Mehmetçiğe hain saldırılar - Şehitlerimiz...

Genel & Güncel Konular

Re: Eruh ve Çukurca'da çatışma: 7 şehit

İletigönderen avrasya » Sal Eyl 08, 2009 21:51

Şehit Analarına, babalarına , Milletimize sabırlar diliyorum.

Şehitlerin daha kanı kurumadan, daha toprağa verilmeden ..

"Açılım"da durmak yok yola devam! demiş . Tayyip Erdoğan ..
Kullanıcı küçük betizi
avrasya
Üye
Üye

İletiler: 279

İletigönderen Türk-Kan » Sal Eyl 08, 2009 22:18

Sorumlular: Sonunuzu görebiliyor musunuz? Ben görüyorum:

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Sal Eyl 08, 2009 22:30

Offtopic :
Cumhuruyet Halk Partisi'ni seven Vatandasim.Dini somuru ile Ulkemize yoneten lere oy verenleri kazanmak daha faydali olacagina inaniyorum.

Yazına özen göstermelisin. Bunun dışında; CHP dini sömürmüyor muymuş¿? Sömürür mü hiç¿!?

chp-nin-tavri-dogru-mu-yanlis-mi-carsafli-uye-t17219.html

Fakatbu sömürü, senin için "stratejik" olsa gerekir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen mes » Sal Eyl 08, 2009 22:47

1920 denberi ? neoldu ben anlayamadım biraz açıklarmısın!

Ayrıca nedemek bu bunuda anlayamadım; Güçlü Türkiye'miz için Helal olsun diyorsun ne helal olsun saçmalama....
Kullanıcı küçük betizi
mes
Üye
Üye

İletiler: 37

İletigönderen 1920denberi » Sal Eyl 08, 2009 22:51

Offtopic :
Sayin Ram sizde malesef yanlis anladiniz.Ben dikkatli olarak yazdim fakat mutlaka açiklamada bulunmak gereksenimde oldugumu gordum.A K P 'nin Dini somuru ile Ulkemizi yonettigini dile getirmeye çalistim.
Saygilarimla.
Kullanıcı küçük betizi
1920denberi
Üye
Üye

İletiler: 47

İletigönderen Ram » Sal Eyl 08, 2009 23:02

Offtopic :
Hayır, yanlış anlamadım.

"Ben Ak partisi sempatizani degilim, Cumhuruyet Halk Partisi'ni seven Vatandasim." cümlesinden sonra, şu cümle geliyor: "Dini somuru ile Ulkemize yoneten lere oy verenleri kazanmak daha faydali olacagina inaniyorum."

Ben de CHP'nin de dini sömürdüğünü belirten bir konunun ilişimini verdim. Ülkeyi din ile sömüren (yalnızca din de değil elbette, bu çok kısır bir düşüncedir) iktidar ampûle karşı, "din açılımı" adı altında, sözüm ona da ampûle verilen oyları kendilerine kazandırmak için dini sömürdüklerini belirttim. Ondan sonra da, Cumhuriyet Halk Partisi'ni seven bir vatandaş olan senin, bu konuyu "stratejik" olarak değerlendirdiğini yazdım.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen 1920denberi » Sal Eyl 08, 2009 23:10

Sayin Mes size yazabilmeyi dogru buluyorum.
Daha guçlu Turkiye'miz için Helal olsun. Demekte Teroristlere karsi operasyon oldugunda elbette zaiyat maalesef olur .Fakat Ulkemiz tarafindan olumlu bir mucadele nin ne kadar zorlugunu kanitlar.Teroristlere karsi savas mucadelesi olmalidir diyalog gibi açilim la olmaz.Kurtulus savasinda sehitlerimize Helal olsun dedik bu Vatanimizi Kanlari ile savundular.Ayni degerde bu gunku Sehit Mehmetçiklerimiz'de.Allah rahmet eylesin.
Kullanıcı küçük betizi
1920denberi
Üye
Üye

