Yeni kitabımla Türkiye'ye yapılmak istenenleri deşifre edi..

Yeni kitabımla Türkiye'ye yapılmak istenenleri deşifre edi..

İletigönderen Türk-Kan » Prş Eyl 09, 2010 20:26

Yeni kitabımla Türkiye'ye yapılmak istenenleri deşifre ediyorum

İddia ediyorum bu kitap Türkiye'de yapılmak istenen herşeyi deşifre edecek. Yakın tarihte bir ülkeyi parçalayan Amerikalı ekibin aynı isimlerle Türkiye'de neler yaptığını hayretle okuyacaksınız. Bu bir reklam değil, bir bilgilendirme kampanyasının ön yazısıdır. Kitabın geliri tamamen Ulusal Kanal gönüllülerine bağışlanmıştır. Herkes konuşup durdu: "Türkiye Yugoslavya yapılmak isteniyor" dedi. Evet belki kısmen doğru "Türkiye Yugoslavya yapılmak isteniyor" ama nasıl? Nasılın cevabı çok yakında bayilerin raflarına girecek olan "Yugoslavya Dersleri" kitabımda...

KİTAPTA NE VAR?

Tamamen belgeler ve resmi bilgilere dayanan kibatıın sadece bölüm başlıklarını dikkatinize sunuyorum:

- FEDERASYON MU, ÜNİTER YAPI MI?

- TİTO DEVRİMİNİ ANLATIYOR

- BALKAN ERGENEKONU VE ÇIKIŞI GETİREN MİLLİ HÜKÜMET

- YUGOSLAVYA'NIN ÜÇ MİRASI - PARÇALANMANIN TEMEL ADIMLARI

- 1983'TE AYNI GÜN BAŞBAKAN OLAN İKİ ADAM MARKOVİÇ VE ÖZAL

- POLİSE ASKERİ SİLAH YETKİSİ - YARGI HÜKÜMETİN ELİNE GEÇİYOR

- İSİM İSİM BELGRAD'TA ÜSTLENEN CIA EKİBİ

- CIA'YA ÇALIŞAN GENELKURMAY BAŞKANI'NA SUÇÜSTÜ

- İÇSAVAŞ - PARÇALANAN ORDU

- KIŞLALAR ARASINDA SAVAŞ

- IRKÇILARI KIŞKIRTAN MAÇ

- FAŞİST ÇETELER - BOSNA VE KOSOVA'YI KOPARAN REFERANDUM

- TESEV'İN HAYALİNDE ÜLKE MAKEDONYA

- YAŞAYANLAR ANLATIYOR: YUGOSLAVYA'NIN SON DIŞİŞLERİ BAKANI JOVANOVİÇ, SIRBİSTAN ENERJİ BAKANI, BAŞBAKAN YARDIMCISI VE EĞİTİM SEKRETERİ, ELVEDA RUMELİ'NİN BAYTAR EFENDİSİ MUSTAFA YÜCEL, UFUK DERNEĞİ GENEL BAŞKANI ENES İBRAHİM, TİTOCU PARTİNİN GENEL BAŞKANI SLOBODAN UGRİNOVSKİ V.S

- GENÇLİĞİ ELE GEÇİREN OTPOR ÖRGÜTÜ VE ÖRGÜTÜN KURULDUĞU BUDAPEŞTE TOPLANTILARI

- MİLOŞEVİÇ'E KARŞI DEVRİMİN İSİM İSİM YABANCI AKTÖRLERİ...

- TÜRKİYE DİKKAT!!!

Evet belki ilk bakışta çok fazla konu başlığı varmış gibi görünebilir ancak kitap 100 sayfa civarında bir özet olacak ve otobüs yolculuğu sırasında bile okuyabileceksiniz. Bu sayede parçalanma projelerine karşı donanımlı olacagız.

NEDEN YAZDIM?

Büyük Milletimiz, Makedonya pasaportu taşıyorum. Makedonya, Yugoslavya Cumhuriyeti'nden ayrılarak kurulan ülkelerden biri... 12 Yıl boyunca Makedonya'ya gitmemiştim ve AB'ye girmeye hazırlanan Makedonya'nın AB'ye uygun yeni pasaportunu almak için Üsküp'e gittim. Yeni pasaport çok güzel, mikroçipli, rengi kırmızı, sayfaları kalın... Sonra o pasaportla karayolunu kullanarak Almanya'nın kuzeyine Hannover'e doğru yola çıktım. Üsküp'ten çıktık ve 50 Km. yol yaptıktan sonra karşımıza otoban gişesi gibi bir yer çıktı. Meğer Makedonya Sırbistan sınırıymış. Pasaportu verdim polis bana slavca hoşgeldiniz deyip yine slavca güle güle diyerek pasaportuma mühür vurdu. Biraz daha gittik Bosna'ya girdik yine pasaport yine slavca hoşgeldiniz, güle güle ve yine mühür. Ardından Hırvatistan, pasaportu ve mühürler. Slovenya, pasaport ve mühürler... Makedon pasaportu çok afilliydi ama eski Yugoslavya Federasyonu'ndan çıkana kadar pasaportuma, Makedonya çıkış, Sırbistan giriş, Sırbistan çıkış, Bosna giriş, Bosna çıkış, Hırvatistan giriş, Hırvatistan çıkış ve Slovenya giriş olmak üzere sekiz mühür vurulmuştu. Slovenya'dan sonra ise artık AB'ye girdiğimiz için hiçbiryerde durmadan Hannover'e ulaştık. Yani AB Berlin Duvarı'nı yıktık süsüyle demokratikleşmeden bahsedip kendi arasındaki sınırları kaldırmışken Yugoslavya'ya hudutlar koymuştu. Bu kitabı birgün Diyarbakır'dan Sivas'a, Sivas'tan Ankara'ya, Ankara'dan Bolu'ya, Bolu'dan Samsun veya Trabzon'a yada İstanbul'da Fatih semtine girerken pasaport göstermek zorunda kalmayalım diye yazdım. Lütfen okuyun ve gerekli dersleri alın...

TEOMAN ALİLİ, 9 Eylül 2010
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Şu dizine dön: Teoman ALİLİ

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x