Ve GüncelMeydan Feysbuk'ta (Yeni Sayfamız)

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

Ve GüncelMeydan Feysbuk'ta (Yeni Sayfamız)

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ara 03, 2007 20:44

Arkadaşlar,

Feysbuk'taki GüncelMeydan grubu yeni sayfamıza taşındı. Feysbuk kullanan üyelerimizin dikkatina...

:arrow: http://www.facebook.com/GuncelMeydan1919
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen KÇK_KÇK » Prş Ara 20, 2007 23:16

Facebook üye olmak ücretsiz mi nasil üye olunuyor
Kullanıcı küçük betizi
KÇK_KÇK
Üye
Üye

İletiler: 41

İletigönderen Türk-Kan » Prş Ara 20, 2007 23:21

KÇK_KÇK, üye olmak ücretsiz, fakat sahsi bilgilerinizi paylasmamaniz tavsiye olunur.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Pınar » Cum Oca 25, 2008 17:41

facebook :mrgreen: kulaklarıma inanamıyorum afferin bize yokum bayadır ama iyi gidiyo sitemiz maşşalllllaaaaahh :lol:
Halk tarafından devlete "Sen bana hizmet etmek için varsın, bunun ötesinde senin bir anlamın yok" dendiğinde herşey yoluna girecektir...

(Osman Pamukoğlu)
Kullanıcı küçük betizi
Pınar
Üye
Üye

İletiler: 1380

İletigönderen SOKRATES » Cum Oca 25, 2008 18:23

Facebok ne yaw?
"Ey millet! Allah birdir, Şanı, büyüktür. Allah�ın selameti, atifeti ve hayrı üzerinize olsun. Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri tebliğe memur ve resul olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki Kur�ani azimüşşandaki husustur. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir, temel dindir. Çünkü dinimiz akla mantığa hakikate tamamen uyuyor.ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye

İletiler: 346

İletigönderen erenus » Cum Oca 25, 2008 21:17

Facebook web 2.0 konsepti üzerine kurulmuş kibarcası sosyal ağ amiyane tabiriyle fişleme :D - kibarcası bilgi etiketleme - mantığı ile çalışan, üye olduğunuz ağlar yardımı ile ilkokul, askerlik ve çocukluk arkadaşlarınıza ulaşabildiğiniz 2007 de moda olmuş olmasanız olmaz bir iletişim ortamı bir platform aslında . Bir arkadaşınızın arkadaşlarına bakarken öyle kapılar açılabilir ki çok sevip de haber alamadığınız birilerini bulabileceğiniz gibi hiç görmek istemediğiniz kişilerle de karşılasabilirsiniz. İmece usulu evrimleştiği için bir çok kurum veya kişi verdiğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilir. hotmail gibi mikrosoft satin aldiktan sonra bir duraklama dönemine girdi :?

"Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerimi inkâr edenler ve bana taan edenler çıkabilir. Hattâ bunlar benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidir ki, bu fikirler, Hind'den, Mısır'dan döner, dolaşır gene gelir, feyizli neticeleri kalpleri doldurur!"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
erenus
Bilim Adamı
Bilim Adamı

İletiler: 423

İletigönderen SOKRATES » Cum Oca 25, 2008 23:57

erenus yazdı:Facebook web 2.0 konsepti üzerine kurulmuş kibarcası sosyal ağ amiyane tabiriyle fişleme :D - kibarcası bilgi etiketleme - mantığı ile çalışan, üye olduğunuz ağlar yardımı ile ilkokul, askerlik ve çocukluk arkadaşlarınıza ulaşabildiğiniz 2007 de moda olmuş olmasanız olmaz bir iletişim ortamı bir platform aslında . Bir arkadaşınızın arkadaşlarına bakarken öyle kapılar açılabilir ki çok sevip de haber alamadığınız birilerini bulabileceğiniz gibi hiç görmek istemediğiniz kişilerle de karşılasabilirsiniz. İmece usulu evrimleştiği için bir çok kurum veya kişi verdiğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilir. hotmail gibi mikrosoft satin aldiktan sonra bir duraklama dönemine girdi :?

Ozaman kötü bir meretmiş FACEBOK!
"Ey millet! Allah birdir, Şanı, büyüktür. Allah�ın selameti, atifeti ve hayrı üzerinize olsun. Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri tebliğe memur ve resul olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki Kur�ani azimüşşandaki husustur. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir, temel dindir. Çünkü dinimiz akla mantığa hakikate tamamen uyuyor.ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye

İletigönderen erenus » Cmt Oca 26, 2008 0:05

Bütün bilgilerini girmeden iyi yanlarını kullanabilirsin. Hic bir sosyal ağa uye olmayıp sadece arkadaşlarını arayabilirsin.

"Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerimi inkâr edenler ve bana taan edenler çıkabilir. Hattâ bunlar benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidir ki, bu fikirler, Hind'den, Mısır'dan döner, dolaşır gene gelir, feyizli neticeleri kalpleri doldurur!"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
erenus
Bilim Adamı
Bilim Adamı

İletiler: 423

İletigönderen SOKRATES » Cmt Oca 26, 2008 0:15

Konu dışında mesaj atmayınız. Şikayetiniz varsa yöneticilere iletin. Gerekli ve yeterli cevabı alacaksınızdır.
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye

İletigönderen Pınar » Cmt Oca 26, 2008 11:41

ay yaaa :lol: ben veriim du :twisted:
Halk tarafından devlete "Sen bana hizmet etmek için varsın, bunun ötesinde senin bir anlamın yok" dendiğinde herşey yoluna girecektir...

(Osman Pamukoğlu)
Kullanıcı küçük betizi
Pınar
Üye
Üye

İletiler: 1380

Re: Ve GüncelMeydan Facebook'ta (feysbuk)

İletigönderen kurtulus.30 » Pzt Eyl 28, 2009 13:51

bende bu siteyle ilgili bir hayran sayfası oluşturdum

http://www.new.facebook.com/editnote.ph ... 3046912128
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus.30
Üye
Üye

İletiler: 27

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Eyl 28, 2009 13:57

kurtulus, iyi hos da, Güncel Meydan'in zaten Facebook'ta grubu var :) Neyin hayrani, ne diyorsun yahu :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen kurtulus.30 » Pzt Eyl 28, 2009 13:59

o grup bu hayran sayfası mesela sayfaya yazı yazdınızda o kinin duvarına o yazı gider
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus.30
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Eyl 28, 2009 14:01

Güncel Meydan'in 'resmi' sayfasi bellidir. Hayran sayfasi ile iliskimiz yoktur.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen kurtulus.30 » Pzt Eyl 28, 2009 14:11

ama hayran sayfası gruptan daha iyi ama sayfaya mesaj yazdığınızda hayran olan kişilerin duvarına gider video mesaj resim vs
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus.30
Üye
Üye

Sonraki

Şu dizine dön: Duyurular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x