TRT'nin Kurtuluş Belgeseli Videosunu Yayinlayabilir misiniz?

Tarihî belgeler, resimler, belgeseller, sesli ve görüntülü içerikleri, bu bölümde paylaşabilirsiniz.

TRT'nin Kurtuluş Belgeseli Videosunu Yayinlayabilir misiniz?

İletigönderen İlteriş » Pzr Mar 16, 2008 7:32

Iyi Gunler arkadaslar,

Sehitlerimizin dusmani AKP'nin, Turk Mahkemelerinin karsisina cikacagi su gunlerde Kurtulus Savasi gunlerini yakinen hatirlamak ve paylasarak hatirlatmak icin, google video ve youtube'da TRT'nin Kurtuluş Belgeseli videosunu aradim, ancak hickimse tamamini yuklememis, belki de telif haklari sorun olmustur. Maalesef, yalnizca 5 dakikalik birkac sahneye rastlayabildim. Paylasimci arkadaslarimizdan bu belgesel ellerinde varsa yayinlamalarini rica ediyorum. Kolayliklar diliyorum,

Saygilarimla
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen Ram » Pzr Mar 16, 2008 10:24

gokturkmehmet, Kurtuluş belgeseli derken, Aziz RUTKAY'ın ATATÜRK'ü canlandırdığı seriden mi bahsediyorsun¿?
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen İlteriş » Pzr Mar 16, 2008 18:34

Evet RAM, kesinlikle ondan bahsediyorum. Hatta senaryo Turgut Ozakman.
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Pzr Mar 16, 2008 19:50

gokturkmehmet, tek parça yapmıştım, zamanım olduğunda yükleyeceğim Cumhuriyet filmiyle beraber.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen İlteriş » Pzr Mar 16, 2008 20:28

Cok tesekkur ederim, kolayliklar diliyorum.
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

Şu dizine dön: Çokluortam Paylaşımları - Tarih

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x