1. yüz (Toplam 1 yüz)

THY'de pes dedirten kadrolaşma ölüm ilanı ile ortaya çıktı: Personellerin yarısının babası vefat etmiş

İletiGönderilme zamanı: Pzr Haz 12, 2022 5:38
gönderen İlteriş Kağan
THY'deki bir cenaze ilanı sosyal medyada gündem oldu. İlanda Şimşek isimli dört personelin cenazelerinden dolayı paylaşılan ilan, THY'nin nasıl aile şirketine dönüştüğünü gözler önüne serdi.
Resim
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın sosyal medya hesabından paylaştığı THY'deki bir cenaze ilanının ardından Şimşek ailesi merak konusu oldu.

İlanda Şimşek soy isimli 2 kişinin babası ve 2 kişinin de kayınpederi olan Abdulkadir Şimşek'in vefatın duyurularak baş sağlığı dilendi.

Sosyal medyada gündem olan ilan, "THY’nin aile şirketi olduğunun ispatı" şeklinde yorumladı.

Özdağ'ın "THY'nin başı sağ olsun. Personelin yarısının babası vefat etmiş" notu ile paylaştığı ilanda şu ifadelere yer verildi:
Resim
"Kabine Hizmetleri Başkanlığı'ndan Egemen Şimşek ile Teknik AŞ'den Ferit Şimşek'in babası, İnsan kaynakları Başkanlığı'ndan Firdevs Şimşek ile Kabin Hizmetleri Başkanlığı'ndan Hale Yıldırım Şimşek'in kayınpederi Abdülkadir Şimşek'in kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi memleketinden defin edilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, çalışma arkadaşlarımıza ve ailelerine baş sağlığı diliyoruz."