Teke Tek 19.07.09 | Yaşar Nuri ÖZTÜRK - Murat BARDAKÇI

Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek

Teke Tek 19.07.09 | Yaşar Nuri ÖZTÜRK - Murat BARDAKÇI

İletigönderen Türk-Kan » Sal Tem 28, 2009 14:27

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Teke Tek 19.07.09 | Yaşar Nuri ÖZTÜRK - Murat BARDAKÇI

İletigönderen Saroz » Sal Tem 28, 2009 15:06

Sagol.
Kullanıcı küçük betizi
Saroz
Üye
Üye

İletiler: 27

İletigönderen almighty » Çrş Tem 29, 2009 11:55

Emeğine sağlık öyle memnunum ki bu yaptığınızdan, geç vakit olduğu için izleyemediğimiz programı sayende izliyoruz.Tekrar teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
almighty
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen kush » Prş Tem 30, 2009 10:51

tesekkürler Türk-Kan. Maglesef Program cok sig gecmis.Yasar Nuri daha önceki prog. söylediginin aksine lackalasmis genel dini konular islemis(abdest, oruc namaz gibi... 40 yildir söylüyor yaziyorum, artik ben bu tür konulara girmeyecegim. Bana siyasetle ilgili sorular sorun.YNÖ). Ben zaten Fatih Altayliya da iyi niyetle bakmakta zorluk cekiyorum. Adam resmen YNÖ i bu sig ve gereksiz(gündem disi) konulara cekmek icin elinden geleni yapmis ve basarmis. YNÖ i sevdigim halde bu oyna geldigi icin acikcasi üzüldüm. Umarim bir daha ki Programlarda böyle ayak oyunlarina gelmez.
kalbinizdeki vatan ve bayrak sevgisine selamım olsun!

ya istiklal ya ölüm!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!
K. ATATÜRK 20 Ekim 1927
Kullanıcı küçük betizi
kush
Üye
Üye

İletiler: 905

İletigönderen Türk-Kan » Prş Tem 30, 2009 14:21

kush yazdı:YNÖ i sevdigim halde bu oyna geldigi icin acikcasi üzüldüm. Umarim bir daha ki Programlarda böyle ayak oyunlarina gelmez.

Valla, Yasar Nuri'nin ayak oyunlarina mi geldigi, yoksa oyunlarin bizzat icinde mi oldugu bilinmez bu "seyini sey ettigimin dünyasinda" :roll:
http://www.guncelmeydan.com/pano/seyini-sey-ettigimin-seyi-yasar-nuri-yi-alkisliyoruz-t21018.html
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen kush » Prş Tem 30, 2009 19:17

yok yok yok Türk-Kan. Bence YNÖ Oyuna geldi ve hala fark edemedi olayi. Gecen Teketek programinda da yer yer seviye bayagi düsmüstü. Ben bunu YNÖ gec saatlere kadar süren programa, özel hayatindaki stressine ve Murat Bardakcinin ve Fatih Altayliyi nezaket icabi bozmamak icin onlarin seviyesine kadar indigini düsünüyorum ve düsünmek istiyorum.
kalbinizdeki vatan ve bayrak sevgisine selamım olsun!

ya istiklal ya ölüm!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!
K. ATATÜRK 20 Ekim 1927
Kullanıcı küçük betizi
kush
Üye
Üye

İletiler: 905

İletigönderen Otopsi » Cum Tem 31, 2009 11:51

Teşekkürler, tabii fatih altaylının reyting sevdası program kalitesini yok olma noktasına getiriyor yalnız buna rağmen izlenilebilecek bir program olmuş.
Kullanıcı küçük betizi
Otopsi
Üye
Üye

İletiler: 251

İletigönderen 10101 » Cum Tem 31, 2009 13:07

2. bölümün başında, Prof. Mehmet Bayraktar'ın "Dinler Arası Diyalog" konulu makalesinden bahsediliyor ki, son derece önemli görünüyor.
Ilımlı İslam projesi kapsamında İslamiyet'in diğer 2 semavî dinden farklarının kırpılarak, tek Tanrı'ya inanma noktasında birleşmenin sağlanması... Gerçekten de ortaya konulan kanıtlar çok somut ve ciddi. Örneğin, kelime-i tevhid'in "Hz.Muhammed O'nun kulu ve elçisidir" kısmı ders kitabından kaldırılmış. Cuma hutbelerinde yüzyıllardır okunmakta olan "Allah katında hak din İslam'dır" ayetinin hutbelerde okunmaması yönünde düzenleme...
Bütün bunlar inanılmaz ama gerçekleşiyor yavaş yavaş...

Fettullah Gülen cemaatine mensup olan fakat bunların farkında olmayan kişileri bir kez daha uyaralım:
Neye alet olduğunuzun farkında değilsiniz kardeşler. Gelin bu konuyu bir araştırın.
Kullanıcı küçük betizi
10101
Üye
Üye

İletiler: 78

Şu dizine dön: Teke Tek

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x