirdi. Ancak İngilizler, hedefinden hiç sapmadı Siyasal ihvancılık üzerinden yeniden oyuna girdi.

Siyasal İhvancılığın yükselişi, İngilterenin AB den çıkması. Türkiye İngiliz Büyük Elcisinin MI-6 Başkanı olması. İngilteredeki kabine değişikliği, akabinde kraliçenin ölümü Biritanya Emperyal İmparatorluğunun yeniden doğuşu mu olacak göreceğiz. Birkaç seneye Hilafet gelirse hiç şaşırmam. Talibanı iktidara getiren İngiltere, Türkiyeye de Siyasal ihvancılar üzerinden hilafeti getirir mi? Bilinmez. Katar, zaten ingilterenin uydu devleti.

Stratejik planlı göç mühendisliği ile yabancı istilası ile Türkiyenin demografik yapısının değiştirilmesi, siyasal ihvancılık üzerinden uygulanan Türkiyeyi Türksüzleştirme Projesi, Neo Osmancılık eksen kayması tesadüfi spontane gelişmeler değil, stratejik büyük bir planın parçası.
Tabi oyunu görebilene.

Türkler, aklını başına devsirir. Türk Kimliğine ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş değerlerine sahip çıkarsa emperyalist oyun bozulur.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1563
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x