Abdullah Öcalan Asılsın Mı?

Genel & Güncel Konular

Eşkiya Başı Asılsın Mı?

a) Asılsın
20
65%
b) Hayır Asılması Kesinlikle Yanlış
0
Oy yok
c) Hayır Asılırsa Kurtulur
11
35%
d) Kararsızım
0
Oy yok

Toplam Oy : 31

Abdullah Öcalan Asılsın Mı?

İletigönderen Sandra » Pzt Mar 12, 2007 18:17

Hergun 100 tane mesaj göruyoruz apo itiyle alakalı peki sizce asılmalı mı ? asılmamalı mı?
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletiler: 171

İletigönderen Ram » Pzt Mar 12, 2007 18:27

Asılmalı ancak uygun zemin hazırlandıktan sonra.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen AlicanKidd » Pzt Mar 12, 2007 19:11

Asılırsa Saddam Gibi [Saddam Muamma Ama] Kurtulur..!!
Asılmamalı Cürüsün Gitsin hücrede..
Kullanıcı küçük betizi
AlicanKidd
Üye
Üye

İletiler: 290

İletigönderen shadow39 » Pzt Mar 12, 2007 19:11

Asilirsa kahraman olur.Birakalim eceliyle gebersin
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen HunTürK » Pzt Mar 12, 2007 19:22

asılsın derim kahraman olmasını boşverelim yattığı yerden örgütü yönetiyo,yaşaması da Türkiye için zaten sorun zehirlendi şöyle oldu felan ülkeyi karıştırıyolar ama arkadaşın dediği gibi zemin hazırlansın yani insanları PKKdan soğutsunlar Pkknın iç yüzünü göstersinler sonra assınlar
"Türküz,Türkçüyüz,Atatürkçüyüz"
Kullanıcı küçük betizi
HunTürK
Üye
Üye

İletiler: 134

İletigönderen Hasta » Sal Mar 13, 2007 8:13

Normal bir hücrede,sıradan bir mahkum gibi,ayrıcalıksız yaşamalı ve cezasını çekmeli.Ölüm kurtuluştur...Cinsel suçlularla aynı hücreye konabilir mesela... :twisted:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen f@n@t!k » Sal Mar 13, 2007 10:13

shadow39 yazdı:Asilirsa kahraman olur.Birakalim eceliyle gebersin

+ fanatik
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletiler: 701

İletigönderen Çetin Taş » Sal Mar 13, 2007 10:23

Normal bir hücrede,sıradan bir mahkum gibi,ayrıcalıksız yaşamalı ve cezasını çekmeli.Ölüm kurtuluştur...

Nurdancım,aynen senin gibi düşünüyorum.Öldürülmesi hem kurtuluştur bu şerefsiz için ve hem de kahraman yapar bu dangalağı.
Elbette ki yaptıkları kıyaslanmaz ama Adnan Menderes'i devlet idam etti.Ne oldu?Yaptığı onca yanlışa rağmen insanlar yaptığı yanlışları unuttu,onu çok büyük devlet adamı olarak düşünüyorlar.
Ya da Deniz Gezmiş(tabi ki onun yaptıkları ile Apo şerefsizininkini kıyaslamıyorum,lütfen yanlış anlaşılmasın,şahsen Deniz Gezmiş'te sevdiğim bir insandır)idam edildi,ne oldu?Tam tersi,halkın önemli bir kısmı onu baş tacı etmedi mi?
Şimdi bu dangalak idam edilirse ne olacak?Zaten geri zekalı Kürtçüler adamı yere göğe sığdıramıyorlar.Bu sefer de sıradan Kürt kökenli vatandaşlarımız Apo'yu matah bir şeymiş gibi kahramanlaştırırlar.

Onun için asmayalım,besleyelim.Ama cezasını da Nurdan'ın dediği gibi diğer müebbet hükümlüleri ile aynı koşullarda çeksin.Ölürse de eceliyle ölsün derim.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 13, 2007 11:41

Bence asılmasın !

Yeniden yargılansın !

Beraat etsin !

Dışarı çıksın !

