Ülkenin Kurtuluşu Atatürkçü Mücadeleden Geçer…

Ülkenin Kurtuluşu Atatürkçü Mücadeleden Geçer…

İletigönderen Gamze Okur » Sal Şub 09, 2021 17:20

“Ülkenin Kurtuluşu Atatürkçü Mücadeleden Geçer…”

Facebook’ta, İnstagram’da, Twitter’da, her yerde “çiçek – böcek, özel yaşam, vur patlasın, çal oynasın” muhabbetleri... Şamata… Dolu, dolu… Gırla, başını almış gidiyor.

İnsanlarımız, özel – genel tüm bilgilerini, tüm yaşantısını topluma anlatmaktan, çevresindekilere duyurmaktan büyük bir haz duyuyor, zevk alıyorlar.

24 saat ne yaptı, ne ile uğraştı, kimlerle buluştu, hangi eğlencelere gitti; neleri seviyor, kimleri sevmiyor, kimlerle ilişkisi var, nerelerde tatil yapmış, tatilde neler olmuş, kimlerle karşılaşmış, hangi yemekleri yemiş, tüm ayrıntısına dek anlatıyor.

Hani utanmasa, ev hanesinin ve yedi sülalesinin özel yaşantısını da gözler önüne serip, bunları da herkesle paylaşacak.

Bir makaleye, düşünce yazısına 15 -20 beğeni tıklanırken; bir gezi fotoğrafında, bir yemek masası, bir eğlence görüntüsünde, bir sohbette bu beğeni sayısı, 200 – 250’yi aşıyor… Okuma yok, gırgır çok…

Hem de bu işi mürekkep yalamış, entelektüel takımı yapıyor.

Bütün bu keyif, gırgır olup biterken, İnsanlarımız işlerinden atılıyor, aileleri ile birlikte mağdur ediliyorlar… Ülke yağmalanıyor. Bitiriliyor… Dönüp bakan yok…

Çocuklar aç – sefil… Kimse geleceğinden emin değil… Her an, her şey olabilir… İki saat sonra neyin gerçekleşeceğini kimse bilmiyor…

Basın baskı altında… Yazarlar, öğrenciler, öğretim görevlileri, Milletvekilleri bile baskı altında…

Büyük, küçük kuruluşlar ardı ardına iflas ediyor. Çarşı pazar el yakıyor…

Adam çocuğuna pantolon alamadığı için kendini asıyor. Evin anası çocukların ihtiyacını karşılayabilmek için, gözyaşları içerisinde, kahvelerde para toplamaya çalışıyor…

Bütün bunlar olup, biterken fabrikalar, ormanlar, kıyılar yağmalanıyor, bir küçük azınlık ve iktidar yandaşı müteahhit çetesi servet üstüne servet yapıyor, sırça saraylarda, köşklerde bir eli yağda, bir eli balda yaşıyor.

Bir de bunun yanında eğitim görmemiş, kitap gazete okumayan, haber dinlemeyen ama şeyhlerin, Şıhların, AKP’lilerin, tarikatçıların sözünden çıkmayan, onların her söylediğini “Emir” bilen bir kesim var.

Bu açıklamalardan sonra AKP sevdalısı bu vatandaşlarımıza soruyorum:

“Pahalılık, yoksulluk, işsizlik, dolar başını aldı, gidiyor, paramız pul oldu… Ne diyorsun?” Yanıt veriyor:

"AKP’nin ve Reisin bu pahalılıkta ne suçu var ki? Onu istemiyorlar. O, dini bütün, vatansever bir adam ya, ondan istemiyorlar, bu tertipleri yapıyorlar, oyun oynuyorlar…”

Arkasından da ekliyorlar: “Onların doları varsa, bizim de rabbimiz, reisimiz var…”

Bazı örümcek kafalılara göre ortalık güllük gülistanlık… Ne ezilen var, ne sömürülen… Ne kriz var, ne enflasyon… Ama çoğunluk perişan, işsiz, isyanlarda…

Pahalılık, işsizlik, çocukların kaçırılması, tecavüze uğraması, kadınların öldürülmesi yobazların gündeminde yok…

İşte ülkemiz ne çekiyorsa bu cahillerden çekiyor.

