Yang Sivilyıns ve Hilari Ablaları Oldukça Mutlu

Devşirilmiş gençler

Yang Sivilyıns ve Hilari Ablaları Oldukça Mutlu

İletigönderen Ram » Cum Oca 22, 2010 4:42

Yang Sivilyıns ve Hilari Ablaları Oldukça Mutlu

Resim

Genç Siviller, ABD Dış İşleri Bakanı Hillary Clinton’ın özel davetlisi olarak, internetin 35. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Washington Newseum’da düzenlenen İnternet Özgürlüğü toplantısına katıldı.

İnternet tabanlı örgütlenen ve faaliyet gösteren; dünyanın farklı ülkelerinden 6, ABD’den ise 4 sivil toplum kuruluşunun özel davetli olduğu toplantıda Genç Siviller’i Ceren Kenar temsil etti.


[mod="Güncel Meydan Uyarısıdır"]Aşağıdaki cümleler ömrünüzden yıllar götürebilir![/mod]
Programın sonunda Ceren, Hillary Clinton’a pankartlı eylem yaptırdı. Genç Sivillere Amerikancı diyenlere tokat gibi cevap niteliğinde olan bu eylem ile Genç Siviller’in Amerikancı değil Amerika’nın ikinci kişisinin Genç Sivil olduğu anlaşıldı.

Youtube'un yasağını kaldırın! Bırakın Türkiye "Kendini Yayınlasın" pankartını taşıyan ABD Dış İşleri Bakanı Hillary Clinton bugüne kadar Genç Siviller eylemlerine katılma şansını elde etmiş ilk Amerikalı oldu.

Ceren Kenar, ayrıca bir hafta International Visitor Leadership Programına katılacak. Bu programa katılanlar arasında Türkiye’den Abdullah Gül ve Süleyman Demirel de var.

Kaynak:
İm (Kod): Tümünü seç
http://www.gencsiviller.net/haber.php?haber_id=241
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

Şu dizine dön: Genç Siviller

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x