UTANMAZ ARSIZLAR

UTANMAZ ARSIZLAR

İletigönderen İlteriş Kağan » Prş Kas 25, 2021 22:39

Ülkemizi batırdılar. Millet EKMEK BULAMIYOR. Bunlar milletin sofrasından çaldıklarıyla lüks makam araçlarında fink atarken…, Çifter çifter aldıkları maaşlarıyla sefa sürerken, Türk Milleti dibe vurdu.

Bilerek yaptılar. İsteyerek yaptılar. Ülkeyi bile bile çökerttiler.

Hiç utanmadan, hiç sıkılmadan MİLLETE porsiyon küçült diyorlar. Et yeme, az ye diyorlar. Sanki millet et yiyebiliyor muş gibi. Bir ahlaksız, çöpten toplanan yiyecekleri pişirme yöntemlerini anlattı. Bir utanmaz, dini argümanları kullanarak açlık önerdi.

Bu rezil önerileri duyduğumda kendimi 1789 yılının Fransa’sında sandım… Aç olan millete “ekmek bulamazsan pasta ye” diyorlar.

Millet umurlarında değil. Hiç olmadı. Ülkeyi yağmalayıp, bölmeye geldiler.

Ülkeyi iç savaşa sürüklüyorlar.
Bu yağma ve yıkım projesini aklayan liboşlar ve milleti sürekli kandıran yandaş basın… Hesap verecekse hepsi birden vermeli. Hitler’in propaganda bakanı Joseph Goebbels’in dediği gibi;

“Vicdansız VE AHLAKSIZ bir medyayla, bilinçsiz bir halk yarattılar.”

Sonuç?
Yazık oldu ülkeme. Bu ülke 20 yıl önce kendi kendini doyurabilen 7 ülkeden biriydi. Cenneti cehenneme çevirdiler. İyiliği kötülüğe, güzeli çirkinliğe, doğruyu yalana çevirdiler.

Cebine dokunana kadar ülkemizin yağmalanışını, yolsuzlukları, hırsızlıkları görmemezliğe gelenler… Hepiniz işlenen bu cinayetin ortağı, azmettiricisi, suç ortağısınız.

Ebu Cehil, Muaviye anlayışına din adına destek çıktınız ya? Her gün Ali’ler bıçaklanırken sırtınızı döndünüz, Hasan-Hüseyin boğazlanırken üç maymunu oynadınız ya? İbrahimler ateşe atılırken odun taşıdınız ya? Şimdi o ateş bütün ülkeyi kapladı. Sizlerin de CEHENNEM ZEBANİLERİNDEN bir farkınız kalmadı.

Katillerimi biliyorum. Hepinizi CİNAYET MAHALLİNDEKİ GÖLGELERİNİZDEN tanıyorum!
Kalbinden hançerlediğiniz bu kadim topraklarda yatacak bir karış toprağınız olmasın!

Zahide UÇAR (15. 11. 2021)
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1363
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Zahide UÇAR

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x