Kutlu Doğum Haftası Kimin Doğum Günü?

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

konu kutlu doğum haftası

İletigönderen helvadede » Sal Nis 28, 2009 14:51

[quote="EfE"][b]orhunefe[/b],[url=http://depomm.blogspot.com/2008/04/kutlu-doum-haftas-neyin-nesi.html][b]Burada[/b] [/url] yazılana göre ;
[quote]Deniz SOM
Cumhuriyet, 22.04.2008

[/quote][/quote]
Kullanıcı küçük betizi
helvadede
Üye
Üye

İletiler: 1

Re: Kutlu Doğum Haftası Kimin Doğum Günü?

İletigönderen fetihnesli » Cum Oca 15, 2010 13:16

arkadaşlar eğer çok tepki çekmeyeceksem bu konuya açıklık getirmek istiyorum;
miladi takvim 2000 yıldır var. bu miladi takvim e denk gelen olaylar her sene aynı günde tekrarlanıyor.
hicri takvimde ise her sene 10 gün geri gidiyor.
miladi takvime denk gelen olaylar her sene aynı güne denk geldiği için
ve türkiyemizdede miladi takvim uygulandığı için
20 nisan da mutabık kalmamız gerekir.
20 nisanın olduğu hafta kutlu doğum haftasıdır
bu günde peygamber efendimizin doğum günü kutlanmaz.(adı kutlamadır ama)
dünyaya teşrif ettiklerinden dolayı bu gün ve bu hafta yaat edilir...

kutlu doğum haftasını türkiyede ilk kutlayan teşkilat milli görüş teşkilatıdır.
(sonraları talepleri karşılamak için diyanetde bu proğramları yapma mecburiyeti duydu)
milli görüş teşkilatının lideri olan erbakanda 29 ekim de doğmuştur.
eğer gerçekten kasıt olsaydı, 29 ekim günü kılıf yapılırdı....
milli görüşcüler ,fetullah gülen e düşman olmadığı gibi eleştirirler de...
(siyasi olarak yanlış yol izlediklerinden dolayı)

fetullaha özel böyle bir proğram tertiplemeleri abes kaçar...
2.si fetullah gülen cemaatı bu günde proğramda yapmaz.

bu konuda bilgi alış verişine açığım.
hepinizi seviyorum
allah çalışmalarınızda devamlılık ve başarılar ihsan eylesin
s.a.
"Akla ne işle uğraşacağını gönül öğretir,
Gönül gelişmezse akıl kötülüklerle uğraşır.
Onun için düsturumuz Bilim+Gönül'dür "

Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu
Kullanıcı küçük betizi
fetihnesli
Üye
Üye

İletiler: 41

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Oca 16, 2010 2:32

fetihnesli yazdı:arkadaşlar eğer çok tepki çekmeyeceksem bu konuya açıklık getirmek istiyorum;

Tepki cekecek bir sey mi yazacaksin ki önceden "önlem aliyorsun"? Getir bakalim.
fetihnesli yazdı:miladi takvim 2000 yıldır var. bu miladi takvim e denk gelen olaylar her sene aynı günde tekrarlanıyor.
hicri takvimde ise her sene 10 gün geri gidiyor.
miladi takvime denk gelen olaylar her sene aynı güne denk geldiği için
ve türkiyemizdede miladi takvim uygulandığı için
20 nisan da mutabık kalmamız gerekir.

Allah Allah :hmm: Senin aklin yatti mi bu aciklamaya? Dini günleri ve bayramlari hicri takvimi göz önünde bulundurarak her yil 10 gün farkla kutlamiyor muyuz? Özellikle peygamberimizin dogdugu günü "sabitlemek" hangi saglikli akla, mantiga hizmet eder? Mevlit Kandili nedir?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen utku618 » Cmt Oca 16, 2010 3:28

bu adamlara bakmayın ya,
on yıl önce doğum günü kutlayanlara zındık diyorlardı.
Hatta futbol oynayanlara da aynısını diyorlardı, peygamberimizin çocuklarının kelleleriyle top oyananmış diyoralrdı
şimdilerde turnuvaları diyanet düzenliyor
Mesala makyaj yapmak acayip günahdı, şimdi onların kızları makyaj yapıyor
daha birçook var
işin özü uydur gitsin tutar nasıl olsa meselesi.

