ABDullah Gül 'Kanlı Pazar'ı tertipleyen Kırklar Komitesi'nin üyesiydi

Genel & Güncel Konular

Re: GÜL 'Kanlı Pazar'ı tertipleyen Kırklar Komitesi'nin üyesiydi

İletigönderen Ram » Cum Nis 22, 2011 14:09

4 yıldır yutupta bulunan "ABDullah Gül - Colin Powell / Gizli Anlaşma"sı aynı gerekçeyle bir hafta kadar önce silindi. Yarım yamalak İngilizce ile ileti gönderdim, bunun Digiturk ile ilgisi olmadığını ve telif hakkı taşımadığını öne sürdüm. "Başvurduğunuz için teşekkürler" iletisi kendiliğinden hemen geldi. Dün ise o gönderdiğim iletiye bir karşılık geldi, yutuptaki hesabın üç kez ihlâlden kapatıldığı belirtildi. İlki iki yıl önceki Hocalı katliamı görüntüleriydi, şiddet(!) içeriyormuş, sildiler. İkincisi "ABDullah Gül - Colin Powell / Gizli Anlaşma" görüntüsüydü ve "Digiturk" şikâyetiyle yeni silinmişti. Üçüncüsü ise işin içyüzünü olduğu gibi açığa çıkarıyor. Çünkü üçüncü (sözde) ihlâli de bir başka "ABDullah Gül - Colin Powell / Gizli Anlaşma" görüntüsü üzerinden bildiriliyordu; hem de aynı gerekçeyle, "Digiturk" şikâyetiyle. Kabaca "kurallarımızı ihlâl ettiniz, telif yasasını çiğnediniz, hesabınız kapatıldı" diyerek diğer tüm görüntüleri de silmiş oldular.


orhunefe yazdı:Bu sabah itibariyle 3 yıldır youtube'da yayınladığım yukarıdaki video kaydı digiturk tarafından telif hakkı iddiasıyla yayından kaldırılarak silindi! :shock:


10 yıllık digiturk üyeliğimi iptal etme kararı aldım. Zaten blogspot'u kapattırmasıyla digiturk çok tepki almıştı. Ama yukarıdaki video digiturk platformunda yayın yapmayan bir kanaldan alınma ve arşiv görüntüleriyle digiturk denen platformun hiçbir yasal bağı olduğunu sanmıyorum.

Bence habere konu olan şahsın rahatsızlıkları nedeniyle video sildirilmiş olmalı. :twisted: :kikirik:


Dediğim gibi digiturk üyeliğimi gerçekten kapatacağım. Yeter 10 yıldır sağıldığım.

Teledünya'ya geçiçem. :twisted:

Müşteri hizmetlerinden şikayetime yeterli alakayı göremezsem turkcell hattımı da taşiyacağım.:dans:
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

Re: GÜL 'Kanlı Pazar'ı tertipleyen Kırklar Komitesi'nin üyesiydi

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 17, 2013 20:22

"Kanlı Pazar"ın 44. yılında yeniden hatırlatalım...
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Önceki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x