Son Yazı / Şölen Can EVİN

Son Yazı / Şölen Can EVİN

İletigönderen Kuvayi Milliyeci » Cmt Ara 06, 2014 18:27

İçinden çıktığım Atatürkçü camiada en temiz ve fikirlerine bağlılıkta en samimi kesim olarak gördüğüm Güncel Meydan'da yazmak istedim. Başta Ram olmak üzere Güncel Meydan'ın değerli yöneticileri bana bu imkanı verdiler. Hepsine teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar yazılarımda vatanın ve milletin birliğine, Atatürk'e ve Devrimlerine hiçbir eleştiride bulunmadım. Sadece Atatürkçülere eleştiriler getirdim. Ancak bugün yaşadığım bir olay bana bu camiadan da dışlandığımı gösterdi. Öğrendim ki nasıl ki, Nurcuların içinde Saidi Nursi'nin sözleri dışında bir söz edemezsiniz, Fetullahçıların içinde Fetullah'ın sözleri dışında bir söz edemezsiniz, Atatürkçülerin içinde de Atatürk'ün sözleri dışında bir söz edemezsiniz.

Dışlanmaktan kırıldın mı derseniz; kırıldım. Çünkü bu benim içinden çıktığım camia idi. Ancak o kadar çok yerden dışlandım ki bu da geçer.

Bundan sonra yazılarıma kendi sitemde devam edeceğim.

Kırdıklarım olduysa hepsinden özür dilerim.

Saygı ve sevgi ile kalın. Sağlıcakla kalın...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı küçük betizi
Kuvayi Milliyeci
GM Yazarları
GM Yazarları
 
İletiler: 200
Kayıt: Pzt Haz 21, 2010 2:20

Şu dizine dön: Kuvayi Milliyeci

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x