Bizdeki bitatların çoğu Almanya ve Avrupa kökenlidir. Türkleri Almanya'ya sadece çalıştırmak için aldıklarını zannetmiyorum, işin içinde gizli nato anlaşmları olabilir.

Roj tv izleyen varsa orda Almanyada yetişen Türk düşman okullarını flan görebilir
bu çarşaflı Atatürk düşmanları, bu bölücü pkklılar nerelerde yeşerdi belli.

Peyhambrin fotoğarafını çizmek günahkan, onu eliştermek bile günah sayanlar,
acep neden onun doğum gününü kutluyorlar. Yüce peygamberin evrensell nitelikte olduğuna inanırken neden onu bir gün kutlama gereği duyuyorlar
Kullanıcı küçük betizi
utku618
Çeviri Takımı
Çeviri Takımı

İletiler: 45

İletigönderen fetihnesli » Cmt Oca 16, 2010 12:01

fetullah gülen ile bağlantısın kurmak çok abes kardeşler...
eğer gerçekten fetullah gülen için bu sabitleme yapılıyorsa
gülen cemaati bu günü en ön safta kutlardı,

kutlama kelimesinide izah etmiştim, dualarla yaat edilir ama adı kutlamadır..

mesela biz elazığda o hafta bir düğün salonu tutarız,
kuranı kerim okunur ,konuşma yapması için günün önemini anlatan bir hoca çağırırız,
ilahi grupları ile ilahiler okunur. varsa sinevizyon izlenir ve proğram biter.

cumhuriyetin temel niteliklerine tek bir alehte laf edilmez
Atatürke hakaret edilmez

nasılkı bu ülkede yahudiler hristyanlar kutsan günlerini kutluyorsa
müslümanlarında hakkı yok mu?

(ben fetullah gülenin taraftarı olmamakla birlikte çok da eleştiririm.)
düşmanı değilim tabi.

Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu
Kullanıcı küçük betizi
fetihnesli
Üye
Üye

İletigönderen türkpaşaoğlu » Cmt Oca 16, 2010 12:35

fetihnesli anladığım kadarıyla mgv elemanlarından birisin.kendi çapında hoşgörü planları içindesin görülen odur.ya çok cahilsin yada güya işini yapmaya çalışıyosun
fethullah denen zındıkı eleştirirrim ama düşman değilim derken cahilcemi söylüyosun yoksa taktiğinmi bu ?
sen apoyuda eleştirirsin ama düşman olmazsın....
şunu o aklına yaz fetthullah denen adamın bu yüzyıl lavrensi olduğu islam değilde tam bir islam düşmanı olduğu ve müslüman görünerek islamın içini boşaltmaya çalıştığını türkiye cumhuriyeti devletini yıkmaya çalıştığını amerikanın iyi bir hizmetkarı olduğunu bunları aklına bir yaz istersen. sen uzaylarda bir yerde yaşıyosun sanırım! ha eğer buralarda yaşıyor bilgi sahibi olmak istiyorsan o zaman doğru yerdesin güncel meydan ailesinden gönül rahatlığıyla bilgi sahibi olabilirsin...
Kullanıcı küçük betizi
türkpaşaoğlu
Üye
Üye

İletiler: 96

İletigönderen kharaball » Cmt Oca 16, 2010 12:53

Bence bu çok zorlama bir yorum olmuş.Ülkemizde yaşananlar, ülkemizin gidişatı üzerine yazılacak o kadar çok şey varken bu tür 'şehir efsanesi' tarzında hikayeler anlatmak bize vakit kaybettirir ve görüş açımızı daraltır.Bütün bunları pek tabii olarak Fethullah Gülen'in doğumu ile ilişkilendirilmesi noktasında söylüyorum.