Bütün bu olup bitenleri, sarayları, köşkleri, sarayın masraflarını, krizi, pahalılığı, kendi sefil yaşantısını sorgulamıyor. Olup bitene Tepki göstermiyor.

Bütün bu ilgisizlikte basın ve TV’ler; eğlence programları, diziler de etkili elbette… Dikkatleri başka yönlere çekiyorlar. Vurgunu, adaletsizliği, hukuksuzluğu örtbas ediyorlar… Halkın beynini yıkıyorlar. Gerçekleri halka anlatmıyorlar, gözlerden uzak tutuyorlar…

TV’ler 70’lik ninelere göbek attırıyorlar ama gerçekleri, vurgunları, soygunları gizliyorlar…

Varsa eğlence, yoksa eğlence… Romantik, aşk dolu filmler…

Türkiye’de yangın, TV’lerde bahar var.

Vur patlasın, çal oynasın… Kıyamet kopsa dönüp bakmıyorlar…

Haksızlığa, hukuksuzluğa, sömürüye, zulme ses çıkarmayan bu haysiyetsiz insanlar, bu yönlendirmelerle zalimlere de ortak oluyorlar…

Sanki bu milyonlarca işsiz, açlık sınırının altında yaşayan ve devletten çorba bekleyen halk Türkiye’de değil, uzayda yaşıyor… Sanki yavrular, ana kuzuları Türkiye’de değil, uzayda can veriyor…

“Ölen ölsün, kalan sağlar bizimdir” diyorlar.

Bütün bunlar olup biterken, bir grup aydın kesim de GÖRMEDİM, DUYMADIM, BİLMİYORUM… Yani “Üç maymunu” oynuyor… Olup bitene dönüp bakmıyor. “Gıkını” bile çıkarmıyor…

Bu vatandaşlarımıza şu kadarını söylüyorum: Gün olacak, İran’dan, Arap ülkelerinden de kötü duruma düşeceğiz. Karalar bağlayacağız. Kara çarşaflara bürüneceğiz. Ortaçağ karanlığına gömüleceğiz…

İşte o zaman aklımız başımıza gelecek ve kafamızı taşlara vuracağız ama iş işten geçmiş olacak…

İşte o zaman “Kendim ettim, kendim buldum” türküleri söyleyeceğiz ve çiçek, böcek muhabbetleri de yapamayacağız.

Gelin bu kötü durumlara düşmeden bi canlanalım, kendimize gelelim. Sadece Atatürk’ün resimlerini paylaşmak, Atatürk seviciliği yapıp, ona övgüler dizmek yerine, Atatürk olalım ve Samsun’a çıkalım…

