Zihinsel engelli kıza tecavüze 14 yıl

Genel & Güncel Konular

İletigönderen [gamze] » Pzt Mar 12, 2007 12:56

Samsun’da akli dengesi bozuk 16 yaşındaki E.K’ya tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan 26 yaşındaki Recep Şanlı'ya, mahkeme 14 yıl 2 ay hapis cezası verdi

Şanlı, genç kızı tanıdığını ancak cinsel ilişkiye girmediğini iddia ederken, duruşmada dinlenen E.K., sanığın kendisini mağaraya götürüp tecavüz ettiğini söyledi.

Çatalarmut Mahallesi’nde 1 yıl önce meydana gelen olayda, ailesiyle birlikte oturan zihinsel engelli E.K., sokakta gezerken yanında Recep Şanlı’nın kullandığı otomobil durdu. İddiaya göre Şanlı aynı mahallede oturdukları genç kızı, “Seni evine bırakayım” diyerek otomobiline davet etti. E.K. yağmur yağdığı için Şanlı’nın teklifini kabul etti. Ancak Recep Şanlı, E.K.’yı Baruthane Mevkii'nde bulunan eski bir mağaraya götürdü. Ve burada genç kıza tecavüz etti. Daha sonra da E.K’yı evinin yakınlarında bırakarak gitti. Çamurlu elbiselerle evine dönen E.K.’nın, başına gelenleri önce ailesine sonra da polise anlatması üzerine Şanlı yakalanarak tutuklandı.

Samsun 2’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘akli dengesi tam olmayan mağdureyi tehdit ederek zorla cinsel ilişkiye girmek’ suçundan bugün son kez hakim karşısına çıkan tutuklu sanık Recep Şanlı ifadesinde tecavüz iddiasını kabul etmedi. Şanlı, “E.K’yı mahalleden tanırım. Kendisiyle cinsel ilişkiye girmedim. Sadece bir kaç kez parkta oturduk. Ben suçsuzum” diye konuştu. Ancak duruşmaya katılan E.K., sanığın yalan söylediğini belirterek, “Marketten eve dönüyordum. Bir otomobil yanımda durdu. ‘Arabaya bin, seni evine götüreyim’ dedi. Tanıdık olduğu için ben de arabaya bindim. Ancak beni hiç bilmediğim bir yerde mağaraya götürdü. Burada zorla ilişkiye girdi. Sonra da evimin yakınında bıraktı. ‘Kimseye söyleme, seni öldürürüm’ diyerek beni tehdit etti. Ama elbiselerim çamur olduğu için annem sıkıştırdı. Ben de her şeyi anlattım” dedi.
Mahkeme akli dengesi tam olmayan genç kıza tecavüz etmek suçundan tutuklu yargılanan Recep Şanlı’ya 14 yıl 2 ay hapis cezası verdi.

Kaynak : Hürriyet Gazetesi
[img]http://img215.imageshack.us/img215/9775/imza1nh8.jpg[/img]
Kullanıcı küçük betizi
[gamze]
Üye
Üye

İletiler: 236

İletigönderen |Kuralsız| » Pzt Mar 12, 2007 12:59

Müebbet verseler yeridir...

ama hayatını zindan ederler 14 yılda...

[gamze], haber için tşk.
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Sandra » Pzt Mar 12, 2007 13:00

Insan su insanlarla ayni havayi soludugundan tiksiniyor gercekten

akli dengesi yerinde olmayan bir genc kiza tecavuz edecek 14 yil yiyecek yeni hukumet gelicek sirf iyi gözuksunler diye af cikaracaklar böyle hayvanlarda yine disarda dolasacaklar ondan sonrada temiz toplum cagrisi yapacaksin utanmadan öyle mi
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletiler: 171

İletigönderen [gamze] » Pzt Mar 12, 2007 13:02

Efsane_38, saol
Sandra, Bunlar daha ne kii sen bide Antalya yı görsen güpe gündüz adam kaçırmalar geçen yıl istediğim gibi giyer gezerdim bir Allah'ın kuluda laf atmazdı şimdi bırak giyinmeyi dışarı çıkmaya bile korkuyorum civisi çıktı buranın o derece :evil:
[img]http://img215.imageshack.us/img215/9775/imza1nh8.jpg[/img]
Kullanıcı küçük betizi
[gamze]
Üye
Üye

İletiler: 236

İletigönderen Sema » Pzt Mar 12, 2007 13:32

[gamze], Paylaşım için sağol..

İNSAN olmak o kadar zorki :? Bu adamlar insanım diye ortalıkta dolaşıyorlar, akli dengesi olmayan birine yapılacak bir şeymi bu?? Bırak akli dengesi yerinde de olsa bu ne iğrençliktir :evil: Yatıp çıkacak sonra yine aynı eylemlerine devam edecek.. Bu gibi adamları direk asmaları lazım ama nerde :evil:
Bizi öldürmedikçe bizim kafamızdaki cereyanı boğmadıkça, başladığımız inkılap ve ilerleme bir an bile durmayacaktır....
Kullanıcı küçük betizi
Sema
Üye
Üye

İletiler: 710

İletigönderen Çetin Taş » Pzt Mar 12, 2007 14:11

Daha önce birkaç kez söylediğim önerimi yineliyorum.
Ne kadar seri katil ve tecavüzcü varsa,hepsini aynı koğuşa koyalım.
Bu adamları dünya ile tamamen izole edelim.Sadece yemekleri verilsin.
Belli dönemlerde,örneğin ayda bir kez koğuşlara girilip ölüler toplansın.

2. öneri,şimdi geldi aklıma.Ne kadar tecavüzcü varsa bunları ameliyatla kadın yapsın devlet.Sonra da müebbet hapis hükümlüsü katiller ile aynı hücreye koysunlar(koğuş değil,hücre).

Başka hiçbir ceza bu adamların yedikleri haltın karşılığı olamaz(idam bu adamlar için kurtuluş,bunun için idam edilmesinler).
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen Ram » Pzt Mar 12, 2007 17:02

Çetin Taş, makkattan fare kemirsin.

Bunun cezası idamdır, Ve idam şekli, yaptığı olaya göre değişir. Ama gel görki ülkem, apoyu dahi idam etmekten aciz...
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen shadow39 » Pzt Mar 12, 2007 19:12

Iceride cezasini verirler :wink:
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen f@n@t!k » Sal Mar 13, 2007 10:24

[gamze], sağolasın bilgi için :evil:
Aynen içeride cezasını verirler :twisted:
Resim
Kullanıcı küçük betizi