Yeterrrr! Artık Dinlemek İstemiyorum

Yeterrrr! Artık Dinlemek İstemiyorum

İletigönderen supermanizm » Pzt Şub 22, 2010 15:20

Önceki gün yine televizyon ekranlarındaydı güzel ülkemin konuşmayı çok seven Başbakan Yardımcısı sayın Bülent Arınç.
Bir gün önce söyledikleri yetmemiş olacak ki bu kez Haliç Kongre Merkezi’nde partilileri ile buluşma faslında da açtı ağzını yumdu gözünü.
Anlaşılan sayın Arınç, hırsını alamamıştı bir kamyon dolusu sözlerine rağmen.
Neler demedi ki.
Seçim isteyen muhalefet partilerine nal toplatmaktan tutunda genel başkanının yerinde olmaya, HSYK’dan tutun da Yargıtay’a herkese verdi verişti.
Başbakan Yardımcısı’nın bu sözlerinin ardından bir çok gazete ve televizyonun internet sitesine göz gezdirdim.
Özellikle bu habere ilişkin okuyucu yorumlarına baktım.
Gerçekten halkın ne düşündüğünü göstermesi bakımından son derece ilgi çekici ifadelere rastladım.
Örneğin bir vatandaş şöyle demiş Arınç’ın bu haberine ilişkin.
“Yeter, yeter, yeterrr… Hergün bu şahsı dinlemek istemiyorum.”
Bir başkası şunu yazmış.
“Herkes yanlış sen mi doğrusun.”
Bir diğeri, “Olayları bu kadar ustaca saptıran bir ikinci kişi daha yok.” demiş.
“ Böyle bir insan beni yönetemez.” diye eklemiş bir başkası.
Ve başkaları.
“Gerginliği yaratan, ne savcı ne hakim dinleyen, dilediği gibi her yerde at koşturan sizlersiniz. Bu masalları yutmuyor halk artık.”
“Sayın Arınç bu millete yapacağın en iyi iyilik susmak olacak.”
“ Ülkede Cumhuriyetin değerleri olarak nitelenen ne kadar kişi, kurum varsa hepsi ile kavgalısınız. Ordu, yargı başlıca hedefiniz. Sizin sorununuz cumhuriyet.”
“ Keşke partinin başında sen olsaydın. Kimse artık görmek istemediği birine oy vermezdi.”
“ Sizi şiddetle kınıyorum sayın Bülent Arınç.”
Listeyi uzatmak mümkün.
Sayfalar dolusu hatta.
Ve tek bir yerde yok bu yorumlar.
Bu habere yer veren her yerde, her internet sitesinde.
Her fırsatta kendisini milletin asli unsuru olarak ortaya koymakla, halkın yaşanan süreçlerden fazlasıyla rahatsız olduğunu ileri sürmekle halkın içinde olmak onların yüreğinde yer almak aynı şey değil sayın Arınç.
Halkın hakkınızda ne düşündüğünü ya da ne düşünmediğini görmek de zor değil.
Darbeseverlik, cuntacılık (ki henüz bu konuda somut hiçbir kanıt da sözkonusu değil) işe yaramadı. Dolaısıyla hepimiz milletin tek tek elini öpmeliyiz.”demiş sayın Arınç.
Doğrusu milletin elini sadece bu yüzden değil onu kırk cente muhtaç etmenize rağmen sizi baş tacı ettiği için de öpmelisiniz.
Ama tabii şahsınızı, siyasi misyonunuzu eleştirenler sizin millet kavramınız için de yer almıyordur di mi?
Onlar muhalefet!
Onlar darbe yanlısı!
Onlar cuntacı!

http://www.tuncayylmz.blogspot.com
Kullanıcı küçük betizi
supermanizm
GM Yazarları
GM Yazarları

İletiler: 39

Re: Yeterrrr! Artık Dinlemek İstemiyorum

İletigönderen yigitler » Pzt Şub 22, 2010 21:24

Ben de artik ne Bulent Arinc'in ve de basbakanin sacmaliklarini duymak istemiyorum. Ne de o yandas gazetecilerin bunlara sordugu canak sorularini duymak ne de suratlini gormek istiyorum. Defolun ekranlarimizdan!
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletiler: 600

Şu dizine dön: supermanizm

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x