Birleşelim, bütünleşelim. Vahdettinleri ülkemizden yeniden kovalım…

VE ASLA PARÇALANMAYALIM, BÖLÜNMEYELİM. ZAMAN BİRLİK VE BÜTÜNLÜK ZAMANIDIR ÇÜNKÜ…

(alieralp37@gmail.com)
Kullanıcı küçük betizi
Gamze Okur
Üye
Üye

İletiler: 466

Re: Ülkenin Kurtuluşu Atatürkçü Mücadeleden Geçer…

İletigönderen Kurtlu Adalet » Çrş Şub 10, 2021 2:01

Ataturk Batici gosterildi, sadece kilik ve kiyefeti on plana cikarilarak. Bir kisim bu baticiligin ve bati kopekliginin bundan kaynaklandigini savunuyor. Gercek Ataturk Sinan Meydan cizgisinde anlatilirsa bu insanlara, bu insanlarin buyuk bir kismi tekrar kazanilabilir gercek Ataturkculuk etrafinda. Fakat Ataturkculugun temsilcileri de hakkaten biraz batici olduklari icin, tuketim ile kendini tanimlayan bati hayranlari oldugu icin, kitleleri tekrar Ataturkculuge inandirmak kolay olmayacak. Ornek Ataturk Batici gosterildi, sadece kilik ve kiyefeti on plana cikarilarak. Bir kisim bu baticiligin ve bati kopekliginin bundan kaynaklandigini savunuyor. Gercek Ataturk Sinan Meydan cizgisinde anlatilirsa bu insanlara, bu insanlarin buyuk bir kismi tekrar kazanilabilir gercek Ataturkculuk etrafinda. Fakat Ataturkculugun temsilcileri de hakkaten biraz batici olduklari icin, tuketim ile kendini tanimlayan bati hayranlari oldugu icin, kitleleri tekrar Ataturkculuge inandirmak kolay olmayacak. Ornek gerekiyor, lider gerekiyor, lafla peynir gemisi yurumuyor.Sinifcilik ve sinifsallik, yani belli maddi duzeyi olan zamaninda mali goturmus zengin kesimin siradan vatandasi arasina kabul etmemesi, sinifcilik olmasi da inandiriciligini olduruyor sahte Ataturkculugun.Vatandas sinif farkini goruyor ve boyle insanlarin kendilerine Ataturkculuk taslamasini anlamiyorlar, sehit olanlar genelde dusuk gelirli aileler. Sinifciligin, belli bir zumrenin Ataturkcu olarak tanimlanmasi da bunu etkliyor, ve bozuyor. Isin ozune girdiginde de bir tek adam kalmiyor etrafinda, cunku hakkaten de adam kalmadi ortalikta. Osmanlicilik gazinin Asyaciliga donusturulmesi ile bu is bararilabilir mi, gercek Ataturkculugun olmadigi sinifsal ve kast sisteminin oldugu bir toplumda? Torpil ve tarikatcilik dunyasinda? kitleleri sahte Ataturkculuge davet etmek yanlis. Ataturk'un izinden gitmek ve ornek olmak gerekiyor. O zaman anlasilir kimin ne oldugu. Cesaret gosteremeyen insanlari Ataturkcu tanimlamamak gerek, bir de ustune sinifsallik attin mi zaten yalana dolana donusuyor. Vatandas bunlari goruyor ve anliyor. kitlelerin sahte Ataturkculukten gercek Ataturkculuge gecmesi hic kolay olmayacak. Ataturkcu gecinenler sinifsal ve bati tuketim kulturunu benimsemistir halkin gozunde. Kast sistemi de bunu engelliyor. Cesaretin ve karakterin bes para etmedigi sinifsal ortamlarda Ataturkculuk ruhu bulundugunu iddia etmek cok hatali olur. isin ozune odaklanmadikca bu is kici acilar ile basi kapalilar arasinda bir sosyal statu yarisina donusur. Kim Ataturkcu? sehit olanlar mi, yoga yapanlar mi? gerekiyor, lider gerekiyor, lafla peynir gemisi yurumuyor.
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletiler: 299

