Türkiye elektrik alamadı..

Genel & Güncel Konular

Türkiye elektrik alamadı..

İletigönderen Eshabil Üstündağ » Çrş Nis 01, 2015 21:42

-

Yazı foto: http://s017.radikal.ru/i439/1504/31/4b3e957b66dd.jpg

(Yazının fotolusu ve mp3'lüsü de var dileyen ordan okur, arz - e.ü.)
link: http://www.turkishnews.com/content/2015 ... k-alamadi/

----------------------------------

Eshabil Üstündağ
adanams@gmail.com

1.4.2015

Ben de alamadım,
O da alamadı,
Biz de alamadık,
Lâkin onlar aldılar. :(

Bir sürü gerekçe ve halk arasında, "Siber saldırıyı önlemek içinmiş (tedbir), (Ben aotomatic basınç diyorum ama inandıramıyorum..) :(
"Efendim Türkiye çapında büyük arıza varmış..." (buna inandırıyorlar..).
"Desen ki Uzaylılar kesmiş veya Yeşil sarıklılar, hop diye inanır!.." :(
Bunu bizim berber söylüyor ve sonra sörvayvır'a geçiyor (Bugün saç kestirmeye gitmiştim)

Siberler saldırılar mobeseler, yıkılsın meyhaneler çayhaneler... :(
Peki yarın "suda da" aynını mı yapacaksınız, Merkezi sistem ve sular kesik! :( (Yakında sıra hava'ya gelir ve burnunu kapatırlar..)!

İyi yutturuyorsunuz..

İkincisi ne zaman?..

Bir de üşenmeden bunu haber yapan siteler var yani haberden kastım "Türkiye çapında kesilmesini ve tekniğe bağlayan..." :(
Peki ben de burdan istesem İstanbul'un elektriğini kesebilirmiyim yoksa İST Elekt idaresine talimat vermem mi gerekir??? (Zeki Müren de bizi görecek mi gibi oldu) :(
(Burası Adana)

..Bu size basit bir elektrik kesilmesi gibi geliyorsa aldanıyorsunuz,
aslında ötesi!

Bana göre birşeylerin başlangıcı ve habercisi, "yani halkı test ediyorlar, fiziksel eksisi artısı veya noksanı nedir, halkın reaksiyonu falan, onu deniyorlar.." (farklı boyutları da var).
(Bu da zaten böyle denenir 1/1 test ederek). :(
Eğer test'i bir hafta kadar uzatırlasa, TİFO, PARATİFO, KOLERA VE (önümüz yaz) SITMA, IŞIK HIZIYLA YAYILIR)! :(

Şeyle ilintili mi diyeceğim, Reyhanlı ...amaaan Çağlayan Adliyesi, yok yok Olamaz. :(

......

Dün saat 11 gibi kesildi elektrikler biliyorsunuz ve "Bunun GENEL olduğunu (aslında genel denince il anlaşılır, yani yaşadığın yere konuşayım İlçe ise ilçe, İl ise il),"
BU GENELİN DE GENELİ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ!.. :(
Taaa saat 15.00'da öğrendim TR çapında olduğunu.. :(
(Hastane vesair işlerim vardı ve en son eczanede öğrendim). :(

Bence iyi de oldu güzel de oldu çok iyi oldu çok güzel iyi oldu

İnşallah face'ye tivitıra ve yutubi'ye gerek kalmaz ve Başbakanım KÖKÜNDEN KESER! (yazış hatası diyeceksiniz) :(

Ama siz kalbinizi bozmayın ve Başbakanım kesiyorsa bir bildiği vardır. :(
Valla o deeelde evde tüp yok ve 10 gün önce bitti; elekt ocağıyla idare ediyordum o doa 3 gün önce bozulmuştu ve bir yakınımdan elekt ocak aldım ve o da gidince çayı mumla demledim ..yeminle). (Biz daha ilkel zamanları da gördük ve önemli olan Su, yani suda sıkıntı çektim. Bir ketıl suyum vardı akşamdan kalan, onunla idare ettim gün boyu..). :(

...mumu bulamayanlar da var. :(

Neyse araya bir parça atalım :) (hani şimşek çakıyor gibi oluyordu ya sinemalarda ve sanki 8 gibi bir şey ve sonra biliyorsunuz...) (70'li yılların sonu hatırla..).

http://blog.radikal.com.tr/eglence-komi ... kiye-80918

Sevgiler.
Kullanıcı küçük betizi
Eshabil Üstündağ
Üye
Üye

İletiler: 168

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x