İbreti-i Alem için Taksim Meydanında ASALIM !!! :twisted:
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Çetin Taş » Çrş Mar 14, 2007 13:25

Yapma be Efsane kardeş.Şakası bile kötü.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletigönderen Panzehir » Çrş Mar 14, 2007 23:56

asılsın derim kahraman olmasını boşverelim yattığı yerden örgütü yönetiyo,yaşaması da Türkiye için zaten sorun zehirlendi şöyle oldu felan ülkeyi karıştırıyolar ama arkadaşın dediği gibi zemin hazırlansın yani insanları PKKdan soğutsunlar Pkknın iç yüzünü göstersinler sonra assınlar

Örgütü yönettiği felan yok. Örgüt onu kullanıyor, olay bu. Zamanında gereğince yargılanmadığını ima ederk AİHMe giden örgüt üyeleri baktılarıki AİHMnde iş yok, şimdi işi "Apoş zehirlendi.." demeye getiriyor. Olay daha farklı, kullanılmak değil, onu kullanarak başka zeminler oluşturmak isteniyor. Gerçi bu olay da açığa kavuştu, pkklılar aleyhine. Bakalım önümüzdeki günlerde nasıl kullanmaya çalışacaklar... Başka biri var örgütün başında artık. Tzz...

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Çetin Taş » Prş Mar 15, 2007 0:40

Panzehir kardeş,aşağıdaki alıntı bugün açtığım bir başlıktan alıntı.Yazının tamamı aslında senin Apo ile ilgili söylediklerini tamamlıyor.Ben sadece bu kısmını yapıştırıyorum.
"Emperyalistler, “Kürdistan” satrancının Türkiye ve Güneydoğu bölümünde hamle üstüne hamle yapıyor. Bazı piyonlar devre dışı bırakılırken, yeni piyon ve vezirler oyuna sürülüyor.
Mesela teröristbaşının “kullanım süresi” bitiriliyor gibi. Ama Türkiye için değil. O piyon görevini tamamladığı, bir de “vezir” e tabi olmayı reddettiği için. Teröristbaşı, 1999’da teslim edilerek, bölücülüğün siyasallaştırılması ve uluslararasılaştırılmasını sağlamada kullanılmıştı. Şimdi de, Türkiye’nin Barzani “uydu devleti” ni tanıması için, “PKK ile mücadele” adı altında yalnızlaştırılıp, paranoyaklaştırılarak devreden çıkarılıyor. "
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletigönderen Panzehir » Prş Mar 15, 2007 0:46

Çetin Taş, evet, benim de demek istediğim şey hemen hemen alıntı yaptığın kısım.

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

Re: Abdullah Öcalan Asilsin Mi?

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzt Eyl 21, 2009 13:51

Ne yani asmayalım da besleyelim mi? Teröre, teröriste taviz yok. Kimin ne düşündüğü önemli değildir, önemli olan yasalara uyup uyulmadığıdır. Meclisteki işbirlikçileriyle beraber derhal idam edilmelidir. Teröre, teröristlere ve işbirlikçilere taviz verile verile bölünmenin eşiğine geldik. Artık radikal kararlar almanın zamanı geldi de geçiyor.
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Re: Abdullah Öcalan Asilsin Mi?

İletigönderen FahrettinAltay » Pzt Eyl 21, 2009 14:48

Sizler anyni Turkiyede yasamiyormusunuz? Ayni haberleri, ayni gazeteleri okumuyormusunuz?
Ne Asmasi????
Adami cikartip Kurdistana, hemde Diyarbakira CUMHURBASKANI yapacaklar!
Siz ne dusunuyorsunuz?

Daha RTE Turkiyenin Cumhurbaskani olacak (Turkiyenin - BENIM DEGIL! ASLA) ve Bebek Katili ile resmi temaslarda bulunacak!

TURK - TITRE'DE KENDINE GEL!!!
Bayraklari Bayrak yapan, ustundeki kandir, Toprak ugruna olen varsa VATANDIR
Kullanıcı küçük betizi
FahrettinAltay
Üye
Üye

İletiler: 81

Sonraki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x