Ülkeyi yöneteceğiz diye geldiler, yapmadıkları kötülük kalmadı. Bütün kontrol mekanizmaları yok edildi.

Ülkeyi yöneteceğiz diye geldiler, yapmadıkları kötülük kalmadı. Bütün kontrol mekanizmaları yok edildi.

İletigönderen İlteriş Kağan » Çrş May 10, 2023 1:38

Ülkeyi yöneteceğiz diye geldiler, yapmadıkları kötülük kalmadı. Bütün kontrol mekanizmaları yok edildi. Yargı sultanın emrinde kadılığa evrildi. İşledikleri suçlardan hesap sorabilecek bir güç bırakmadılar. Ordu korkulu rüyalarıydı. ABD, F-CİA, AKP ortaklığında milli kesime, askere operasyon yapıldı. İnsanlar en aşağılık iftiralarla manşetlere taşındı.

ABD’li savcı eşliğinde Türk Ordusunun sırları çalındı. Amerikan Konsolosluğuna gidip operasyonlar hakkında F-CİA polisleri brifing verdi. Onur intiharları yaşandı. Esir evlerinde kalanlardan tabuta yollananlar oldu. Türk Askerine olan öfke ve nefret bir türlü bitmedi.

PKK’lı Şivan Perver’i sevdiler, Barzani ile gurur duydular. Ege’de 20 adamızı Yunanistan’a hediye ettiler. Yunanistan askerleri işgal ettikleri adalara Türkiye’yi hedef alan silahlarıyla yerleşti. Yunan askerinden rahatsız olmadılar ama Türk Askerini bir türlü sevemediler. Ege Ordusu askerlerine casusluktan fuhuşa, yapılmadık iftira kalmadı.

Irak’ta binlerce kadın, hatta erkeğe tecavüz eden… Ebu Gureyp Hapishanesinde en aşağılık işkenceleri yapan, tecavüz ve insanlık suçu işleyen ABD askerlerine, “ülkelerine sağ-salim dönsünler “ diye dua ettiler ama Türk Ordusuna olan düşmanlıkları bitmedi.

Bebek katili, narko terör örgütü başı Öcalan’ın yattığı yer İtalyan kağıtlarla kaplandı. LCD televizyon kondu. Yetmedi, canı sıkılmasın diye yanına arkadaş verildi. Hatta gizli aflar çıktı. Ortaya çıkınca yanlışlıkla oldu uyanıklığına yatıp iptal ettiler.

Şimdi başka katilleri yaş nedeniyle hapisten salıyorlar. Güneydoğu’da ABD aparatlarının oyununu bozmak, bölünmeyi değil, birliği sağlamak için insanca görev yapan Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ı öldürenleri yaş haddinden hapisten saldılar. Domuz bağı ile insanları katleden acımasız Hizbullah Terör Örgütünün SİYASİ UZANTISI İLE ORTAKLIK KURDULAR. Ben şaşırmadım. Taliban ile görüş farkımız yok diye açıklama yapmadılar mı?

Daha önce Sivas’ta insanları diri diri yakan caniyi de yaş ve sağlık nedeniyle serbest bırakmışlardı.

Bütün bu kepazelikleri yapabilmek için Türk Ordusunu iğdiş etmeleri gerekiyordu. Türk Ordusunu iğdiş etmenin adı Ergenekon, Balyoz ve türevi kumpaslar oldu. Ergenekon olmasa açılım yapamazdık diye itiraf ettiler. CİA’nın Türkiye uzmanı Henri Barkey “ABD, TSK’yı AKP hükümeti eliyle kafesledi” açıklaması yapmıştır. Bu açıklama bile Türk Milletini uyandırmadı. Utandırmadı.

Bir ülkenin ordusuna kimler düşman olur? Düşman ülke yöneticileri değil mi? Ozaman?? Kimin kim olduğu açık değil mi?

Yaş nedeniyle(!) katilleri dışarı saldılar.

Biz de muhalefetin de görmemezliğe geldiği başka bir cinayeti hatırlatalım;
630 gündür beş komutan kin davasından esir tutulan hapishanede yatıyor.

Orgeneral Çetin Doğan: 83 yaşında. Çok ağır sağlık sorunları yaşıyor.

Orgeneral Fevzi Türkeri: 82 yaşında. Sağlık sorunları var.

Korgeneral Yıldırım Türker: 82 yaşında. Sağlık sorunları var.

Tümgeneral Cevat Temel Özkaynak: 78 yaşında. Sağlık sorunları yaşıyor.

Tümgeneral Erol Özkasnak: 77 yaşında. Sağlık sorunları yaşıyor.

Komutanların eşleri de aynı yaşlarda insanlar. Ve ölmekten çok korkuyorlar. Neden biliyor musunuz? Eşlerinin diri diri gömüldüğü esir evinde yalnız kalacağı korkusuyla yaşamak için direniyorlar. Ne kadar acı değil mi?

Onlar kin davasından diri diri betona gömüldüler. Rütbeleri sökülüp er yapıldılar. Oysa AKP dağdaki PKK’lıya “kazanılmış hak(!)” diyerek devletten maaş ödemişti.
Vicdanların iflas ettiği, zulmün arşa çıktığı, örgütlü suçluların, örgütlü kötülüğün, örgütlü hırsızların masumların üzerine çöktüğü bu karanlık sürecin sorumlusu;
Korkaklar, çıkarcılar, onursuz insanlardır.