İletigönderen dervishizir » Sal Eyl 08, 2009 23:14

allah her bir şehidime gani gani rahmet eylesin. Bu şerefsizlerin holdinglerini besleyen düzene onu bu hale getiren cümle kendin bilmezede kahır versin. bu adamların her biri marketleriyle, köşebaşı tezgahıyla kaçak malıyla. Cd cisile, keranecisi,pezevengi,kumarahanecisi, Torbacısıyla, tarikatçisi, bilmemne örgütçüsüyle, bu milletin sırtından kurşun bomba parasını kazanıyor, bu gün geride bekleyen askeri polisi kendisi içinde aynı sonun bir şekilde geleceğini billerekmi bekliyor ağan ağan onuda bir türlü anlayamıyorum arkadaş, cephenin önüde bir arkasıda bir aslan gibi mehmetler gecelerce çatışma ortasında arkadaş yokmu canla başla onlara destek verecek bu nasıl bir devran. Hadi bu yöneticiler peşmekan ehli keyif arkadaş yasaları çalıştırsınlar sadece yok amir müdür dedi, bakan dedi diye bekleyenler mi var 30 yıldır bu nasıl bir kaygı oha diyorum nasıl bir görev aşkı memleket sevgisi diyorum. şehit olan Mehmetçiğin katillerinin içinde görevini yapmayan iç güvenliği sağlaması gerekenlerdir diyorum. nerede bu aslan yürekli memleket memuru amiri savcısı, komutanı askeri savcısı, kendimizi kandırıp herkezi sömürüyorlar ve buna tüm resmi makamlarda eşlik ediyor. Emperyalistler bari giderler başka memleketleri sömürürü onlara yapmadıklarını bırakmazlar, bizde tam tersi kendi insanlarımız kendi memleketlerini korkuya, emir sadakatine, yannız kalmaya bahane edip bu yamyam düzenine göz yumuyorlar. yapılan hayinliktir artık bunun laf çevirmesi yoktur. hep kahraman, hep asayiş berkamal, bakınca herkez tüyü bitmemiş yetimin maaşını yiyor. kahretsin böyle düzen.
Kullanıcı küçük betizi
dervishizir
Üye
Üye

İletiler: 144

İletigönderen 1920denberi » Sal Eyl 08, 2009 23:22

Offtopic :
ChP 'nin tavri olarak gormuyorum çarsafli uye sitrategesini.Daha ziyade Deniz Baykalin iki yuzlu politik yapisi olarak goruyorum.Nezaman C H P 'nin basindan giderse, C H P'nin gerçek degerini kazanacagina inaniyorum.
saygilarimla
Kullanıcı küçük betizi
1920denberi
Üye
Üye

İletigönderen Dalkılıç » Sal Eyl 08, 2009 23:29

Öncelikleri şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine de sabır diliyorum... Diliyorum ama sanırım artık sabır kelimesi anlamını yitirdi. Vatan sağolsun demekse bunu söylemeyi hiç istemiyorum ama çaresizliğin ifadesi oldu. Öyle ilginç tezatlıklar var ki bu ülkede düşünsenize askere gideceksiniz ve nankör bir kurşuna hedef olup hayatınızı kaybedeceksiniz. Tabi bu sırada bağlı olduğunuz hükümet ise belkide sizin katilleriniz olan teröristler için demokratikleştirme adı altında af planları yapacak Kimbilir belkide sizi öldüren terörist bu aftan yararlanıp özgür bir şekilde bu ülkede yaşamını sürdürmeye başlayacak evet onun gibilerden korumak için canınızı verdiğiniz ülkenizde... Sizse mevcut şartlara bakarsak belkide bir hiç uğruna 20 li yaşlarda göç edeceksiniz bu diyardan bir daha dönememek üzere ve geride sevdiklerinizi bırakarak...
Vatan Sevgisinden Kaynaklanan Fedâkarlık Duygusu Dejenere İnsanlara Gülünç Gelir!
Kullanıcı küçük betizi
Dalkılıç
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen kasto » Çrş Eyl 09, 2009 2:45

[mod="Uyarıdır:"]Aşağıdaki hezeyanlar, numunelik örümceğe aittir. Ezmek isteyen beri gelsin.[/mod]