İletigönderen Kurtlu Adalet » Çrş Şub 10, 2021 2:35

Amerika'da politika, felsefe, ve sosyoloji okumama ragmen, kendimi bir filozof olarak tanimlamama ragmen, bu yoga pantolonu denilen seyin ne oldugunu cozemedim, bir anlayan cozen varsa bana anlatsin. Dusundukce aklima yeni seyler geliyor, ama halen bunun tam olarak ne oldugunu anlayamadim.Bu nedir, neye hizmet eder, is yerinde bile giyen sportmen insanlar var, Turk dizilerinde bile gunluk hayatta otobuste dolmusta giyilebilecegini, sportmenligin, dogalligin, saglikli beslenmenin, cevreciligin, medeni olmanin, yuksek kulture sahip olmanin cok dogal guzel bir sey oldugunu vurgulayan goruntuler oluyor, bir medeni Ataturkcu sosyal sinif tanimlamasi bile oluyor yoga pantolonu(yoga pants, leggings) etrafinda. Ben halen cozemedim tam anlamini. Yaris bisikletine binen erkekler bile boyle seyler giymeye basladi. Spor zaten artik mayo ile yapiliyor. Mad Men filmi gibi oluyor, erkekler mevki pesinde, kadinlar daha curetkar. Kadin erkek iliskileri de etkileniyor.Sosyal sinif ve statu nasil tanimlaniyor? Nasil bir sosyal sinifa ait olunur? Kici aciklar ile basi kapalilar arasindaki sosyal statu mucadelesine donusmemeli hayat. isin ozune bakmaliyiz. Karakter, cesaret, ...falan, ama Cem Yilmaz ve Yilmaz Erdogan Kulture ile de saf ve temiz yurekler ile dalga gecilir hale geldi, karakterli, saf temiz, dogruculuk koyluluk ve anadolu insanligi olarak tanimlaniyor, sosyal statunun asagilarda oldugunu isaret ediyor ve insanlar uzaklasiyor sosyal statusu dusuk olarak gozuken bu insanlardan, hesapci kitapci hizipci cin gibi uyanik mal mulk pesinde oldun mu kadinlari da cezbediyorsun, sosyal statunun de yuksek oldugu dusunulerek iyi muamele goruyorsun. Hayatta gercekler uzerine kurulu oldugu icin, coluk cocuk beslmeke zorunda oldugun icin, iyi okullara gitmeleri icin, sosyal baglantilarinin guclu ve zengin olmasi icin ve seni kabul etmeleri icin, bu oyunlarin bir parcasi oluyorsun.Facts on the ground onemli birsey hayatta kalmak icin. Cem Yilmaz ve Yilmaz Erdogan Turklerin kuyrugu var sanan vahsi Avustralyalilari bir parlatti iyi yurekli guzel insanlar olarak. Odullerini de aldilar. En zengin de onlar. Sehit ailelerinin ne durumda oldugu konusunda data base'imiz var mi?cocugunu ve esini kaybettigi diye sikinti cekenler var mi? acaba Cem Yilmazin arabalarina el koyup sehit aileleri cocuklarina soforlu ulasim araclari olarak versek, sehit ailelerinin sosyal statuleri yukselir mi? Ya da Yilmaz Erdoganin mal varligi sehit cocuklarinin okumalari icin harcansa? Belki yurekli bir cocuk gitse Harvard'a daha iyi olur. Harvard' da MBA yapan Turkiye 19. bir kizimiz Turklere yoga pantolonu, leggings satma isine giristi. Su anda sosyal media profilini guclendiriyor Harvard'li olmanin avantaji ile. Tanindikca modern ve basarili olarak daha cok yoga pantolonu satacak Turklere, ve pasif income olarak paralar kazanmaya baslayacak, online olarak, otomatik olarak. Acaba sehit ailelerin bir DATAsi var mi elimizde? Ben de yasadim bunu, sana ol diyorlar vatan icin, ama 10bin dolara ihtiyacin oldugunda, parasi olan akrabalarin vermiyor. Hatta Amerikaya geliyorsun, Amerikadaki akrabalarin sana en ufak bir yardim bile etmiyor. Bir de arkandan kotu konusuyorlar. Bu ne simdi? Belki Turk oldugum icin, cesur oldugum icin, bana kotuluk yaptilar, ve beni belki yuzbinlerce dolar, belki milyon dolar zarara ugrattilar. Bana ufak bir yardim etmek, en zor zamanimda, belki Turk Varligina da armagan olur? Bunu neden dusunemiyorsun, milletvekili ile evlisin, kuzenimsin, milliyetci gecindiniz Texasdaki ise yaramaz akrabam gibi. Milliyetci iseniz niye en ufak bir yardimi Amerikadaki akrabandan esirgiyorsun? bir guleryuz esirgiyorsun? Senden sonra Amerikaya geldigim icin, zor durumlara dustugum icim, gariban kategorisine koyup sinir cekiyorsun aramiza?Oldu ya milyoner de olabilirdim, bir kac yil icinde, internette bir iki numara cekseydim? O zaman yalakalik yapacaktin. Nerden biliyorum, cunku facebboktan Yahudi patronuna yalakalik yapmayi biliyorsun, kendi kicini, isini, meslegini kurtarmak icin. Gene de 11 ayda bir kicini tekmeliyorlar, isten atiyorlar. Neden anlatmiyorsun gercekleri? Cunku kendini Amerikada horgorulen ikinci sinif bir vatandas olarak tanimlamak istemiyorsun. Kim konusacak gercekleri peki? 11 Eylul sonrasi, kariyeri zedelendigi icin kalp krizi gecire, beyin kanamasi geciren, 5 kere yasadigi evden kovulan, hepsini gorduk, duyduk, ama neden anlatmiyorsunuz? Kim gosterecek cesareti ve dogrulari soyleceyek. Niye kandiralim Turk Milletini? Niye gercekleri anlatmayalim? Bu fare yarisinde insanlar, kitleler halinde bir garip davraniyorlar. Bu nefreti tespit edemez isek, self-hatred olmus Turk genclerini gormez isek, gercekleri nasil anlatacagiz? Tehlikeyi nasil tespit edecegiz. Tehlikeyi Ataturk mu tespit etti Osmanli Sarayi mi?
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Kurtlu Adalet » Prş Şub 11, 2021 19:53

