Siyaset Meydanı - 25 Aralık 08 / Erdal SARIZEYBEK ve...

Ali KIRCA sunuyor, birbirinden önemli konuklar anlatıyor

Siyaset Meydanı - 25 Aralık 08 / Erdal SARIZEYBEK ve...

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Ara 28, 2008 21:44

Ali KIRCA (Çömelek) sunuyor, konuklar cevaplıyor, tartışıyor...

Konuklar: Emekli Jandarma Albay - Yazar - TUSAM İç Güvenlik ve Terör Uzmanı / Erdal SARIZEYBEK,

Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan ŞEN,

Uluslararası Stratejiler Araştırma Kurumu Başkanı Doç. Dr. Sedat LAÇİNER ve

Gazeteci-Yazar Mehmet METİNER

Resim

İzle

İndir

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 3 saat 27 dakika
Dosya Boyutu: 863 MB
Çözünürlük: 512x384

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça II
Parça IV
Parça V

Rar-Şifresi: guncelmeydan
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen bozkurtlar diyari » Pzr Ara 28, 2008 21:45

TÜRK-KAN
Gerceten süper bu programi bekliyordum.
Emege tesekkürler.
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen bozkurtlar diyari » Pzt Ara 29, 2008 0:09

Bu programi izledikten sonra anladimki
Vatan cok serefsiz vatan haini yetistirmis.
Erdal SARIZEYBEK yaninizdayiz bu din bezirganlari, soroscular ne kadar emperyalizimle ic ice oldugu belli oldu.
Uyan TÜRK UYANNNNNNNNNNNNNNNNNN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buna benzer tipler eger beni yada vatanimi begenmiyorsa gitsin kardesim onu tutan yokki.
Sen hemi Türkce konusacaksin bir de benim vatanimi satacaksin.
Kardesim arkana bakmadan yavas yavas yolun kabasini alirdin simdiye.
Özgürsün istedigin yerde yasamaya....güleee güleeeeeeeeeeee
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen bezgin » Pzt Ara 29, 2008 5:11

Sayin komutanimiz Erdal Sarizeybek'e ve sayin Prof. Ersan Sen'e cok tesekkür ediyorum, Siyaset Meydanlarinda sesimiz olmaya devam etsinler.

Sayin Laciner'in saygisizca tutumu bana Sahan Gökbakar'in Cevizkiran'ini hatirlatti. Orada da bir Docent yönettigi programda konugu olan prof'u lafazanlik, söz oyunu ve cabbarlikla susturuyordu. Mizah, güldürürken olaylari abartir, gercek hayatta olmasi mümkün olmayan asiriliklarla insani sasirtir. Ama görülüyor ki Türkiye de gecmiste yapilan abarti mizahi bile bugün gercek oluyor.

Tesekkürlerin en büyügü Türk-kan'a.
İşgâlciler ölmeli! :turkiye:

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 1394

İletigönderen hirbo06 » Pzt Ara 29, 2008 12:03

Aleni Kurtculuk vatan hainligi yapan Metiner gibi kisileri lutfen AKP li gazeteci yazar diyerek ozellikle belirteli. Gazeteci yazar tanimi diger gazetecilerimize hakaret gibi algilanabilir. Sayin Metiner AKP'li kurtcu vatan haini bir gazeteci yazardir. Yaziklar olsunki bunlara destek veren halkimiz apacik gercegi goremiyor. Lutfen biraz sagduyu...Sayin Sen ve Sayin Sarizeybek gercek vatan evlatlari gibi konusmus hakkimizi hukukumuzu savunmustur.
ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! Terbiyesiz (insan), yalnız kendine kötülük etmez, bütün utanç ve erdem ufuklarını ateşler (Mevlana). Ahlak mukaddestir; çünkü aynı kıymette eşi yoktur... Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür…Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir(K.Ataturk)
Kullanıcı küçük betizi
hirbo06
Üye
Üye

İletiler: 156
Konum: ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! SAYGIMIZ; BILGI,DUSUNCE VE EMEGE, REP'E DEGIL!

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ara 29, 2008 12:11

hirbo06, ilk etapta izlenceyi sunduk. Henüz Metiner ve Laciner usaklari icin bir yorum getirmedik.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen hirbo06 » Pzt Ara 29, 2008 12:52

Turk-Kan videolar icin firsat bulmusken tekrar tekrar tesekkur ederim. Bircok video yu sayenizde izliyor takip ediyorum. Her video icin tesekkur etme nezaketinden dahi uzak oldugum zamanlar oluyor, lutfen tembelligime baglayiniz, yoksa emeklerinize saygim ve sukranim sonsuz. Yukaridaki mesajim elestiri amacli degil sadece diger okuyucu ve izleyicilerin bu Metiner gibi insanlarin diger programlarini izleyememis ve onlarin nasil SIKI AKP'li olduklari ayrintisini kacirabilecegindendir. O zihniyetin AKP felsefesini yansittigi gercegi vurgulanmali...
Tesekkurler
ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! Terbiyesiz (insan), yalnız kendine kötülük etmez, bütün utanç ve erdem ufuklarını ateşler (Mevlana). Ahlak mukaddestir; çünkü aynı kıymette eşi yoktur... Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür…Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir(K.Ataturk)
Kullanıcı küçük betizi
hirbo06
Üye
Üye

İletiler: 156
Konum: ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! SAYGIMIZ; BILGI,DUSUNCE VE EMEGE, REP'E DEGIL!

İletigönderen BARHANN » Pzt Ara 29, 2008 20:37

teşekkürler...
Kullanıcı küçük betizi
BARHANN
Üye
Üye

İletiler: 497

İletigönderen maydonos » Sal Ara 30, 2008 3:04

kirmzi kazakli arkadasin sorusunu kirca efendi buyuk bir ustalikla diskalifiye etti..utanmadi mi?en dogru soruyu o arkadas sordu..biz borozan tarafindan mi yonetiliyoruzki boyle terorist iki kisinin gorusu tartisiliyor.yaziklar olsun diyorum sadece..onlarda iragi parcaladilar..simdi sira turkiyede...igrendim gercekten izlerken..
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen borauran » Sal Ara 30, 2008 4:56

arkadaşlar merhaba siyaset meydanın bu bölümünde bende Arel Üniversitesinden arkadaşlarımla katıldım ve sorumu sordum .. Soruların haricinde mikrofon yokkende biçok şeyler yönelttik merak etmeyin .. Ben kimmiyim .. Daha öncede siyaset meydanına katıldığımı söyledim ve yıllardır bir çözüm bulunamadığını söyledim aslında daha baska şeylerde diyecektim fakat ortam çok gerilmişti ve tansiyonun yükselmesini istemediğim için genel bir soru sordum .. Ancak manidar ve derin oldu biraz .. Saygılar
Kullanıcı küçük betizi
borauran
Üye
Üye

İletiler: 3

İletigönderen bezgin » Sal Ara 30, 2008 10:15

Tesekkürler borauran. Savas sadece cephelerde degil zihinlerde de yapilmali. Siyaset Meydani gibi hangi amaca hizmet ettigi belli olan programlarda da mücadelemizi sürdürdügünüz icin tesekkürler.
İşgâlciler ölmeli! :turkiye:

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 1394

İletigönderen Doganumut » Cum Oca 02, 2009 13:09

ne diyeyim bilmiyorum bu programın yarısını izleyebilmiştim elinize sağlık arkadaşlar çok çok teşekkürler sayenizde izleyebileceğim
Kullanıcı küçük betizi
Doganumut
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen receylan » Çrş Oca 07, 2009 7:16

emeklerinize saygılar...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398