Kutlu doğum haftası diye bir şeyin olmasını tasvip etmiyorum.Müslümanların noeli gibi bir şey bu.Hristiyan adetlerinin dini vecibe gibi İslam'ın içerisine sokulması zaten çokta yeni değildir.Bu bana dinler arası diyalog girişimini anımsattı.Tek bir potada eriyen, kimsenin itiraz edemeyeceği yeni bir din oluşturma girişimi.( kimlere hizmet edecek malumunuzdur )

Kutlu doğum haftaları gibi daha nice şeyin adına İslam demeye başladık.Oysa gerçek din Mukaddes Kitap' ta sapasağlam durmakta ama kimsenin işine gelmemekte...Allah (c.c.) sonumuzu hayır etsin.

İnsanlar bu tarz günleri kutlayarak içlerindeki din olgusuna ait açlıklarınıda gidermekte, doygun hale gelmektedir.Sonrasında gerçekte yapmaları gerekenleri es geçmektedir.Bid'at denen olayın belkide en büyük zararı budur kanımca.
MODERN LAWRENS LARA, İÇİMİZDEKİ İRLANDALILARA DİKKAT EDİNİZ.. UŞAKLIK ETMEYİNİZ..
Kullanıcı küçük betizi
kharaball
Üye
Üye

İletiler: 19

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Oca 16, 2010 13:35

fetihnesli yazdı:fetullah gülen ile bağlantısın kurmak çok abes kardeşler...
eğer gerçekten fetullah gülen için bu sabitleme yapılıyorsa
gülen cemaati bu günü en ön safta kutlardı,

kutlama kelimesinide izah etmiştim, dualarla yaat edilir ama adı kutlamadır..

mesela biz elazığda o hafta bir düğün salonu tutarız,
kuranı kerim okunur ,konuşma yapması için günün önemini anlatan bir hoca çağırırız,
ilahi grupları ile ilahiler okunur. varsa sinevizyon izlenir ve proğram biter.

cumhuriyetin temel niteliklerine tek bir alehte laf edilmez
Atatürke hakaret edilmez

nasılkı bu ülkede yahudiler hristyanlar kutsan günlerini kutluyorsa
müslümanlarında hakkı yok mu?

düşmanı değilim tabi.

Alttan aldikca sapitiyorsun veled!

CIA'nin kucaginda oturan salya sümügün düsmani degilsen milli filan olamazsin.

Sapkin bir uygulamayi savunarak müslümanlarin kutsal gününü kutlamaya hakki yok mu diyemezsin!

Peygamberimizin dogdugu geceyi kutladigimiz Mevlit Kandili varken Kutlu Dogum Haftasi safsatasini savunacagim derken kendinden gecme. Beyninde uyusturulmamis bir kac hücre kaldiysa sayiyla kendine gel!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen fetihnesli » Pzr Oca 17, 2010 10:51

türkpaşaoğlu yazdı:fethullah denen zındıkı eleştirirrim ama düşman değilim derken cahilcemi söylüyosun yoksa taktiğinmi bu ?

benim düşmanın milletime ve insanlığa zararlı olan teşkilatlardır,
eğer fetullah da bu teşkilatlarla içli dışlı ise tabikide düşmanımdır.
ama %100 fetullah ajandır diyebilecek kadar emin değilim o kadar

türkpaşaoğlu yazdı:sen apoyuda eleştirirsin ama düşman olmazsın....

belliki bilgili birisiniz, benim yazdıklarımdan nasıl olurda apo ile ilgili bir sonuç çıkardınız?
anlayamadım...

türkpaşaoğlu yazdı: bilgi sahibi olmak istiyorsan o zaman doğru yerdesin güncel meydan ailesinden gönül rahatlığıyla bilgi sahibi olabilirsin...

sağolun faydanırız inş

T Ü R K - K A N yazdı:Alttan aldikca sapitiyorsun veled!

ne kadar haksız olduğuma kaanat getirmiş olsanızda
böyle bir ithamı size yakıştıramadım doğrusu...
"SAPITMA", "VELED" felan bunlar hoş sözler değil...

Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu
Kullanıcı küçük betizi
fetihnesli
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Oca 17, 2010 19:45

fetihnesli yazdı:benim düşmanın milletime ve insanlığa zararlı olan teşkilatlardır,
eğer fetullah da bu teşkilatlarla içli dışlı ise tabikide düşmanımdır.
ama %100 fetullah ajandır diyebilecek kadar emin değilim o kadar

Bosuna "ikra" denmedi sana, bos islere kafani yoracagina otur ögren:

Fethullah Gülen'in Yeşil Kart başvurusu için mahkemeye sunulan destek mektupları arasında ilk sırada CIA'den analiz ve prodüksüyon direktörü olarak emekli olan George Fidas'ın yazdığı mektup yer alıyor. CIA'nın Balkanlar uzmanı Fidas, Washington Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümü'nde ders veriyor. Yunan asıllı olan Fidas, ayrıca Joint Military Intelligence Council'de görevli. Referans mektubu yazanlardan eski CIA ajanı Graham Fuller, "RAND Corporation"da danışman. Mektup yazanlar arasında eski Başbakan Yıldırım Akbulut, AKP Kahramanmaraş Milletvekili, Meclis Milli Eğitim Komisyonu Başkanı ve eski Milli Eğitim Bakanı Mehmet Sağlam, ABD'nin eski Ankara büyükelçisi Morton Abramowitz de var. ABD'nin çeşitli üniversitelerinden teoloji profesörlerinin yanı sıra evanjelik ve katolik papazlarla TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Saraylı da Gülen için mektup yazmışlar.

:arrow: gulen-in-yesil-kart-basvurusu-reddedildi-t15319.html

fetihnesli yazdı:
T Ü R K - K A N yazdı:Alttan aldikca sapitiyorsun veled!

ne kadar haksız olduğuma kaanat getirmiş olsanızda
böyle bir ithamı size yakıştıramadım doğrusu...
"SAPITMA", "VELED" felan bunlar hoş sözler değil...

Türk Dil Kurumu:

sapıtmak: ruhsal bir düzensizlik içine düşmek, şaşırmak, saçmalamaya başlamak

veled(t): Oğul, çocuk

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen devimsel » Pzr Oca 17, 2010 20:58

fetihnesli yazdı:fetullah gülen ile bağlantısın kurmak çok abes kardeşler...
...
...
...
düşmanı değilim tabi.

Değerli Türk-Kan gereken yanıtı vermiş sana "kardeş".
Seni Feto'ya düşman yapmak da bizim görevimiz olsun "kardeş".
Değerli Kutadgu Bilig'in paylaşıma sunduğu Kuşatma / ABD'nin Truva Atı Fethullah Gülen Harekatı isimli kitabı indirip okuyabilirsin. ( Kitabın olduğu sayfaya bu adresden ulaşabilirsin:http://www.guncelmeydan.com/pano/kusatma-abd-nin-truva-ati-fethullah-gulen-harekati-t19260.html )

Ayrıca aşağıdaki belgeseli de eksiksiz izlemeni tavsiye ederim.Belgesele ait adresler uprightness2008'e aittir.

Fethullah Gülen Hristiyanlığın Truva Atı - 1

Fethullah Gülen Hristiyanlığın Truva Atı - 2

Fethullah Gülen Hristiyanlığın Truva Atı - 3

Fethullah Gülen Hristiyanlığın Truva Atı - 4

Fethullah Gülen Hristiyanlığın Truva Atı - 5

Not: Belgesel toplam 26 bölüm.Diğer bölümleri You Tube den izleyebilirsin.Diğer bölümlerin adresi:http://www.youtube.com/view_play_list?p=E0BCA1D7A93DB5D7
"Tam bağımsızlık demek, kuşkusuz siyasal, maliye, ekonomi, adalet, askerlik,
kültür... gibi her alanda bağımsızlık ve tam özgürlük demektir.
Bu saydıklarımın herhangi birinde bağımsızlıktan yoksunluk, ulusun ve ülkenin
gerçek anlamıyla bütün bağımsızlığından yoksunluğu demektir."