Laiklik Kuran'in ve Allah'in en onemli ilkelerindendir vicdan ozgurlugu olmayan ortamlarda samimi bir Allah yolunda yurume isi gelismez.
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Cum Şub 12, 2021 9:06

Tamamen GÜNCEL, çok ÖZLÜ, ulusal ÖNEMLİ, toplumsal DEĞERLİ, her sözcüğü MÜKEMMELbir teşhis, analiz, sentez, teşhir, öneri ve sonuç. Sevgili Ali’nin gerçek ATATÜRK’cü yurtsever kalbine, beynine, eline, diline ve kalemine en yürekten tebrikler, en kalpten sevgiler, en derin saygılar, en iyi dilekler ve özel bir ithaf :

EN İLAHİ, İNSANİ, VATANİ, MİLLİ, HUKUKİ VE AHLAKİ GÖREV

Tüm ulusal sınırları tam bir yol geçen hanına çevirmiş olan
Ve bütün ulusun üstüne bir karabasan gibi çökmüş bulunan
Narsist ve nepotist,
Deist ve neo-faşist
Militarist ve despotist,
En nihilist ve şövenist,
Yerel,bölgesel,küresel mafyacı,
Açık ve gizli emperyal mandacı
Bir klik ve birlik yeni bir ihanete ve melanete daha hazırlanıyor
Yani tüm devleti şeriat,hilafet,cihad makinası yapmayı taslıyor.

Nihai emeli Türk ve Türkçe, Atatürk ve Türkiye karşıtlığı ve Arap hayranlığıdır
Beka,barış,özgürlük,Cumhuriyet, layiklik, hak,hukuk ve uygarlık düşmanlığıdır.
Bu kliğin ve birliğin tüm örtülü ve örtüsüz öznelerini,ögelerini ve hizmetcilerini
Bütün yer altı ve yer üstü köstebeklerini ve de sağ ve ‘sol’ koltuk deyneklerini
Yenmek ve tarihin o en iğrenç çöplüğüne süpürüp dökmek,
En ilahi, insani,vatani,milli,hukuki ve ahlaki görev demek.
Bu görevin ifasının ilk şartı, tek ve en geniş bir Hak, Vatan Ve Halk Cephesi’dir
Kız, kızan,kadın,erkek tüm yurttaşları,bu ulu ve kutsal Cephe’de birleştirmektir.
İşte tam o zaman bütün Türkiye bekasına ve bağımsızlığına yeniden kavuşacaktır.
Tüm ulus ise iş,aş,ekmek,huzur,mut,genlik,gönenç ve umut ile tekrar buluşacaktır.

