Şans oyunlari Tabiri caizse Çiftlik Bank'ın yasal kılıfına uydurulmuş

Genel & Güncel Konular

2023 yılında pek çok alanda yaşanan zam furyası Tüpçünün şans oyunlarında da etkisini gösterdi.

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzt Oca 09, 2023 15:18

2023 yılında pek çok alanda yaşanan zam furyası şans oyunlarında da etkisini gösterdi. Tüpçü Şans oyunlarına yapılan zamlar, söz konusu bu oyunları oynayan Kerizlerim tepkisini topladı.

Yeni yılda asgari ücret ile emekli ve memur maaşların yapılan zamların ardından gıdadan akaryakıta birçok hizmette fiyat artışı yaşandı. Yeni yılda her kalemde uygulanan 'zam furyası' şimdiden asgari ücreti eritirken şans oyunları da zamdan nasibini aldı.

Yeni yılın başlamasıyla birlikte pek çok alanda zam yaşanırken zam silsilesine on numara ve süper loto da katıldı.

Türkiye'de en fazla tercih edilen şans oyunları arasında gösterilen Çılgın Sayısal Loto'nun 4 TL olan bedeli yüzde 50 zam ile 6 TL olarak belirlendi. 2 TL olan on numaranın kolonu ise yüzde 100 zam ile 3 TL olarak belirlendi.

Çılgın Sayısal Loto’da Süper Star'lı kolon da 9 TL oldu. Yapılan zammın ardından tam kupon fiyatı 90 TL’ye yükseldi.

Yaşanan bu zamlar şans oyunlarını oynayan vatandaşların tepkisini topladı. İşte yeni zamların ardından şans oyunlarındaki fiyatların listesi...
Resim
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 2100
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Önceki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

cron

x