Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen bezgin » Pzr Şub 12, 2012 22:40

Site = Sayfa
Pano = Duvar
Forum = Meydan
Mesaj = Ileti

Anasayfa icin de birkac önerim olacak.

Eline saglik EfE.
İşgâlciler ölmeli! :turkiye:

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 1394
Kayıt: Prş Eki 30, 2008 1:35

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen Talatpasa » Prş Mar 01, 2012 21:52

her sayfa degisiminde özel mesaj kutusu aciliyor bir cözüm bulunsa nasil olur
Kullanıcı küçük betizi
Talatpasa
Üye
Üye
 
İletiler: 20
Kayıt: Cum Eki 24, 2008 20:12

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen Deli Haydar » Cum Mar 02, 2012 2:17

Offtopic :
Talatpasa yazdı:her sayfa degisiminde özel mesaj kutusu aciliyor bir cözüm bulunsa nasil olur

Hayırdır paşam, hangi rüzgar diriltti sizi?
Kendinizi iyi hissediyorsanız, bir iki konu hakkında yoracağız sizi...
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi
 
İletiler: 714
Kayıt: Çrş Eki 14, 2009 11:21

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen Talatpasa » Cum Mar 02, 2012 11:55

aslinda ben her zaman burdayim iyi bir okuyucuyum yorum yazma geregi duydugumda yaziyorum genelde okumayi tercih ediyorum yorum yazdigimda fikirler uyusmadimi tartisma cikmasin diye cekimser kalmayi tercih ediyorum önemli olan TÜRK olmaksa birlestigimiz en önemli nokta burada zaten bütün kandaslarima saygi ve hürmetler
Kullanıcı küçük betizi
Talatpasa
Üye
Üye
 
İletiler: 20
Kayıt: Cum Eki 24, 2008 20:12

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen Erhan Sandıkçı » Cum Mar 02, 2012 11:59

Genel ağ'da yeni tasarım hep itici gelir ama sonra alışılır :)

"Mesaj", "Kontrol" gibi bazı yabancı sözcükler Türkçeleştirilirse daha da güzel olacak. Eline sağlık.
İki Mustafa Kemâl vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemâl... İkinci Mustafa Kemâl, onu “ben” kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemâl sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemâl odur!
Kullanıcı küçük betizi
Erhan Sandıkçı
GM Yazarları
GM Yazarları
 
İletiler: 142
Kayıt: Cmt Şub 19, 2011 21:34

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen Revolver » Cmt Ağu 25, 2012 22:13

Sayfanızın ana fikrine,içeriğine,bilgi zenginliğine diyecek sözüm yok,kimsenin de olmamalı.Fakat tasarım açısından biraz yanlış yol izlenmiş diye düşünmekten kendimi alamıyorum.Böylesine geniş kapsamlı bir forum için öncelikle PhpBB yanlış bir seçim.Daha özele inecek olursam sitenin ana renklerinin mevcut açık tonlar yerine kesinlikle daha karanlık,siyah,füme renklerden oluşması taraftarıyım.Postbit(Yazar arayüzü) kısmının da sağ tarafa sabitlenmesi yanlış bir seçim olmuş.Çoğu forum kullanıcısı alışılagelmiş tiplere aşina olduğundan insanın gözü ister istemez her konuda sola kayıyor.Konu içeriklerinin okunabilirliğini de azaltıyor.Yapılabilecek en kolay değişiklik yazar arayüzünün sağdan sola alınmasıdır şu an için.Elbette takdir size ait.Bununla birlikte logo değişmeli,en azından vurucu mesajlar barındırmalı.GüncelMeydan arması da baştan yaratılmalı,çok mistik bir görünüme sahip.
Kullanıcı küçük betizi
Revolver
Üye
Üye
 
İletiler: 4
Kayıt: Cmt Ağu 25, 2012 22:04

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen İstiklâl » Prş Eki 11, 2012 17:47

Revolver yazdı:Postbit(Yazar arayüzü) kısmının da sağ tarafa sabitlenmesi yanlış bir seçim olmuş.Çoğu forum kullanıcısı alışılagelmiş tiplere aşina olduğundan insanın gözü ister istemez her konuda sola kayıyor.