Offtopic :
yaziklar olsun o kisiye ki, bilmeden laf olsun diye yorum yazana. yaziklar olsun ki duygusalligiyla hareket edene ve yine yaziklar olsun ona ki gözleri ve kalpleri intikam intikam duygusu, bölunme korkusu ve kendini üstün görme piskolojisine burunmus mahlukata.
öncelikle ölen insanlarimmza allahtan rahmet ve ailelerine sabir diliyorum. tam 25 yildir ayni senaryoyu tekrar tekrar yasiyoruz. insanlarimiz bir hic ugruna ölecek, öldurulecek, oldurmeye gönderilecek ve ölmeye gonderilecek ardindan ahim sahim bir cenaze töreni, ve yine ceazede binlerce kisi basta olenlerin yakinlari: "sehitler ölmez vatan bölunmez", "benim bir evladim daha da olsa bu ugurda seve seve veririm", ( neyin ugruna, neyin ugrunda seve seve: kos koca bir hic ugruna), " ates düstügü ocagi yakmistir bir kere. olan ailesine ve geride kalan yakinlarina olur. sadece 2 dakika ana haber bultenlerinde "kahraman asker" olarak görunur ve geride gözü yasli anne-baba hafizalarda yerini alir. 25 senedir 30 bin vatan evladinin ardindan gördugumuz seyrettigimiz seneryo tekrar önumuze seriliyor.
bozuk bir teyp kaseti gibi sarip sarip basa aliniyor. bu güne kadar hic mi bir sey degismedi? neden her zaman ayni seyleri yasiyoruz? neden her zaman ayni seyler önumuze seriliyor?
neden birisi cenaze töreninde cikip yeterrrrrrrrrr arttiiiiikkkkkk diye haykirmiyor.
neden? neden evlatlarimiz ölüyor diye feryad etmiyor.
neden bir annne ve baba: "15 ay boyunca evladimin olum haberini korkusunu her telefon calisinda her kapinin vurusunda telas ve korku hissiyle acmak zorunda birakiliyorum. diye bagirmiyor.
artik silkelenmenin zamani geldi gecti, ezberlediginiz laflari unutmanin zamani geldi ve geciiiyorrrrrrrr. heppinizin gözleri intikam ve kan burumus. önünüzü dahi göremiyorsunuz. daha ne kadar sönsün bu fidanlar. yaziktirrr günahtirrrr... ölmesin öldürmesin kimse. kardesce yasamak dururken, huzur icinde, güven icinde yasamak duruurken. insanca yasamak dururken.
bir 25 yil daha zamanimiz var mi? hayir.... kaybedecek bir saniyemiz bile yok kaybettigimiz her bir saniye bir canimizi aliyor.
25 yildir dünyada cok sey degisti, dünya son 25 yilda caglar atladi. bundan 25 yil önce televizyon bile evlere henuz girmemisken bugun yasadigimiz ve yararlandgimiz seylere bakin. bu kadar sey degismisken malesef mantigimiz, olaylara bakis acimiz,yaklasim tarzimiz, kavrayisimiz olaylara geri kafalilikla bakma anlyisimizi degistirememisiz.
cocuklarimiz ölmesin, analar aglamasin. baris ortami saglayin baris konusun.....
Kullanıcı küçük betizi
kasto
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Eyl 09, 2009 3:12

kasto yazdı:yaziklar olsun o kisiye ki, bilmeden laf olsun diye yorum yazana. yaziklar olsun ki duygusalligiyla hareket edene ve yine yaziklar olsun ona ki gözleri ve kalpleri intikam intikam duygusu, bölunme korkusu ve kendini üstün görme piskolojisine burunmus mahlukata

Zoruna mi gitti daragacini görünce? Dagdaki ite, yaltaklik edene, elinde Mehmedimin kani olana az bile!

kasto yazdı:insanlarimiz bir hic ugruna ölecek, öldurulecek, oldurmeye gönderilecek ve ölmeye gonderilecek ardindan ahim sahim bir cenaze töreni, ve yine ceazede binlerce kisi basta olenlerin yakinlari: "sehitler ölmez vatan bölunmez", "benim bir evladim daha da olsa bu ugurda seve seve veririm", ( neyin ugruna, neyin ugrunda seve seve: kos koca bir hic ugruna)

Dogru ya! Simdi olaydi burada bir kadin memesi, degerdi degil mi? Senin o hic dedigin VATAN icin canini vermeye haziriz biz asagilik yaratik!

kasto yazdı:"kahraman asker" olarak görunur

Sen Türk askerinin kahramanligini beynini yikayanlara sor. Onlar gayet iyi bilirler yedikleri samarlari.

kasto yazdı:neden birisi cenaze töreninde cikip yeterrrrrrrrrr arttiiiiikkkkkk diye haykirmiyor.
neden? neden evlatlarimiz ölüyor diye feryad etmiyor.

Ben de onu diyorum zaten. Kallesce, alcakca kapali kapilar ardinda acilmak isteyenlerin basina o meclisi neden yikmiyoruz? Neden siyasi irade terörü bitirmek yerine ihanet projelerine önderlik ediyor?

kasto yazdı:artik silkelenmenin zamani geldi gecti, ezberlediginiz laflari unutmanin zamani geldi ve geciiiyorrrrrrrr. heppinizin gözleri intikam ve kan burumus. önünüzü dahi göremiyorsunuz.

