Hacı FETTAN (Fetullah) yine konuştu...

Tartışma Alanı

Hacı FETTAN (Fetullah) yine konuştu...

İletigönderen Ram » Çrş Şub 13, 2008 12:10

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Şub 13, 2008 21:30

Hazret, fetvalarinizi Türkiye'de dinlemek istiyoruz. Zahmet edip, CIA'in kucagindan kalkip gelseniz :haham:

Cok degerli bir paylasim mirim :papaz: Emegine saglik.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen MedceziR » Çrş Şub 20, 2008 16:08

HAcı Fettan haa :kikirik: :kikirik:
Resim

"Vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklal varki ecnebilerin nasihatlarıyla ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin!
Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir..."

Söylesem tesiri yok
Sussam gönül razı değil...
Kullanıcı küçük betizi
MedceziR
Üye
Üye

İletiler: 1763

İletigönderen 00boss » Çrş Şub 20, 2008 17:43

arkadaşlar bu insan türkiyede ve dünyada milyonlarca insanın tanıdığı sevdiği ve sözünü dinlediği bi insan siz bu insanı aşağılamaya çalışarak kensinlikle birşeyler kaybediyosunuz. benim cemaatle veya fetullah gülen in şahsıyla bi ilgim yok yanlızca şunu düşünüyorum; "Diğer insanlara saygı gösterdiğin kadar büyüksün ve saygı değersin."
Kullanıcı küçük betizi
00boss
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Ram » Çrş Şub 20, 2008 17:51

00boss yazdı:arkadaşlar bu insan türkiyede ve dünyada milyonlarca insanın tanıdığı sevdiği ve sözünü dinlediği bi insan siz bu insanı aşağılamaya çalışarak kensinlikle birşeyler kaybediyosunuz. benim cemaatle veya fetullah gülen in şahsıyla bi ilgim yok yanlızca şunu düşünüyorum; "Diğer insanlara saygı gösterdiğin kadar büyüksün ve saygı değersin."

Sen Apo itine saygı gösteriyor musun genç¿? Ya da Bush denen katile ve türevlerine¿? Bu yaratıklar da, dünyada belli kitlelerin saygısını ve sevgisini kazanmış durumda. CIA korumasında çiftliğinde yan gelip yatıp millete vaaz veren, Papa'nın petkasından ayrılmayan bir yaratığa saygı duymamazı bekleme bizden.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen |Kuralsız| » Çrş Şub 20, 2008 17:52

00boss, cevap vermen gereken konu buydu demek.ben de çok önemli bi konuda önemli bir yorum yapacaksın zannetmiştim :twisted: Yazık.. :?

Herşeyden önce Allah(c.c)'a Şirk koşan bir cemaatin esiri olmuş insanları ve onların, zamanın (haşaa) Peygamberi gibi gördükleri liderleri F.G i burda kimseye karşı savunmaya kalkma!..

Başımın Güleni niye aranıza gelip de bi sohbetinize katılmıyo da Amerikadan fetva veriyo .. hiç mi sormazsınız..

gidin işinize yaa.. :evil:

''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen melodi » Çrş Şub 20, 2008 19:53

Ram yazdı:Sen Apo itine saygı gösteriyor musun genç¿? Ya da Bush denen katile ve türevlerine¿? Bu yaratıklar da, dünyada belli kitlelerin saygısını ve sevgisini kazanmış durumda. CIA korumasında çiftliğinde yan gelip yatıp millete vaaz veren, Papa'nın petkasından ayrılmayan bir yaratığa saygı duymamazı bekleme bizden.

Apo yada Bush ile Fetullah Güleni aynı kefede koymanıza bi anlam veremedim doğrusu. Fetullah Gülen ile hiç bi alakam yok yanlış anlaşılmasını istemem ancak Fetullah Gülen ile Bush yada Aponun aynı cümlede adının geçmesine neden olacak kadar zararlı bi şahıs olduğunu düşünmüyorum :wink:

|Kuralsız| yazdı:Başımın Güleni niye aranıza gelip de bi sohbetinize katılmıyo da Amerikadan fetva veriyo .. hiç mi sormazsınız..

