Devlet'in Sadık Memuru Bahçeli'den "İmralı Sürecine" Tersten Katkı

Devlet'in Sadık Memuru Bahçeli'den "İmralı Sürecine" Tersten Katkı

İletigönderen Oğuz Kağan » Cum Oca 11, 2013 12:38

Devlet'in Sadık Memuru Bahçeli'den "İmralı Sürecine" Tersten Katkı

"Devlet"in sadık memuru Devlet Bahçeli, yine yaptı yapacağını ve "Terörle Barış" sürecine ters köşeden, sinsi ama son derece değerli bir son dakika katkısında bulundu.

Partisinin Salı günkü grup toplantısında, teröristbaşı ile devletin üst düzeyde yaptığı görüşmelere sözüm ona karşı çıkan Bahçeli, konuşmasının sonuna sakladığı cümleyle, terör örgütü PKK ile TSK'yı eşitlemeye çalışan psikolojik harp harekâtına adını altın harflerle yazdırdı.

Bahçeli, şöyle dedi:

"Madem siz İmralı’ya gidiyorsunuz. Silivri'ye gideceğim ve inşallah Genelkurmay başkanımızla en kısa zamanda kucaklaşacağım"

Bu kısa cümlenin açılımı şöyle:

"Temel hedeflerinden birisi TSK'yı tasfiye olan Ergenekon sürecine şimdiye kadar hukuksuzluklar boyutunda bile tepki vermedim çünkü Türkiye'yi federasyonlaştırıp PKK terör örgütünü itibarlı bir siyasi aktöre dönüştüren bu süreçte milliyetçi sağın tepkisini kontrol altında tutmak ve bastırmakla vazifeliydim.

"Şimdi taraf olur gibi yapmak durumundayım, çünkü PKK ile TSK'yı kan gölünün eşit tarafları olarak tescil etmekte 'bu tarafın' irdesini de ortaya koymanın zamanı gelmişti. "Siz İmralı'yı ziyaret ederseniz, ben de Silivri'ye gidip Başbuğ ile görüşürüm" cümlesi, umarım İmralı ile Silivri, Başbuğ ile Öcalan isimleri arasında yeterince psikolojik eşitlik kurulmasına katkıda bulunmuştur. Teşekkür beklemiyorum; vazifemiz..Biz bu günler için varız..

"Başbuğ'u ve iftiralarla mağdur edilen diğer subaylarımızı ziyaret etmeyi neden daha önce düşünmediğim sorusu sorulacak olursa, 'vazifemi' yukarıda açıklamıştım. Ancak şunu da eklemek isterim: Eğer İmralı sürecinden birileri başarısızlıkla çıkacak ve terörle barışı onaylamayan tarafta siyasi bir rant doğacaksa, bunu da kaçırmak istemem Bu uğurda, 1 yıldır tutuklu bulunan ama bir tek konuşmamda adını bile anmadığım İlker Başbuğ'u kullanmakta beis görmedim.


Tebrikler Devlet Bahçeli!

Bu 'vazifeyi' atlasan şaşardık.....

Şimdi top İlker Başbuğ'da. Bahçeli'nin açtığ kartta, kendisinden istenen rolü oynayıp "Silivri'de kucaklaşma" pozu mu verecek, yoksa onurlu bir asker olarak bu ziyaret talebini geri mi çevirecek?

Bizler artık herşeye alıştık...Açık İstihbarat, 10 Ocak 2013
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 12355
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Şu dizine dön: Açık İstihbarat

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x