Hani, 33 silahsız Mehmetçiğimizi yüzlerce mermiyle şehit eden Şemdin Sakık’ın gizli-açık tanıklığıyla subaylarımız yargılandığında utanmadınız, ayağa kalkmadınız ya? Pezevenklerin, katillerin tanıklığıyla askerlerin aşağılanıp yargılanmasını seyrettiniz ya? İşte o zaman suç ortağı oldunuz. Dilsiz şeytan oldunuz ya? Suskunluğunuzu, suç ortaklığınızı unutup, büyük felaket depremde “asker nerede” diye sordunuz. Askerin hakları elinden alınırken, EMASYA Protokolü kaldırılırken susup, asker nerede diyebilmek zorunuza gitse de, yüzsüzlüktür. Tabii ki askerlerini ve orduyu teslim eden Genelkurmay Başkanları da bu cinayetlerin suç ortağıdır. Bu açık ihanetin suç ortağıdır.

Şimdi soruyorum;
Kin davasından esir alınan komutanların diri diri betona gömülmelerine susacak mısınız? Suç ortaklığına devam edecek misiniz?
Komutanların “bizi affedin” demesi özellikle bekleniyor. Diz çöktürdük görün demek için komutanların af dilemesini istiyorlar. Komutanlarsa uydurulan suçları kabul edip af dilemektense, içeride ölmeyi tercih ediyor.

Bir yerde bir cinayet işleniyorsa, bu cinayete tanıklık edip susuyorsanız, o cinayetin AZMETTİRİCİSİ OLURSUNUZ. Kötülüğün bir parçası olursunuz. Bu cinayete de ortak olursanız;

Ordu nerede diye daha çok sorarsınız.

Zahide UÇAR(10.05.2023)
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 2100
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: Ülkeyi yöneteceğiz diye geldiler, yapmadıkları kötülük kalmadı. Bütün kontrol mekanizmaları yok edildi.

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Prş May 11, 2023 12:27

Her tümcesi ve sözcüğü GÜNCEL, SOMUT VE NESNEL, gerçek VATANSEVER, derin BİLİMSEL, olağanüstü ÖNEMLİ, ÖZLÜ VE DEĞERLİ, baştan sona MUHTEŞEM VE MÜKEMMEL, insan ve yaşam,ulus ve vatan sevdası olan her kız ve kızan, kadın ve erkek tarafından mutlaka okunması, onaylanması, paylaşılması gereken teşhisler, saptamalar, analizler, yorumlar, sentezler, sonuçlar, teşhirler, kınamalar, öngörüler, öneriler. Çok değerli ve ünlü yazarı sevgili Zahide UÇAR'a ve seçkin ve saygın yayıncısı sevgili İlteriş KAĞAN'a en yürekten tebrikler, sonsuz teşekkürler, içten selamlar, derin saygılar, en iyi dilekler, yeni başarılar, büyük umutlar, kesin utkular ve söz konusu kişiler, konular ve sorunlar ile ilgili özel bir adak :

BU EN KARA CAHİLLER VE EN AZILI ZALİMLER

Allah, Kitap, Muhammed, Ali, din ve iman sömürüsü yapan,
Türk ve Türkçe, Atatürk ve Türkiye karşıtlığında rekor kıran,
Barış,özgürlük, hukuk,adalet, ahlak ve fazilet yoksunu olan,
Şeyliğe ve şahlığa, biada ve şeriata, itaata ve cihada tapan
Bu en kara cahiller
Ve en azılı zalimler,

Yobaz ve bölücü hayinleri,yaş haddi affı ile bağışladılar,
Yaş haddini aşmış subayları ise yeniden zincire vurdular.
Kızlara ve kadınlara bugün de hakaret ettiler,
Muhalefete,tüm yalan ve iftiraları yinelediler.
Manda, himaye, mafya, takiye odaklarını tekrar kutladılar,
Haram karı ve rantı,tefeci faizi,kara parayı yine kutsadılar.

Üretimi, değişimi, dağıtımı,
Bölüşümü,tüketimi,yatırımı
Felç edip uzak ve yakın emperyal güçlere peşkeş çektiler,
Tarımı,sanayiyi, ticareti, maliyeyi beşli çeteye devrettiler.
Heryeri kasıp kavurdular,
Herşeyi satıp savurdular,

Tam 2511’i çocuk hatta minicik bebe,
13977’si ise hamile,lohusa,anne,nine,
Toplam 340 bin ve çoğu masum insanı hapse attılar,
80 Yaşını aşmış 14 en hasta generale pranga taktılar,
En kutsal Kozmik Oda’ya o yabancı ajanları getirdiler,
Bütün ulusal sırların kopyalanıp alınmasını seyrettiler.

Bunların hepsini,bu 14 Mayıs'da yenerek erkten indirmek
İlahi,insani,vatani,milli,hukuki,idari,ahlaki görev demek.
Bu ulu görevi yapmak ve utkuya ulaştırmak için
Sandıkları koruyarak Millet İttifakı'na oy verelim.
15 Mayıs'da, önce Anıt Kabir'e, sonra Çankaya’ya çıkalım,
Bütün yurdu ve ulusu ulu Altı Ok'la yeniden buluşturalım.

Gönül Pınar Atacı, 11.Mayıs.2023
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 1285
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Zahide UÇAR

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x