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
devimsel
Üye
Üye

İletiler: 291

İletigönderen fetihnesli » Çrş Oca 20, 2010 22:52

eyvallah kardeş
videoları izledim,
emeğine sağlık...

inş doğru değildir anlatılanlar ama doğru olduğu kesin gibi....
yazık, günde 40 rekat namaz kılıyorlar sonra da allahın büyüklüğünü unutup dünya büyüklerine boyun eğiyorlar,,,, allah affetsin ne diyelim

allah çalışmalarınızda milletimeze faydalı ve hayırlı hizmetler nasip etsin

Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu
Kullanıcı küçük betizi
fetihnesli
Üye
Üye

İletigönderen devimsel » Prş Oca 21, 2010 1:47

fetihnesli yazdı:eyvallah kardeş
videoları izledim,
emeğine sağlık...

inş doğru değildir anlatılanlar ama doğru olduğu kesin gibi....
yazık, günde 40 rekat namaz kılıyorlar sonra da allahın büyüklüğünü unutup dünya büyüklerine boyun eğiyorlar,,,, allah affetsin ne diyelim

allah çalışmalarınızda milletimeze faydalı ve hayırlı hizmetler nasip etsin

fetihnesli,rica ederim.Değerli kardeşim bu tip insanlar insanlarımızın temiz yürekliliğini,saflığını kullanıyorlar,verdikleri arapça farsça parlak vaazlarla insanlarımızı kandırıyorlar bu yüzden de Türkçe Kur'an-ı Kerim'e de Türkçe ibadete de Türkçe ezana da karşıdırlar.Çünkü dinimizi kendi dinimizde okuyup öğrendiğimiz zaman kandıramayacaklarını biliyorlar.
Bir örnek de sözde İslami değerlere bağlı şeriatçı Hüseyin Üzmez'den verelim.
Buyrun: http://www.guncelmeydan.com/pano/huseyin-uzmez-den-allah-ile-aldatmak-t24072.html
"Tam bağımsızlık demek, kuşkusuz siyasal, maliye, ekonomi, adalet, askerlik,
kültür... gibi her alanda bağımsızlık ve tam özgürlük demektir.
Bu saydıklarımın herhangi birinde bağımsızlıktan yoksunluk, ulusun ve ülkenin
gerçek anlamıyla bütün bağımsızlığından yoksunluğu demektir."

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
devimsel
Üye
Üye

İletiler: 291

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Şub 24, 2010 18:29

MEVLİD KANDİLİ MESAJI
Tarih: 24.02.2010

Yüce Yaratıcı’nın Kuran-ı Kerim’de “yüce bir ahlak üzere” olduğunu belirttiği ve tüm insanlara rahmet elçisi olarak gönderdiği, peygamberlik zincirinin son halkası olan Sevgili Peygamberimiz (sav)’in hicri takvime (571 senesi 12 Rebiülevvel) göre doğumu vesilesiyle kutlayageldiğimiz Mevlid Kandili’ni 25 Şubat Perşembe gününü Cuma’ya bağlayan gece idrak edeceğiz.

Kur’an-ı Kerim’de “Andolsun ki Rasûlullah’da sizin için, Allah’a ve ahiret gününe kavuşmayı umanlar ve Allah’ı çokça zikredenler için mükemmel bir örnek vardır.” (Ahzâb, 33/21) buyrularak Sevgili Peygamberimizin hayatı bizlere yaşanabilir ‘en güzel örnek’ olarak takdim edilmiştir. Hz. Peygamberi örnek almak, ancak O’nun insanlığın huzur ve mutluluğu için yaptığı daveti hayatımıza yansıtmakla ve güzel ahlakını bir bilinç ve hayat tarzı olarak davranışlarımızın mihveri yapmakla mümkündür.