Yazar arayüzü dediğiniz kısmın alışılagelmiş şekilde sol taraf yerine sağ tarafta olması şu ana kadar hiç dikkatimi çekmemişti, ta ki bu başlığın ilk sayfasında gezene dek, sonra son sayfasına baktım, siz dillendirmişsiniz ama yanlış bir seçim olarak, bence güzel oysa ki. Böylelikle yazıya daha iyi odaklanıyoruz, sol tarafta fazladan panellerin olması hep dikkatimi dağıtmıştır, hem beni hiç rahatsız etmemiş olacak ki daha yeni farkettim. :melek:

Her site için değildir ama bu site için tasarım pek de önemli değil benim için, yeterli yazılar okunabilir olsun. Eskisi nasıldı bilemeyeceğim, merak da etmiyor değilim ama. :islik:

Gelmişken belirteyim, üçüncü sırada yer alan ALINTI tuşu hiç çalışmıyor, ikinci sıradaki QUOTE tuşunu kullanıyorum mecburen, gerçi o da aynısı sayılır.

Ek: Bir de ben şu gülen yüzleri çok kullanan birisiyim ama burada sadece gülümseyen bir yüz yok, ya güldükten sonra dişlerini gösterip sırıtıyor ya da göz kırpıyor, bu da bazen ciddiyeti bozuyor, lakayt olarak anlaşılabilirim. :roll:
Kullanıcı küçük betizi
İstiklâl
Üye
Üye
 
İletiler: 10
Kayıt: Pzt Tem 16, 2012 22:50

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Cmt Eyl 10, 2016 10:27

Sayın Güncel Meydan Yönetimi,
Tam ve tüm bir güncellik ve güzellik, somutluk ve nesnellik, düşünce ve ifade özgürlüğü ve bağımsızlığı, vatanseverlik ve Atatürk ilkeleri temelinde kurduğunuz, yönettiğiniz, geliştirdiğiniz ve yönetmekte olduğunuz Güncel Meydan, Türkiye'nin ve Türk ulusunun bekası, varlığı, geleceği, genliği ve gönenci mücadelesine çok büyük bir emek veriyor ve değerli katkıda bulunuyor. Hepsi de üstün ve özgün yazarların yazılarını, iletilerini, gönderilerini ve keza saygın ve seçkin yapımcı ve sunucuların programlarını bu eşsiz ve rakipsiz sitede, hiçbir zorlukla karşılaşmaksızın izlemek, tam bir zevk ve mutluluk. Ayrıca ve özel olarak belirtmek gerek ki siteyi izlemek ve siteye ileti göndermek, teknik ve teknolojik açıdan son derece uygun ve kolay olduğu için hiçbir zaman kaybına neden olmuyor. Büyük bir özveriyle ve üstün bir başarıyla ifa ve icra ettiğiniz ve etmekte olduğunuz bu kutsal ve yüce ulusal ve toplumsal misyona, kalbinde Türkiye, Türk ulusu ve Atatürk sevgisi ve saygısı taşıyan herkes derin bir minnet ve şükran duymuştur ve duyacaktır. Bizzat size ve tüm çalışma arkadaşlarınıza, yazarlarınıza, yapımcılarınıza ve okurlarınıza yürekten tebrikler, sonsuz teşekkürler, içten sevgiler, derin saygılar ve en iyi dileklerle. Gönül Pınar Atacı, 10.Eylül.2016
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 1240
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02

Re: Sitemizin Yeni Hali Hakkındaki Görüşleriniz

İletigönderen furkandere » Çrş Eki 27, 2021 21:50

Adminin elince sağlık gerçekten çok güzel olmuş!

Canlı Casino siteleri
Kullanıcı küçük betizi
furkandere
Üye
Üye
 
İletiler: 1
Kayıt: Çrş Eki 27, 2021 21:48

Önceki

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

cron

x