Yılbaşında otellerde canlı müzik bile var. Bu nasıl yasak.

Genel & Güncel Konular

Yılbaşında otellerde canlı müzik bile var. Bu nasıl yasak.

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Ara 19, 2020 22:29

Tüm dünya korona virüs etkisiyle yeni yıla girerken, otellerin 4 günlük yılbaşı paketlerini duyurması tepki çekti. Otellerin yılbaşı kampanyasını sosyal medya hesabından eleştiren Dr. Elif Dağlı, “hastanelerin yükü azalacak zannederken oteller 4 günlük yılbaşı paketlerini duyurmuş” ifadelerini kullandı.
Resim
Tüm dünyada yılbaşı kutlamaları bu yıl korona virüs salgını gölgesinde geçecek. Sağlık çalışanları salgının en başından itibaren canla başla salgının seyrini düşürmek için canla başla çalışırken otel ve online rezervasyon siteleri ise yılbaşı paketlerini duyurmaya başladı.

Uzmanlar salgın sürecinde kapalı mekanlarda virüsün artış hızına dikkat çekerken otellerin yılbaşı paketlerini duyurması tepkilere neden oldu.

Yaşanan söz konusu bu duruma tepkisini dile getiren Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Elif Dağlı, “Hastanelerin yükü azalacak zannederken oteller 4 günlük yılbaşı paketlerini duyurmuş” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, otellerde yılbaşında saat 22.00’ye kadar canlı müzik olacağı da ifade edilirken, söz konusu paylaşım büyük beğeni gördü.

Dağlı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Yılbaşında 4 gün kapanacağız, hastanelerin yükü azalacak zannederken oteller 4 günlük yılbaşı paketlerini duyurmuş”
Resim
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 792
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x