“Nitekim kendi aranızdan, size ayetlerimizi okuyan, sizi her türlü kötülükten arındıran, size Kitabı ve hikmeti öğreten, ayrıca bilmediklerinizi de öğreten bir peygamber gönderdik.” (Bakara, 2/151) ayet-i kerimesinin açıkça dile getirdiği gibi, ilahi hitabı bizlerle buluşturan Rahmet Elçisi (sav), aynı zamanda o kelamı bize açıklamış ve onun hayat veren mesajını bizzat yaşayarak bizlere aktarmıştır. Kur’an ve bütün ahlaki erdemleri şahsında toplayan Hz. Peygamber, tüm insanlığa bir kurtuluş ve diriliş çağrısı yapmıştır. İşte Mevlid Kandili ve diğer mübarek gün ve geceler, bu çağrıyı gönlümüzde, zihnimizde ve hayatımızda diri ve canlı tutmak adına fırsat günleridir.

Dünyanın sanal ve geçici meşgalelerinin ve sonu gelmez heveslerinin bütün hayatımızı ve geleceğimizi ipotek altına aldığı modern dönemde, Rabbimizin rahmet yüklü mesajı Kur’an-ı Kerim’i ve âlemlere rahmet olarak gönderdiği Peygamberimiz (sav)’in Sünnetini daha iyi anlamaya, bunun için de gönlümüzü Kur’an’a açmaya ve Sevgili Peygamberimiz(sav)’in örnek hayatını ve ahlakını rehber edinmeye ne kadar çok ihtiyacımız var. Çünkü Kur’an ve Sünnet, bizi sıradan bir canlı olmaktan kurtarıp aslımıza döndüren bir çağrı olarak, bize kendimizi, Rabbimizi ve varoluşun sırrını tanıtan bir hakikat bilgisi olarak 14 asırdır bizleri korumuş, dünya hayatının engebeli yolculuğunda dimdik ayakta durmamızı ve dosdoğru yol üzere yürümemizi sağlamıştır. Öyleyse Mevlid Kandili’nde Kur’an’la ve Peygamberimiz(sav)’in Sünneti ile buluşalım, onları evimize misafir edelim, Peygamber Efendimizi daha yakından tanıyalım, çocuklarımızı O’nun sevgisi ile yetiştirelim, Kur’an-ı okuma ve anlamayı ibadet, yaşamayı hayatımızın gayesi edinelim.

Bu duygu ve temennilerle, Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıldönümü olan Mevlid kandilinin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini, O’nu ve insanlığa getirdiği en büyük hediye olan Kur’an’ı yakından tanımamıza ve çağrısı etrafında birleşmemize vesile olmasını Yüce Mevlâ’dan niyaz eder, vatandaşlarımızın, soydaşlarımızın ve bütün İslam âleminin Mevlid Kandilini tebrik ederim.

Prof. Dr. Ali BARDAKOĞLU
Diyanet İşleri Başkanı

http://www.diyanet.gov.tr/turkish/dy/Di ... -5621.aspx

Simdi bu ayni Diyanet, bundan iki ay sonra (özellikle 23 Nisan) "Kutlu Dogum Haftasi" denilen safsatayi düzenlemeyecek mi? Bunu neden kimse yüksek sesle dile getirmiyor!

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen IV.Murat » Pzr Nis 25, 2010 13:06

Değerli bilgi ve yorumlarını paylaşan herkese teşekkürlerimi sunarım.

İlginç ama pek dikkat edilmeyen bir noktaya değinmişsiniz. Yazılanların çoğunluğu akla yatkın kabul edilebilir tezler.

Ancak keşke bu doğruları insanımıza anlatabilsek. Doğruları gösterebilsek. Öyle sığ fikirli bir insanımız var ki, bu milletle nereye gideceğiz bilmiyorum.
Kullanıcı küçük betizi
IV.Murat
Üye
Üye

İletiler: 15

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x