Ceza hukuku, intikam degil. Vatana ihanetin cezasi bellidir. Ama kime diyorum ben. Sizde memeye ihanetin cezasi farklidir tabii...

kasto yazdı:daha ne kadar sönsün bu fidanlar. yaziktirrr günahtirrrr... ölmesin öldürmesin kimse. kardesce yasamak dururken, huzur icinde, güven icinde yasamak duruurken. insanca yasamak dururken.

Simdi buradan cikiyorsun, dogru Pentagon'a gidiyorsun. Diyorsun ki, serefsizler yeter, evlatlarimiz ölmesin artik. Ülkemizden elinizi cekin. Oradan atliyor, Kandil'e gidiyorsun. Kardeslerim, benim ülkemin askerine niye saldirirsiniz? Birakin silahlarinizi, gelin teslim olun. Kardesce, huzur icinde yasamak varken bu itlik niye? Karayilan ve eniklerini elinden tutar getirirsin. Sonra tekrar gel, devamini konusuruz.

Cok mu aradin bizi yavsak? Pardon, o bit yavrusuydu. Örümcegin veledine ne derler?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen maydonos » Çrş Eyl 09, 2009 4:25

Kastro yazmis;bir 25 yil daha zamanimiz var mi? hayir.... kaybedecek bir saniyemiz bile yok kaybettigimiz her bir saniye bir canimizi aliyor.
25 yildir dünyada cok sey degisti, dünya son 25 yilda caglar atladi. bundan 25 yil önce televizyon bile evlere henuz girmemisken bugun yasadigimiz ve yararlandgimiz seylere bakin. bu kadar sey degismisken malesef mantigimiz, olaylara bakis acimiz,yaklasim tarzimiz, kavrayisimiz olaylara geri kafalilikla bakma anlyisimizi degistirememisiz.
cocuklarimiz ölmesin, analar aglamasin. baris ortami saglayin baris konusun.....

Rte' nin de senin gibi acelesi var ayagi yanmis gibi kosturuyor. Ne bu acele kolay mi oyle kurtulmak?
Bu arada "cag atlamak" demissin baba ozal gibi; sandim hortladi geldi de bu siteye yaziyor. Sanirim sehitlerin ruhu seni rahatsiz etti diye dusundum bir an.
Sonra arkadan gelen cumle ise bana cb gulu animsatti.
Ardindan baktim tekar rtelestin.

Cok etkilendin; korktun galiba sehit haberlerinden yanlis yere yazmissin git bunu diz cokerek rte ve cb gule oku.

Simdi de karsimiza acilimi proveke ediyorlar diye yazma buraya hiyar; pardon speder.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen teşkilat » Çrş Eyl 09, 2009 5:13

Yazık ki, Atatürk’ün, Osmanlı’nın son dönemi için yaptığı şu tespitler, bugünkü nesiller ve yöneticiler için de aynen geçerlidir: “Milletin ve bilhassa ricalin zihinleri tamamen bozulmuştur. Artık hayat bulmak için, hali iyileştirmek için, insan olmak için mutlaka Avrupa’dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa’nın emellerine göre yürütmek, bütün dersleri Avrupa’dan almak gibi bir takım zihniyetler hayat buldu. Halbuki hangi istiklal
vardır ki, yabancıların nasihatleriyle, yabancıların planlarıyla yürütülebilsin? Tarih böyle bir hadise kaydetmemiştir! Efendiler; bu düşüşün ortaya çıkışı korku ve acz ile başlamıştır. Türkiye ve Türk Halkı ve nasılsa bunların başına geçmiş olan birtakım insanlar, galip düşmanlar karşısında sessizliğe mahkûm imiş gibi Türkiye’yi atıl çekingen bir halde tutuyorlardı.
Türkiye’yi kendi kendilerine memleketin ve milletin menfaatları icaplarını yapmakta mütereddit ve korkak idiler. Türk mütefekkirleri adeta kendi kendilerine hakaret ediyorlardı. Diyorlardı ki, ‘biz adam değiliz ve olamayız. Kendi kendimize adam olmamıza ihtimal yoktur.’ Bizi kayıtsız şartsız canımıza, tarihimize, mevcudiyetimize düşman olan ve düşman olduğuna hiç şüphe edilmeyen Avrupalılara vermek istiyorlardı. ‘Onlar bizi idare etsin’ diyorlardı. YENİ BİR İMAN LÂZIM Efendiler; Türkiye’yi bu tuttuğu hastalıklı yollardan tükenişe ve yok olmaya sevk eden bu vadiden kurtarabilmek için bütün alimlerin keşfedebildikleri bir hakikat vardır. O da Türkiye’nin fikir hayatını yeni bir imanla istila etmek lazımdır. Milleti düştüğü felaket çıkmazından kurtarabilmek için millete benliğini tanıtarak, haysiyetini tanıtarak, hayat ve bağımsızlığını kurtarmak için uğraşmaya kabiliyetli olduğunu anlatmakta yeni bir maneviyatın gelişmesi lazım geliyordu. Bu maneviyat ise hükümet teorisinin
değiştirilmesi ile mümkün olabilir. Görünüşteki cephe, doğrudan doğruya ordumuzun düşman karşısında göstermiş olduğu cepheden ibarettir. Bu görünüşteki cephe, ordu cephesinin sarsılması, değişmesi, mağlup olması, çözülmesi hiç bir vakitte bir milletî ve bir memleketi mahvedemez. Bunun hiçbir ehemiyeti yoktur. Asıl ehemmiyete sahip olan ve asıl memleketi temelinden yıkan ve halkını esir eden, dahili cephelerin düşmesidir. İşte bu hakikate bizden ziyade vakıf olan düşmanlarımız ki, başta en alçak düşman olan İngiliz, asıl bu cepheyi yıkmak için iki üç seneden beri ve asırlardan beri mesai sarf etmektedir. Malûmu âliniz, bizim eski Osmanlı tabirimizce ‘Kale içinden yıkılır’; işte düşmanlarımız, bizi içimizden yıkmaya çalışıyorlar. En çok ehemmiyetle atfı nazar ettikleri, milli teşebbüsleri içinden yıkmak ve dahili cepheyi yıkmaktır.”

