Veohtv Sorunsalı?

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Veohtv Sorunsalı?

İletigönderen deepfly » Pzt Tem 26, 2010 13:58

İyi günler ben win7 kullanıcısıyım. Online videoların hiç birini izleyemiyorum. Nedeni; Veohtv programının sistem gereksinimleri tarafından desteklenmemesidir.

Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Çok begendiğim videoları işletim sistyemim yüzünden izleyemiyorum. Videoları indirmekte benim için çözüm değil. Keşke daha genel bir medya oynatıcısı ekleseydiniz.. Bunun düzeltileceğini umut ediyorum, iyi çalışmalar.
Kullanıcı küçük betizi
deepfly
Üye
Üye

İletiler: 6

Re: Veohtv Sorunsalı?

İletigönderen Ram » Pzt Tem 26, 2010 16:27

İyi günler,

Veoh Türkiye'yi engellemiş bir görüntü paylaşım yeridir. Burada, önceden, belki bir, belki iki görüntümüz olabilir. Bu yüzden hangi görüntülerden söz ettiğinizi belirtebilirsiniz. Bunun dışındakiler, sırasıyla:

• Viddler yüzlerce görüntümüzü silmiştir.

• Vimeo onlarca görüntümüzü silmiş, daha sonra Güncel Meydan'ı yasaklamıştır; ancak bu yasaklama sonrasında ilişimlerin birçoğu silinmemiştir. Vimeo görüntüleri siteden izlenememektedir; silinmeyen görüntülerin sitedeki ilişimleri (adres, url) tarayıcının konum çubuğuna yapıştırıldığında, görüntüler izlenilebilmektedir.

• Sevenload yüzlerce görüntümüzü silmiştir; silmedikleri ve yeni yüklenen görüntüleri çoğu zaman buradan izlenememektedir.

Kendi sunucumuz yoktur ve görüntüler, yukarıdakiler ve benzeri görüntü paylaşım yerlerine eklenmiştir. Eğer indirme ilişimleri silinmediyse indirmenizi öneririz; çünkü silindiyse veya silinirse bir daha yüklenmesi olanaklı görünmemektedir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen deepfly » Sal Tem 27, 2010 10:47

İzleyemediğim görüntülerin birisi şu mesela:

jeopolitik-analiz-3-mayis-08-prof-dr-yasar-nuri-ozturk-t14599.html

Ayrıca mesela burdaki videonun sitedeki ilişimlerini alamadım. Bunu nasıl edineceğiz?

Bu arada onlarca konuya baktım. Sadece yukrda verdiğim linkteki rapidler sağlam onundışında neredeyse 30 tane konuya baktım sağlam hiçbir rapid yok malasef.
Kullanıcı küçük betizi
deepfly
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Ram » Sal Tem 27, 2010 16:07

deepfly yazdı:İzleyemediğim görüntülerin birisi şu mesela:

jeopolitik-analiz-3-mayis-08-prof-dr-yasar-nuri-ozturk-t14599.html

Ayrıca mesela burdaki videonun sitedeki ilişimlerini alamadım. Bunu nasıl edineceğiz?

Bu arada onlarca konuya baktım. Sadece yukrda verdiğim linkteki rapidler sağlam onundışında neredeyse 30 tane konuya baktım sağlam hiçbir rapid yok malasef.

Görüntü ilişimini, görüntünün olduğu iletideki "alıntı yap" seçeneğini kullanarak alabilirsiniz. Hangi görüntü paylaşım yerine eklendiyse, o yerin uzantısının olduğu ve im (kod) içindeki ilişimi kopyalayın. Tarayacınızdaki konum çubuğuna yapıştırıp adrese gidin.

Örneğin yukarıda verdiğiniz konudaki görüntü ilişimi, im içinde kalan kırmızı renkli olan kısımdır:

[flash width=500 height=416]http://www.veoh.com/videodetails2.swf?permalinkId=v8831953dW9tz9gs&id=10889214[/ flash]

Ancak belirttiğim gibi, Veoh, Türkiye'yi yasaklamıştır. Bu yöntem silinmeyen Vimeo görüntülerinde işe yaramaktadır.

Silinen rapidshare ilişimlerindeki sayısız görüntünün yeniden yüklenmesi birçok nedenden dolayı olanaksızdır.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x