Türk Kahvesi - 06 / 01 / 08

Tiyatrocu hiciv ustaları, Bahadır Tokmak ve Turgay Yıldız, memleketimizde gelişen hadiseleri, kendilerine has bir şekilde yorumluyor.

Türk Kahvesi - 06 / 01 / 08

İletigönderen Ram » Cum Haz 06, 2008 12:53

Resim

Onlar ekranlarınızın gülümseten yanı… Onlar güldürürken düşündürmeyi başaran bir ikili… Onlar sizlerin gönlünde çoktan yerini almış dil üstadları, hiciv üstadları… Onlar Turgay YILDIZ ve Bahadır TOKMAK…

Onlar Türk Kahvesi… Vazgeçilmezlerinizin arasında çoktan yerini alan Türk Kahvesi, 4. sezonlarında da perdelerini, hayatın ekranı ART’de açmaya devam ediyor…

Türk Kahvesi tadından hoşlananlara ve “NE MUTLU TÜRKÜM! DİYENLERE” özel, aç veya tok karnına seyredebileceğiniz tek program…

İzle

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Cum Haz 06, 2008 20:52

Ram, cok tesekkürler :) Bu aralar Avrasya TV'yi izlemekte zorlaniyorum. Cogu zaman ekran karariyor. Ayarlari defalarca kontrol ettim, dogrular, ki ara ara görüntü geliyor. Sonra, genelde haberlerden sonra, yine karariyor :?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

teşekkürler

İletigönderen emesiz1979 » Pzr Haz 08, 2008 9:09

ram ben de çok teşekkür ederim, kaçırdığım zaman iyiy oluyor burdan izlemek. kolaygelssin ,:)
turk-kan bende 2 tane art tv cıkıyor biri dediğin gibi kararıyo geliyo diğeri ise net hiç kesilmiyor.
Kullanıcı küçük betizi
emesiz1979
Üye
Üye

İletiler: 70

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Haz 08, 2008 10:27

emesiz1979, su net cikanin frekansini yazabilir misin? :|
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen AlpereN » Pzr Haz 08, 2008 13:36

süper bir programmış 2. kez izleyişim öldüm gülmekten,gündemin mizah anlayışı ile anlatılması gerçekten hem öğretici,hemde güldürücü olmuş her hafta izlemeye çalışacağım artık :mrgreen: :wink:
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

Re: Türk Kahvesi - 06 / 01 / 08

İletigönderen usta » Pzr Haz 26, 2011 0:05

Youtube Türk Kahvesi videolarını siliyor benim facebook sayfamda'da vardı telhif hakı ihal edildi 3 şahıslar falan fıstık yazıyor. :twisted:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Kullanıcı küçük betizi
usta
Üye
Üye

İletiler: 34

Şu dizine dön: Türk Kahvesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x