Gönül Pınar Atacı, 11.Şubat.2021
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye

İletiler: 1285

İletigönderen Kurtlu Adalet » Cum Şub 12, 2021 17:57

Hemen politikaya atilin, artik mal biriktirmenin yasak oldugu bir sistem getitiyoruz, iki kere iki dort eder, ali veliden iki kat fazla calisabilir, ve en fazla iki kat zeki olabilir, ali velinin 4 katindan fazla tuketim gucune sahip olamaz, Allah diyor ki biriktirdiginiz mali eritip sizi damgalayacagiz diyor, hemen anayasaya "iki kere iki dort eder kuralini" koyun. Yarin sizi gazetelerde gormek isiyorum. Allah'a inandiginizi ve guvendiginizi soyluyorsunuz. Sizi yarin gazetelerde gormez isem size inanmayacagim. fazladan malk mulk biriktirmek yanlis diyor Allah[font=Times New Roman] Ataturk Allah'in askeridir.Hemen politikaya atilin, artik mal biriktirmenin yasak oldugu bir sistem getiriyoruz, iki kere iki dort eder, ali veliden iki kat fazla calisabilir, ve en fazla iki kat zeki olabilir, ali velinin 4 katindan fazla tuketim gucune sahip olamaz, Allah diyor ki biriktirdiginiz mali eritip sizi damgalayacagiz diyor, hemen anayasaya "iki kere iki dort eder kuralini" koyun. Yarin sizi gazetelerde gormek isiyorum. Allah'a inandiginizi ve guvendiginizi soyluyorsunuz. Sizi yarin gazetelerde gormez isem size inanmayacagim. fazladan malk mulk biriktirmek yanlis diyor Allah [/font]
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Kurtlu Adalet » Cum Şub 12, 2021 18:19

Evet, Ataturk Allah'in askeridir, mal biriktirmemistir, mali mulku yoktur. Sizi yarin gazetelerde gormez isem Ataturkcu oldugunuza inanmayacagim Anayasaya "iki kere iki dort eder" kurali koydurtmak icin gosterilere ve protestolara baslayin. Ali velinin en fazla iki kati calisabilir iki kati zeki olabilir. Tuketim gucu en fazla 4 olabilir. iki kere iki dort eder. Hemen sadabat paktini onurlandirin. Iran ile birlikte savasacagiz mezhepciligi bitirerek, islam dunyasindaki hizipcilige ve boluculuge karsi. Iran ile askeri muttefik olarak on kat guclenecegiz. Iran'i Rusya ve Cin koruyor. Bu utanc verici bir durum. Sizler yarin televizyonlarda gazetelerde yaptiginiz gosteri ve protestolar ile, bu fikirleri savunmaz iseniz. Sizlerin Ataurkcu oldugunuza inanmayacagim. Evet, senden bahsediyorum, bunu okuyan sahis.
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Kurtlu Adalet » Cum Şub 12, 2021 19:56

Gün Gelir Kelleler Gider...

Turk Milleti, yuz yil oncesinden daha vahsi ve kanli bir sekilde, musluman dunyasinin etnik ve dini gruplar arasinda bolunerek vahsilestirilmesine, Islam medeniyetlerinin birer birer bombalanip tas devrine gonderilmesine, seyirci kalan ve de destek olanlari, Turkiye'nin Bati'nin taseronlugunu yaparak bolunmesine hizmet edenleri, unutmayacaktir.

Siranin Turkiye'ye de gelecegini bilen Turk Milleti, Islam medeniyetlerinin birer birer yokedilmesi sirasinda Bati'nin kucagina oturanlari, Hacli ordusunun katliamlarina destek verenleri gunu geldiginde birer birer sallandiracaktir.