İnsan vatanına giremezse kendine başka vatan arar. Fettullah Gülen içinde böyle olduğunun kanısındayım. Türkiyeye girdiği anda tutuklanacak diye biliyorum. Bu yüzden Amerikada ve bizim bayrağımızı dalgalandırıyor :)
Resim
Kullanıcı küçük betizi
melodi
Üye
Üye

İletiler: 27

İletigönderen Ram » Çrş Şub 20, 2008 20:10

melodi yazdı:
Ram yazdı:Sen Apo itine saygı gösteriyor musun genç¿? Ya da Bush denen katile ve türevlerine¿? Bu yaratıklar da, dünyada belli kitlelerin saygısını ve sevgisini kazanmış durumda. CIA korumasında çiftliğinde yan gelip yatıp millete vaaz veren, Papa'nın petkasından ayrılmayan bir yaratığa saygı duymamazı bekleme bizden.

Apo yada Bush ile Fetullah Güleni aynı kefede koymanıza bi anlam veremedim doğrusu. Fetullah Gülen ile hiç bi alakam yok yanlış anlaşılmasını istemem ancak Fetullah Gülen ile Bush yada Aponun aynı cümlede adının geçmesine neden olacak kadar zararlı bi şahıs olduğunu düşünmüyorum :wink:

Bu bir kıyaslama değil, örnektir. Biri dünyanın katili, biri bu vatan evlâtlarının katili, bir diğeri de en başta bu ülkenin insanlarını sömüren kökü dışarıda her türlü pisliği içinde barındıran bir cemaatin lideridir. İnsanları öldürmek ayrı bir mevzudur. Fakat insanların beynini yıkayıp yönlendirmek, onları koyun gibi sürümek de sonu tehlikeli bir sürece işaret eder. İşte bu tehlikeli süreci yaşıyoruz. Sonunu Allah bilir...

melodi yazdı:
|Kuralsız| yazdı:Başımın Güleni niye aranıza gelip de bi sohbetinize katılmıyo da Amerikadan fetva veriyo .. hiç mi sormazsınız..

İnsan vatanına giremezse kendine başka vatan arar. Fettullah Gülen içinde böyle olduğunun kanısındayım. Türkiyeye girdiği anda tutuklanacak diye biliyorum. Bu yüzden Amerikada ve bizim bayrağımızı dalgalandırıyor :)

Fetullah ile bir alâkan yok ama, maşallah her şeyi de biliyorsun. Bütün Fetullah severlerin en güzel ve tekrarla duyduğum sözleridir. Var sen Fetullahçı olma. Neden tutuklanacak peki Fetullah¿? Zat-ı hacı Fettan ve en sadık köleleri "tutuklanacak bir delil veyahut neden yoktur, hastalığı için buradadır" diye neden serzeniyor peki¿? Amerikada veyahut hiçbir yerde bizim bayrağımızı dalgalandırdığı yoktur. En azından dalgalandırdığı bayrak Türk bayrağı değildir. Ya Vatikan bayrağıdır, ya CIA amblemidir.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Şub 20, 2008 20:10

melodi yazdı:

Ha anladim, Bush aslinda gizli bir müslüman ve o yüzden Fettan'i ülkesinde CIA'in korumasi altinda baridiriyor, tv'lar actiriyor :) Hazret'de buna karsilik ölen Israil'liler icin dua ediyor sanirim...

melodi yazdı:

Yine yanlis biliyorsun melodi :) Gülen hakkinda hic bir tutuklama karari yok :)
Nerede imis o dalgalanan bayrak? Su CIA'e elaman yetistiren, ABD'li askerlerin ders verdigi, yahudi örgüt ADL'in finanse ettigi sözde "Türk" okullarini kastetmiyorsun elbette :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen 00boss » Prş Şub 21, 2008 0:57

ben doğruluğunu yanlışlığını tartışmıyorum ama afrikadan ve asyadan "binlerce" öğrenci bulunduğu ülkelerde "TÜRKÇE" eğitim yapan okullardan mezun olup türkiyenin sayılı üniverstelerinde ciddi başarılar elde ediyolar. Bunların tamamı Fetullah Gülen ve Cemaati tarafından organize ediliyor ve maddi destek sağlanıyor. Bilmiyorum siyasi görüşünüz nedir ancak eğer türk olmakla ve türkçeyle gurur duyuyorsanız her sene Samanyolu televizyonunda yapılan türkçe olimpiyatlarına bi göz atmanı tavsiye ederim. yüzlerce genç sadece bir türk gibi davranmak ve güzel bir türkçeye sahip olmak için uğraş veriyo. sen ce bunlar kimlerin çabasıyla??
Kullanıcı küçük betizi
00boss
Üye
Üye

İletigönderen rafet » Prş Şub 21, 2008 8:49

Dusmanimin emrinde calisacak olanlarin Turkce bilmesi benim yararima degil
zararimadir.
Bunlar ilerde Amerika Turkiye'yi isgal etmeye kalkarsa isgalcilerin tercumani, rehberi,
yol gostericisi olurlar.

