Turkiyedeki Gelmis Gecmis En Guzel Dizi Sizce Hangisi?

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

Turkiyedeki Gelmis Gecmis En Guzel Dizi ?

A)Cemberimde Gul Oya
2
13%
B)Kurtlar Vadisi
10
63%
C)Deli Yurek
3
19%
D)Yilan Hikayesi
1
6%

Toplam Oy : 16

Turkiyedeki Gelmis Gecmis En Guzel Dizi Sizce Hangisi?

İletigönderen Sandra » Sal Şub 20, 2007 21:39

Bence Kesinlikle Cemberimde Gul Oya
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletiler: 171

İletigönderen HayaLet » Sal Şub 20, 2007 21:42

KurtlaR Vadisi. 8)
Kullanıcı küçük betizi
HayaLet
Üye
Üye

İletiler: 969

İletigönderen Mur-siN » Sal Şub 20, 2007 22:49

Sandra senin sorduğun soruda sorumu yani :)
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Mur-siN
Üye
Üye

İletiler: 284

İletigönderen Dusunen Adam » Sal Şub 20, 2007 22:56

Kurtlar Vadisi
Resim

stratejist
Kullanıcı küçük betizi
Dusunen Adam
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen Hasta » Çrş Şub 21, 2007 7:21

Kurtlar Vadisi
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen Nihan » Çrş Şub 21, 2007 8:20

Kurtlar Vadisi.
Kullanıcı küçük betizi
Nihan
Üye
Üye

İletiler: 832

İletigönderen AlicanKidd » Çrş Şub 21, 2007 21:09

Hayat Bilgisi, Koçum Benim, Çiçek Taksi, Kurtlar Vadisi..
Kullanıcı küçük betizi
AlicanKidd
Üye
Üye

İletiler: 290

İletigönderen Panzehir » Çrş Şub 21, 2007 22:14

Kurtlar Vadisi de güzel ama Deli Yürek'i bu tür filmler için bir başlangıç noktası olarak görüyorum. Ve oyumu da kullandım. Tabi Kurtlar Vadisi'nin yeri başka. :)

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen asnec7178 » Pzr Şub 25, 2007 17:08

oyumu kurtlar vadisine verdim..
çünki seçenekler arasında gerçekten baştan sona kaliteli olduğunu düşündüğüm tek o vardı.

Çemberimde Gül Oya da kaliteliydi ama tek taraflı bakış açısı kaliteyi sekteye uğratır..Çemberimde gül oya dizisi sadece bir siyasi düşünceyi solcu düşünceyi öven bir dizidir maalesefki en önemli eksisi de budur..Türkiyede 12 eylül döneminde binlerce genç öldü sadece solcular ölmedi..Ve sadece solcular haklı değildi..Herkes kendi tarafınca haklı zaten...Kaldıki güzel bir kurguyla inceden propaganda da yapılmıştır o dizide. Mamafih hiç bi zaman bu ülke de solcu olan bir çoğunluk iktidar olamayacak..bu artık benim kanıksadığım bi gerçek..benim babam böle bir iktidar görmedi ben görmiyeceğim..benim çocuklarımda görmeyecek

gelelim asıl soruya Türkiyede yayınlaşmış en güzel dizi bence bir Reşat Nuri Güntekin klasiği olan ÇALIKUŞU idi.heyecanla bekler heyecanla izlerdim ne bileyim çocukken seyrettiklerin dahamı büyülü mü oluyor nedir...Kenan Kalava da aşıktık çocuk aklımızla HEY GİDİ...
güzel günler göreceğiz güneşli günlerResim
Kullanıcı küçük betizi
asnec7178
Üye
Üye

İletiler: 33

İletigönderen Sandra » Pzr Şub 25, 2007 17:18

asnec7178, Sen cemberimde gul oyaya bakmamissin arkadasim onun icin seninle tartismayacam dizi hakkinda

Herhalde turkiyede propaganda yapmamis tek dizidir cemberimde gul oya senin baban sanirim turkiyede yasamiyordu arkadasim cunku bu ulkede sanirim ecevit iktidar oldu ben mi yanlis biliyorum artik duzeltirsin eger yanlissam ecevit 40 kere demirel hukumetini dusurdum nasil bu ulkede hic bir zaman iktidar olmayacak babam görmedi ben görmeyecem demissin sanirim yurtdisindasiniz
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletigönderen asnec7178 » Pzr Şub 25, 2007 18:58

Sandra, solculuk tan kasıt neyi anlatmak istediğimi yanlış anlamışsın sanırım ecevitin neresi solcu..türkiyede solculuk komünist düşünceye tekabül ediyo sanıyorlar..ben burda solculuk derken komünistliği kastetmiştim..bu rejimi savunan bir parti ve ya lider varmı bu ülkede sen gördünmü ben görmedim çünki..

ayrıca çemberimde gül oya dizisini başından sonuna kadar tek bölümünü kaçırmadan seyrettim..ben iyi bir dizi değil demedimki yanlış okumuşsun sadece eksi sini söyledim baştan sona tek taraflı kurgusu yanlış dedim her yönden anlatmalıydı o dönemi dedim beni aşırı radikal bir faşist olarak gördün sanırım :wink:

kurtlar vadisini senaryo olarak baştan hikaye oturtulmuştu aşırı bir şekilde bir tarafı desteklediğini görmedik..bu açıdan çemberimde gül oyadan daha iyi dedim..tamamen farklı anlamışsın..
güzel günler göreceğiz güneşli günlerResim
Kullanıcı küçük betizi
asnec7178
Üye
Üye

İletiler: 33

İletigönderen Sandra » Pzr Şub 25, 2007 19:11

asnec7178, yok ben öyle anlamadim ecevit bu ulkede solculugu dirilten adamdir onun icin onun neresi solcu diyebilecek kimse yoktur
o filmde bana allah icin anlat bir tane komunist dusunce varmiydi bana bunu göster he diyorsan ki chenin fotolari nelerdi egerki böyle bisey söylersen bu konuda seninle tartismam

o dönem bence cok guzel her yönuyle anlatildi ben öyle bir tat aldim o diziyi izlerken seni radilkal bir fasist olarak görmek ne haddime lutfen yanlis anlama ben bu zamana kadar hic kimseyi fasistlikle suclamadim

kurtlar vadisi bana göre mhpyi aklamak icin yapilmis bir diziydi ve mhpyide akladilar

bu arada sakin yani dizime laf söyleme falan demedim ben sana sakin yanlis anlama ben sadece burda sordum sende yorum getirmissin bana saygi göstermek duser yani ama bende bir yorum getirim dedim cunku ben o sekilde görmedim o diziyi izlerken
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletigönderen tuncbilek40 » Cum Mar 16, 2007 16:55

bencede kod adi ama o tercihlere konulmamis
dizi herhalde cogu kisileri rahatsiz ettiki yine kaldirilmis
Kullanıcı küçük betizi
tuncbilek40
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen ortem972 » Prş Mar 29, 2007 10:59

tabikide yılan hikayesi ama birde linklerini versenizde indirsek rapidshareden sizden ricam yılan hikayesinin linklerini şimdiden sağ olun...
Kullanıcı küçük betizi
ortem972
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen Veled » Cmt Nis 28, 2007 15:21

deliyürek benim için çok özel bu tür poliitik aksiyon dizileirn başlangıç noktası deli yürektir ilk deliyürek derin devleti ortaya attı iki dizi var biri deli yürek diğeride tabiki vadi :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

Sonraki

Şu dizine dön: Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x