Vatanini bolunmenin, isgal edilmenin ve yokedilmenin kiyisindan dondurmeyi cok iyi bilen Turk Milleti, O an geldiginde onlarca yildir Turk Milletini Bati cikarlarinin usakligini yapmaya zorlayan kadrolari, gruplari, kisileri ve is adamlarini bulup , bunlarin binlercesini belki de on binlercesini sallandirmayi bilecektir.

Kimsenin gucu Turk Milleti'ni uzun sure Hacli Ordularinin hizmetkari olarak yasatmaya yetmez.

Allah'in insanliga armagani Ataturk'un politikalarinin 180 derece tersini uygulayarak Irak katliamina, Afganistan isgaline, Libya'nin bombalanmasina ve Suriye'nin bolunmesine destek verenlerin O gun geldiginde Turk Milletine hesap vereceklerini unutmamalari gerekiyor.

Gun gelir kelleler gider efendiler!

Yuzyillarin kole tuccarlari, yuzyillarin hacli seferleri yagmacilari, kitalari calanlar, yagmalayanlar, katledenler ve kolelestirenler, Bati'nin savas makinasi, Islam medeniyetlerini tas devrine gondererek ve Islam cografyasini kontrol ederek , degisen dunya dengelerini, yukselen doguyu ve Asya'yi kontrol etmek istiyor.

Dolar basabilmek icin ve enerji kaynaklarini kontrol etmek icin muslumanlarin petrolune ihtiyaclari var.

Israil genislesin ve Islam cografyasini kontrol etsin isteyen bir kuresel Siyonist bankerler cetesi var.

Muslumanlarin etnik ve dini cizgiler uzerinden bolundugu, vahsilestirilmis cahil, Kuran laik ve kul ile Allah arasinda olmasina ragmen, sahte seriat hukuku uygulayan CIA guruplarinin kontrol ettigi ve icine ettigi, zayif dusmus ve bolunmus, ve boylece Siyonist bankerlerin ve Israil'in rahatlikla kontrol edebilecegi, somurebilecegi ve kolonilestirebilecegi bir Orta Dogu yaratilmak isteniyor.

Asya ile birlikte kalkinan ve de Afrika'ya enerji ve yatirim aktaran, guclu ve kalkinmis bir Orta Dogu istenmiyor.

Asya , yukselen dogu, kalkinan mazlum milletler ve Orta Dogu'nun el ele vererek kalkinmalari ve kole tuccarlarinin Savas Makinasinin hegemonisinden kurtulmalari istenmiyor.

Kurduklari kanli saltanat sistemini korumak istiyorlar, tahttan inmek istemiyorlar kuresel cetenin krallari ve kraliceleri.

Turk Milleti vatani satanlari ve ulkenin gelecegini tehlikeye atanlari gunu geldiginde mutlaka sallandiracakdir, ne kadar Ataturkcu olduklarini iddia etseler de, ne kadar musluman gecinseler de,

Turk Miletini ve Islam Dunyasi'ni atese atanlari bu millet affetmez, gunu geldiginde hepsini sallandirir.

Canakkale'de denize gomdugumuz ve Izmir'de denize doktugumuz yuzyillarin kole tuccarlarina ve Haclilara bu topraklari ve bu vatani satanlari, Islam alemine ve Turk dunyasina ihanet edenleri bu millet asla unutmayacaktir!

M.K.A. ( Milli Kurtulus Atilimi )
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Kurtlu Adalet » Cmt Şub 13, 2021 9:17

I forbid you to use the american dollar.
Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Ali Eralp » Cmt Şub 13, 2021 10:50

Kalemine ve yüreğine sağlık sevgili Gönül. Sağolasın. İyi ki varsın. Şu bölümünü aşağıya aynen alıyorum. Teşekkürler:

"Nihai emeli Türk ve Türkçe, Atatürk ve Türkiye karşıtlığı ve Arap hayranlığıdır
Beka,barış,özgürlük,Cumhuriyet, layiklik, hak,hukuk ve uygarlık düşmanlığıdır.
Bu kliğin ve birliğin tüm örtülü ve örtüsüz öznelerini,ögelerini ve hizmetcilerini
Bütün yer altı ve yer üstü köstebeklerini ve de sağ ve ‘sol’ koltuk deyneklerini
Yenmek ve tarihin o en iğrenç çöplüğüne süpürüp dökmek,
En ilahi, insani,vatani,milli,hukuki ve ahlaki görev demek.
Bu görevin ifasının ilk şartı, tek ve en geniş bir Hak, Vatan Ve Halk Cephesi’dir
Kız, kızan,kadın,erkek tüm yurttaşları,bu ulu ve kutsal Cephe’de birleştirmektir.
İşte tam o zaman bütün Türkiye bekasına ve bağımsızlığına yeniden kavuşacaktır.
Tüm ulus ise iş,aş,ekmek,huzur,mut,genlik,gönenç ve umut ile tekrar buluşacaktır."
Kullanıcı küçük betizi
Ali Eralp
Üye
Üye

İletiler: 313

İletigönderen Kurtlu Adalet » Cmt Şub 20, 2021 6:15

Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen Kurtlu Adalet » Cmt Şub 20, 2021 6:20

Kullanıcı küçük betizi
Kurtlu Adalet
Üye
Üye

İletigönderen istenilmeyentuy » Pzr Şub 21, 2021 14:43

ASELSAN'dan sağlık sektörü için mobil ışın cihazı: Tescil belgesi aldı

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin askeri ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla kurulan ASELSAN, Türkiye'nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Mobil
Dijital X-Işını Cihazı geliştirdi. Sağlık sektörünün ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilen cihaz tescil belgesi aldı

https://www.sirketdedikodulari.com/saglik/aselsan-dan-saglik-sektoru-icin-mobil-isin-cihazi-tescil-h803.html

Sirketdedikodulari.com]'un haberine göre, Askeri haberleşme ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla temelleri 1975 yılında Ankara'da kurulan savunma sanayii şirketi ASELSAN, sağlık alanı ile ilgili çok önemli cihaz geliştirdi. Türkiye'nin savunma sanayii şirketi ASELSAN, X-Ray Cihazı Geliştirilmesi Projesi kapsamında, tıbbi görüntüleme cihazlarında sistem tasarımı, cihaz entegrasyonu ve test süreçleri alanlarında tecrübe kazanılması amacıyla askeri ve sivil gezici sağlık birimlerinde, sahra hastanelerinde ve kliniklerde kullanılmak üzere Mobil Dijital X-Ray Cihazı geliştirilmesi hedeflendi.

CE belgesi ile tescillendi

Kuruluş yıllarından bu yana ileri teknolojiye dayalı olarak modern elektronik cihaz ve sistemler geliştiren, üreten, tesis eden, pazarlayan ve satış sonrası hizmetlerini yürüten entegre bir elektronik sanayii kuruluşu haline gelmiş ASELSAN'ın Mobil Dijital X-Işını Cihazı, Türkiye'nin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirildi ve CE belgesi ile tescillendi. Böylece cihazın sağlık, güvenlik ve çevre standartlarına uygunluğu belgelenmiş oldu.

Geçen yıl itibarıyla prototip üretimine geçilen cihazın bu yıl seri üretime başlanması ve 2022 yılında pazarlanması planlanıyor. Yakın zamanda
deney için hastanelere gönderilecek olan cihazlar hastalar için gelişmiş dijital görüntüleme teknolojisi sunuyor. Bu gelişmiş, taşınabilir sistemin odağında, yeni nesil kablosuz dijital dedektör yer alıyor. Mobil x ışını cihazları sağlık alanında etkin şekilde kullanılıyor. Barındırdığı mobilite özelliği sayesinde hastaların çekim odasına gitme zorunluluğu olmadan ve fazla hareket etmesine gerek kalmadan çekimleri sağlanıyor.
Kullanıcı küçük betizi
istenilmeyentuy
Üye
Üye

İletiler: 1

Şu dizine dön: Ali ERALP

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x