İşte şimdi bizleri yönetenler yine yabancıların kucağında!..Tam bu noktada şunları söylemek istiyorum.
15 Ağustos 2009'da Adana'da bir polis bıçaklanarak şehit edildi.Hatırlarsınız...
Görüntüleri televizyonlarda gösterildi.O katil,vicdansız köpek polis memuruna bıçağı nasıl bir kinle nasıl bir düşmanlıkla saplıyordu gördünüz mü?
Sokağın ortasında katledildi bir insan!..Sonra 4 şehit haberi ve şimdi 7 kardeşim,abim...

Ama o görüntüleri izledikten sonra daha iyi anladım...Eğer Türkiye'yi birilerinin kucağında oturanlar yönetmeye devam ederse terör biter!..
Yanlış duymadınız arkadaşlar.Yani TÜRKİYE BİTERSE TERÖR BİTER!.. demek istiyorum.Sokağın ortasında bir devlet memuru katlediliyorsa,doğunun bir köyünde öğretmenler bayrak direğine asılarak şehit edilmişse Şeyh Sait ve Seyit Rıza'nın sonlarını birileri birilerine hatırlatmalı...

Bazı asalakların,şerefsizlerin "barış" dediği kahpeliğe karşıyım...Eğer buna ırkçılık diyorlarsa evet ben sonuna kadar ırkçıyım.
Bunları neden yazıyorum...Ben şehit olduğumda arkamdan bunları yazanları ve bu toprağın hakkını verecek Mustafa Kemalleri görüyorum.
Çünkü atalarım AÇ KALMIŞTI HAKKINI VERMİŞTİ BU TOPRAĞIN!..

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal ATATÜRK
En son teşkilat tarafından Çrş Eyl 09, 2009 5:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
teşkilat
Üye
Üye

İletiler: 121

İletigönderen mustafakoc » Çrş Eyl 09, 2009 5:16

Bu ne piskinliktir, ne yuzsuzluktur? IQ'su 2 veya 3'u gecmeyen Tayyip denen Amerikan kopegi bir de "Millet bizim muhatabimizdir" diyor. Bununla birlikte bir de TBMM'de gizli kapali oturum yapacagiz demekte (pkk uzantisi vatan haini dtplilerle). Bir daha sorayim, bu ne piskinlik, ne sululuktur, ne serefsizliktir? Cahil secmeninizi kandirmak kolay, ama biz ymiyoruz. Amerikan yaveri olmayi biraktiginiz gun, bu ulkenin vatandasi olma hakkina sahip olursunuz.

Bir de tayyip ve diger vatan hainleri, sozde serefinin uzerine yemin ettiler TBMM'de. Sizlere soruyorum, bir kisi sahip olmadigi bir sey uzerine nasil yemin edebilir?
Kullanıcı küçük betizi
mustafakoc
Üye
Üye

İletiler: 28

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 9 konuk

x