PKK'dan AKP'ye Referandum Desteği!

PKK'dan AKP'ye Referandum Desteği!

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzr Ağu 15, 2010 14:46

PKK'dan AKP'ye Referandum Desteği!

...Ve gerçekleşti!

‘Açılım’ın mimarı, CIA ajanı H. Barkey’in planları tıkır tıkır işliyor. Referandum için AKP’yi destekleyen PKK ‘ateşkes’ ilan etti.

Resim

Başrolde Barkey var
AKP’nin PKK açılımının organizatörü, CIA ajanı Henri Barkey’in Diyarbakır teftişleri (!) sonrası başlattığı oyun sahneye kondu, Karayılan ve BDP’nin ardından PKK da rolünü oynadı: 13 Ağustos-20 Eylül arası ateşkes ilan ettik.

‘Siyasi talepler’ geldi
İktİdarIn elini güçlendirmek amacıyla yazılan senaryoda “Kandil’in siyasallaşması” da unutulmadı ve talepler dile getirildi: Pasif savunmaya geçtik. Tutuklu Kürt siyasetçiler serbest bırakılsın, yüzde 10 seçim barajı düşürülsün.

Barkey’in dediği oldu!
Açılımın mimarı CIA ajanı Henry Barkey’in organize ettiği senaryo hayata geçti. Terör örgütü PKK, AKP’nin elini güçlendirmek için referandum sona erene kadar sözde ateşkes ilan etti.

Haber: Salim YAVAŞOĞLU

Eli kanlı terör örgütü, referandumda AKP’nin elini güçlendirmek için harekete geçti. Açılımın mimarı CIA ajanı Henry Barkey’in Diyarbakır teftişleri sonrası başlattığı oyun sahneye kondu. PKK, referandum bitene kadar sözde ateşkes ilan ettiğini duyurdu. 13 Ağustos - 20 Eylül tarihleri arasında tek taraflı ’ateşkes‘ ilan ettiğini söyleyen terör örgütünün açıklamasında şunlara yer verdi: “Bu kararımızın gereği olarak; 1 Haziran‘dan bu yana aktif savunma pozisyonunda olan güçlerimizi pasif savunmaya çektiğimizi kamuoyuna resmen ilan ediyoruz. 13 Ağustos‘tan 20 Eylül‘e kadar güçlerimiz herhangi bir eylem yapmayacak, ancak kendisine, halka yönelecek saldırı ve operasyonlar karşısında savunma hakkını kullanacaktır.” Kandil’den yapılan açıklamada ayrıca, Türk askerinin de operasyonları durdurması, 1700 civarındaki tutuklu Kürt siyasetçisinin ile barış grubu üyelerinin serbest bırakılması ve yüzde 10 seçim barajının düşürülmesi talep edildi.

Organizatör Henry Barkey
PKK’nın bu konuda hükümet yetkilileriyle bir dizi görüşme yaptığı iddia ediliyor. Bu konudaki organizatörlüğü ise açılımın mimarı CIA ajanı Henry Barkey’in yürüttüğü belirtiliyor. Barkey ile görüşen BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş birkaç gün önce, ” İnşallah Ramazan ayına hayırlı haberlerle gireceğiz ve barışın sağlanması için büyük çaba sarfedeceğiz “ demişti. Yine Barkey, geçtiğimiz hafta Diyarbakır’a giderek açılım konusunda teftişte bulunmuştu. Barkey incelemelerinin ardından, “PKK bir şekilde hükümetle beraber çalışmış olabilir. Aksi takdirde Habur’dan nasıl döneceklerdi? PKK dön demeden dönemezlerdi. Bana anlatıldığı kadarıyla DTP bile Habur’dan dönüş kararından bir iki gün önce haberdar edildi. Devlet bunu kiminle konuştu? Belli ki bir koordinasyon oldu ikisi arasında“ demişti. Bunun ardından da teröristbaşı Murat Karayılan da hükümet yetkilileriyle görüşüldüğünü ve Ramazan’da ateşkes ilan etmeyi planladıklarını söylemişti.

Barzani de destek verdi
Bu arada, peşmerge reisi Mesut Barzani, PKK’nin sözde ateşkesini desteklediklerini açıkladı. Barzani, “Bu ateşkesin devam etmesini, bir süreyle sınırlı kalmamasını dili-yoruz. Ayrıca, bu sorunun her zaman savaşla çözülmeyeceğini, belki diyalog ve barış yoluyla çözüleceğini tekrarlıyoruz” dedi.


YENİÇAĞ, 14 Ağustos 2010
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 12343
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Re: PKK'dan AKP'ye Referandum Desteği!

İletigönderen İrfan Tuna » Pzr Ağu 15, 2010 16:14

Bop Görevlileri yazdı: Eli kanlı terör örgütü, referandumda AKP’nin elini güçlendirmek için harekete geçti. Açılımın mimarı CIA ajanı Henry Barkey’in Diyarbakır teftişleri sonrası başlattığı oyun sahneye kondu. PKK, referandum bitene kadar sözde ateşkes ilan ettiğini duyurdu.

Organizatör Henry Barkey
(...)

Barzani de destek verdi
Bu arada, peşmerge reisi Mesut Barzani, PKK’nin sözde ateşkesini desteklediklerini açıkladı. Barzani, “Bu ateşkesin devam etmesini, bir süreyle sınırlı kalmamasını dili-yoruz. Ayrıca, bu sorunun her zaman savaşla çözülmeyeceğini, belki diyalog ve barış yoluyla çözüleceğini tekrarlıyoruz” dedi.


Bu haritaya iyi bakın. 12 Eylül'de Evet demek, bu haritaya Evet demektir.

Uyanacağız, uyandıracağız... Bilinçleneceğiz, bilinçlendireceğiz... Ne ülkemizin , ne de bölgemizin zenginliklerini küresel haramilere ve onların uşaklarına yağmalatmayacağız, soydurtmayacağız... ENİNDE SONUNDA ALİ KEMALLER DEĞİL, MUSTAFA KEMALLER KAZANACAK...
Kullanıcı küçük betizi
İrfan Tuna
Üye
Üye
 
İletiler: 1059
Kayıt: Pzt Nis 06, 2009 12:23


Şu dizine dön: Halk Oylaması Yazıları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x