Duydugum o okullarda asil ogretilen ingilizceymis.
Dili kulturden soyutlayamazsiniz.
Arap kulturuyle yetistikten sonra o insanlara Turkce konusuyor diye bosuna sevinmeyin.
En iyisi Arap seyhini otelinde karsilar, ona hizmetlerini sunar.
Kullanıcı küçük betizi
rafet
Üye
Üye

İletiler: 185

İletigönderen kaye » Prş Şub 21, 2008 23:50

Ya aslında herşey o kadar aşikar ki, ama bu gerçekleri görebilmek için önce kelebek olmamak lazımdır. Fakat kelebek te olsanız şunu kabul edersiniz: Allah sadece peygamberleriyle Cebrail aracılığıyla haberleşmiştir; günümüzde de kimseyle kimsenin anlayamayacağı şekilde işaretleşmez. Eğer böyle olduğunu iddia ederseniz şirke gitmezmisiniz!!! Bunu niye mi söylüyorum: Şu sözler sizce kime ait?
"Allah'ın inayeti vardır, Allah'ın keremi vardır, Resulün şefaati vardır. Allah (CC) sizi tutup kaldıracaktır. Allah (CC) sizi tutup kaldıracaktır. Allah'ın inayet ve keremiyle. Bunu ben bir işarete binaen söylüyorum, sizin tutulup kaldırıldığınıza dair bir işarete binaen söylüyorum. Ama müsaadenizle bunu açamayacağım. Çünkü mezun değilim onu açmaya, onu onunla benim aramda bir sır olarak kabul edeceğim. Eğer tutulup kaldırılmayı düşünüyorsanız dağınıklığının giderilmesi ve toparlanmayı düşünüyorsanız bu işe sahip çıkın. İslamın dağınık şemnini bir araya getirin ki Allahta sizi dağınıklıktan kurtarsın. Derlenip toparlanmanıza yardımcı olsun. Ve tutsun sizi tutup kaldırdığınız hakla beraber kaldırsın."

Buyrun bu da videosu, iki dakikalık bir görüntü; özellikle 40. saniyeden sonra yukarıdaki sözlerle takip edebilirsiniz (Burada moderatör arkadaşlardan bir ricam olacak, hesabım olmadığı için aşağıdaki videoyu google video'dan ekleyemedim buraya, siz ekleyebilir misiniz acaba seyrinin daha kolay olması için, teşekkürler):

http://rapidshare.com/files/93792238/Fettan.wmv.html

Size yine nacizane bir kitap tavsiye edeceğim: Semih Tufan Gülaltay'ın "Fethullah Müslüman mı?" isimli kitabı; burada fetonun geçmişini ve yüklendiği misyonu çok iyi anlayacaksınız okuduğunuz takdirde..
Ayrıca; ister komplo teorisi deyin, ister sayıklama ama şu gerçektir: Said-i Kürdî denen zatda, Fethullah Gülen denen kişide ve yine bunların tarikatının ileri gelen vakıf abileri de hep bekardırlar; onlara göre onlar, kendilerini vakfetmişlerdir! Oysa bizim dinimizde ulema da evlenebilir, evlilik sünnettir. Peki kimler evlenmezler, Hristiyan papazları..
Son olarak sitemizde de bulunan "Gündeme Dair" programında Banu Avar'ın konuk olduğu bölümü muhakkak izleyiniz, kimlerin, nasıl İslam içerisinde Truva atı olarak kullanıldığını çok iyi anlayacaksınız.. Tabii eğer kelebek değilseniz anlayacaksınız....
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen 00boss » Cum Şub 22, 2008 0:39

Komplo teorin güzel ama yalışlar war. İslam da evlenmek tavsiye edilir. yani herkes evlenmek zorunda denmez ucu açık bırakılmıştır. Evlilik normal bir insanı zina dan korumak için her zaman tavsiye olunur ama kişi de istek yoksa ve kendini zinadan koruyabileceğine inanıyosa ve yaptığı iş (asker olmak, denizci olmak) evlilik hayatına zarar vericekse kişi evlenmeye bilir. hıristiyan din adamlarında kesin yasak wardır ama bu demek değilki her evlenmeyen hıristiyan din adamı??

