Ceviz Kabuğu - 15 / 02 / 08

Gazeteci-yazar Hûlki Cevizoğlu; birbirinden seçkin konuklarıyla soruyor, sorguluyor, anlatıyor...

Ceviz Kabuğu - 15 / 02 / 08

İletigönderen Ram » Çrş Şub 20, 2008 13:39

Gazeteci-Yazar Hûlki Cevizoğlu; birbirinden seçkin konuklarıyla soruyor, sorguluyor, anlatıyor...

Konuklar: Timur SELÇUK, Erkin KORAY, Bedri BAYKAM

İzle

Bölüm 1

Bölüm 2

[img]http://img148.imageshack.us/img148/8114/ckos3.jpg[/img]

Görüntü: XVID 25.00fps [Stream 00]
Ses: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 104Kbps [Stream 01]
Süre: 368 dk. 46 sn.
Boyut: 899 MB
Çözünürlük: 480x368

Şifre
guncelmeydan

Linkler

Parça I
Parça II
Parça III
Parça IV
Parça V
Parça VI
Parça VII
Parça VIII
Parça IX
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen ngykhc » Prş Şub 21, 2008 8:46

tesekkurler ram,,tek parca video da gelir umariz
Kullanıcı küçük betizi
ngykhc
Üye
Üye

İletiler: 48

tşk

İletigönderen TÜRK_laz_61 » Prş Şub 21, 2008 16:35

tşk ram ama ben izleyemiyom diğerleri gibi tek patca olsa iyi olur olmasada canın sağolsun
Kullanıcı küçük betizi
TÜRK_laz_61
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen karakurum » Cum Şub 22, 2008 16:06

teşekkürler, mümkünse tek parça lütfen. ben de izleyemiyorum.
Kullanıcı küçük betizi
karakurum
Üye
Üye

İletiler: 18

İletigönderen kpunisher » Cum Şub 22, 2008 16:20

beyler bana ceviz kabuğunun madenler ile ilgili 2007 nin son aylarındaki video yu koyar mısınız lazımda adam earth da türkiye ile ilgili sırları bulmuş onu izlemem lazım şimdiden saolun
Kullanıcı küçük betizi
kpunisher
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen Ram » Cum Şub 22, 2008 16:31

kpunisher, aradığın bu olsa gerek. :arrow: http://www.guncelmeydan.com/forum/ceviz ... t9848.html
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen TurkGladio » Cum Şub 22, 2008 18:20

Ram kardeşim bunları mp4 formatına çevirseniz sizin içinde daha iyi olmaz mı daha az uploadla uğraşırsınız?
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletiler: 168

İletigönderen cemalettin54 » Cum Şub 22, 2008 18:51

google'dan tek parca olur ise izliyebiliyorum.tsk.ler
Kullanıcı küçük betizi
cemalettin54
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen İlteriş » Pzr Şub 24, 2008 8:50

Ram kardesim, hani yeni bir site bulmustunuz tek parca izleyebilecektik. Valla emegine saglik ama ben izleyemiyorum, izleyebilen arkadaslar adina tesekkur ediyorum sana. Bu rapidshare'e dusman oldum sizin rapidshare israriniz yuzunden yahu! Nasil cokertsem bu siteyi:-) Cokerttiniz bizi vesselam. Emeginiz oldugu icin sitem de edemiyoruz. Kalin saglicakla.
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen Ram » Pzr Şub 24, 2008 11:04

gokturkmehmet, benden şu sıralar kesinlikle tek parça görüntü talep etmeyiniz. Programlar yığılmış durumda ve bilgisayarımda sorun yaşıyorum. Zaman ve imkân şartları iyileştiğinde, ben de tek parça koymaya çalışacağım. Ayrıca rapidshare sitesinde bir hesabımız var ve bu hesaptaki adresler silinmemekte. Dolayısıyla, 3-5 ay sonra tekrar tekrar yüklememize gerek kalmıyor daha önce yüklediklerimizi. Keyfi değil...

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Adsız » Pzt Şub 25, 2008 17:26

Elinize sağlık
Kullanıcı küçük betizi
Adsız
Üye
Üye

İletiler: 175

İletigönderen Türk-Kan » Cum Şub 29, 2008 20:28

Tek parca video eklenmistir... (son bir bucuk saati eksiktir)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Tesekkur ederim

İletigönderen hirbo06 » Cmt Mar 01, 2008 6:45

Merhaba arkadaslar,
Emeklerinden oturu sonsuz teskkur ediyorum. Allah yuz bin kere razi olsun sizlerden sagolun varolun. Videolari tek parca ha bugun ha yarin cikaracaklar diye gozlerim hep sitenizdeydi, sevindirdiniz, varolun. Sonsuz basarilar...
Kullanıcı küçük betizi
hirbo06
Üye
Üye

İletiler: 156
Konum: ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! SAYGIMIZ; BILGI,DUSUNCE VE EMEGE, REP'E DEGIL!

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Nis 14, 2008 9:14

Görüntü adresi eksiksiz yenilenmistir. :melek:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Pzt Nis 14, 2008 9:20

Türk-Kan, eline-emeğine sağlık mirim. :)

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

Sonraki

Şu dizine dön: Ceviz Kabuğu

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x