THY'de pes dedirten kadrolaşma ölüm ilanı ile ortaya çıktı: Personellerin yarısının babası vefat etmiş

Genel & Güncel Konular

THY'de pes dedirten kadrolaşma ölüm ilanı ile ortaya çıktı: Personellerin yarısının babası vefat etmiş

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzr Haz 12, 2022 5:38

THY'deki bir cenaze ilanı sosyal medyada gündem oldu. İlanda Şimşek isimli dört personelin cenazelerinden dolayı paylaşılan ilan, THY'nin nasıl aile şirketine dönüştüğünü gözler önüne serdi.
Resim
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın sosyal medya hesabından paylaştığı THY'deki bir cenaze ilanının ardından Şimşek ailesi merak konusu oldu.

İlanda Şimşek soy isimli 2 kişinin babası ve 2 kişinin de kayınpederi olan Abdulkadir Şimşek'in vefatın duyurularak baş sağlığı dilendi.

Sosyal medyada gündem olan ilan, "THY’nin aile şirketi olduğunun ispatı" şeklinde yorumladı.

Özdağ'ın "THY'nin başı sağ olsun. Personelin yarısının babası vefat etmiş" notu ile paylaştığı ilanda şu ifadelere yer verildi:
Resim
"Kabine Hizmetleri Başkanlığı'ndan Egemen Şimşek ile Teknik AŞ'den Ferit Şimşek'in babası, İnsan kaynakları Başkanlığı'ndan Firdevs Şimşek ile Kabin Hizmetleri Başkanlığı'ndan Hale Yıldırım Şimşek'in kayınpederi Abdülkadir Şimşek'in kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi memleketinden defin edilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, çalışma arkadaşlarımıza ve ailelerine baş sağlığı diliyoruz."
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1444
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x