bi de gerçekten soruyorum araya çok fazla açıklama yapmadan sade ve öz biçimde şu sorulara cevap alabilirmiyim bu konuyla ilgilenen herkesden :
1) Fetullah Gülen ' in Hıristiyan olması mason olması vs. vs. bizi neden ilgilendiriyo??
2) Fetullah Gülen le ne alıp veremediğimiz war? Kendisi amerikada yaşıyo ara sıra türkiye ye videolar yolluyo onlarla da dalga geçiyoruz zaten?? bizim için problem olmasa gerek?
3) Niye Fettan, Feto gibi lakaplar takarak konuşuyoruz?? Sizcede gereksiz ve biraz ayıp olmuyo mu??
Kullanıcı küçük betizi
00boss
Üye
Üye

İletigönderen rafet » Cum Şub 22, 2008 0:52

Ooboss diyorsun ki adam hristiyan, mason, ama birak Turkiye'nin muslumanlarini etkilesin,
kendi emelleri yani Amerikanin emirleri dogrultusunda egitsin, kullansin.
Evet Fettan, Feto demek gereksiz bence de hafife almak oluyor, hafife alinacak bir
durum degil.Biz inanmasak da bayagi bir inanan insan var, onlari kurtramak lazim.

fettullah Gulen'in sabetayist olmasi daha bir olasi bence.Hocaniin tum tarikatlarin basinda
sabetayistler var falan dmesini dusunursek.
Kullanıcı küçük betizi
rafet
Üye
Üye

İletiler: 185

İletigönderen kaye » Cum Şub 22, 2008 1:16

00boss yazdı:Komplo teorin güzel ama yalışlar war. İslam da evlenmek tavsiye edilir. yani herkes evlenmek zorunda denmez ucu açık bırakılmıştır. Evlilik normal bir insanı zina dan korumak için her zaman tavsiye olunur ama kişi de istek yoksa ve kendini zinadan koruyabileceğine inanıyosa ve yaptığı iş (asker olmak, denizci olmak) evlilik hayatına zarar vericekse kişi evlenmeye bilir. hıristiyan din adamlarında kesin yasak wardır ama bu demek değilki her evlenmeyen hıristiyan din adamı??

Hemen cevap vereyim sorularına: Tabii ki evlenmeyen bir insan illa ki papaz değildir. Başka sebeplerde olabilir :) Hem ben de farz demedim zaten, sünnet dedim.
00boss yazdı:1) Fetullah Gülen ' in Hıristiyan olması mason olması vs. vs. bizi neden ilgilendiriyo??

Her koyun kendi bacağından asılır, bu yüzden fethullah hıristiyan da olsa başka bir şey de, onun karşılığını Allah verecektir. Bizi ilgilendiren tarafı onun Allah'la olan ilişkisi değildir, Müslüman Türkler'le olan ilişkisidir, bizleri kimlerin emirleri doğrultusunda yönlendirmeye çalıştığıdır.
00boss yazdı:2) Fetullah Gülen le ne alıp veremediğimiz war? Kendisi amerikada yaşıyo ara sıra türkiye ye videolar yolluyo onlarla da dalga geçiyoruz zaten?? bizim için problem olmasa gerek?

Az önce de açıklamıştım alıp veremediğimiz şeyi. Hem yolladığı videolar diye kestirip atamazsınız. Allah'la işaretleştiğini iddia ediyor bu adam. Var mıdır bizim dinimizde böyle işmarlar Allah'la!!! Buna dinini iyi bilmeyen cahil insanlarımız inanıyorsa, islamiyeti bu sanıyorsa, sen de bilen bir insan olarak susuyorsan; günahkârsın.
Bir de birşey dikkatimi çekti; neden üç keredir "var" kelimesini "war" olarak yazıyorsunuz??? Klavye sürçmesi mi, yoksa okuduğunuz yayınlardan etkilenmeniz mi? Türkçe'yi lütfen düzgün kullanınız.
00boss yazdı:3) Niye Fettan, Feto gibi lakaplar takarak konuşuyoruz?? Sizcede gereksiz ve biraz ayıp olmuyo mu??

Gereksiz olabilir ama ayıp olduğunu zannetmiyorum. Gerçek ismi acaba hakkaten fethullah gülen'midir? Yani gülen, Allah'ın fethi, ilginç, Hizbullah gibi, annesi babası bilerek mi vermiş bu ismi. Siz aydınlatın o zaman bu konuda bizleri.. Bahsettiğim kitapta bu konuda geçmekte.
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

Sonraki

Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x